0 oy
116 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (133 puan) tarafından
Kızlar nereden ev tutalım Bı türlü bulamadık var mı mersine giden ve Mersinden tayın olan ev bulmam konusunda yardımcı olun. 

4 Cevaplar

0 oy
(352 puan) tarafından
Mersinde yaşıyorum burda ev bulmak imkansız hale geldi depremden sonra inanılmaz bir artış oldu hayırlısı olsun hakkınızda
-Reklam-
0 oy
(2,974 puan) tarafından
İlçe neresi ben Mersinli yim. Bizde Mardin'de görev yapıyoruz 
(133 puan) tarafından
İlçe Akdeniz bölgesi sizce hangi semte bakalım.
(2,974 puan) tarafından
Erdemlideyiz biz yer olarak gayet güzel insanları samimi yardımcı ama kiralar heryerde aşırı yüksek malesef
(133 puan) tarafından
Erdemli bize cok uzak. Surıyelılerın yogun olmadıgı bir konum bakıyorum Akdenize yakın
0 oy
(59 puan) tarafından
Neresi görev yeriniz mersinliyim şuanda mersindeyim. 
(133 puan) tarafından
Akdeniz ilçesi mezıtlı davutlu da ev bulduk ama  emlakcı bizi kandırıyor cok iyi dedi ogrendum ki hep surıyelı dogru mu bu  hangi mahalleler duzgun acaba
(59 puan) tarafından
Mezitli pozcu temizdir. Mersin'in genelinde Suriyeli çok zaten mersinliden çok. Davultepeyede seneler önce giderdim ora şuan nasıl bilmiyorum. En temiz Mezitli pozcu diğerleri pek iyi değil.. Toroslar da fena değil çok zorda kalırsanız Toroslarda bakın derim eve onun harici Akdeniz merkezde oturulmaz  toroslarinda zibidisi çok. Suriyeli çok yok öyle
0 oy
(320 puan) tarafından
Görev yeriniz neresi tam olarak mersinde ev bulmak malesef çok zorlaştı 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 163 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 200 göst.
31 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ecemimmm (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
29 Ağustos 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Metmett (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 134 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu

380,753 soru

11,399,897 cevap

34,929 kullanıcı

...