0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (1,160 puan) tarafından
Lütfen bir fikir verin kızlar özelikle bu durumu yasayanlardan fikir istiyrm .Kesin olmasa da mart ayında esimin öğretmen atama durumu olabilir .Bende egitim alıyrm o dönemde de alacgm .Ataması olursa kendi gidecek bende kendi evimde kaynanam ve kayınbabamlarla kalacakmsm ona göre .Evimiz kira bize ait degil .Ben onların yanında kesinlikle rahat degilim ki bir de üç dört ay beraber çok zor olur yıpratır diye düsünüyrm beni .Sonra sınava çaliscgm yani kendimle olmak daha iyi benim icin .Sürekli gelsinler arada kalsinlar diyrm esime kabul etmiyor .Esi asker olanlar göreve gidenler tek kalanlar nasil kaliyor diyrm yine anlamiyor .Yani atanmasini bile istemez oldum cok sıkıntılı bir sürec olacak .Kendi egitimimi bırakmayı düsünyrm ama ona da o kadar emek verdm .Zaten sancıli bi evliligimiz oldu yıllardır yeni yeni düzeliyrz ayrılık konusu büyük bir sorun 

kayınvalidemlerle beraber kendimi sıkmam ayrı bir sorun olacak bizim icin .Böyle bir olasılıga ne yapacgım ya bi akıl verin düsündükçe canım sıkılıyor.

5 Cevaplar

0 oy
(9,117 puan) tarafından
Biz de iki ay kadar ayrı kaldık. Eşim ocakta başladı göreve. benim tayin martta çıktı. Ben annemlerin yanında kalmaya devam ettim. Öyle iki ay sonunda kavuştuk 
(1,160 puan) tarafından
Ya canm öyle bir durumda genelde herkes kendi ailesinde kaliyor zaten veya biraz orada biraz burada geciyor zaman diyelm ama benim annem var bir tek o da zaten yasli kendine cok hayri yok onlarda gidip kalamam da
(9,117 puan) tarafından
Ablamın da böyle bir durumu olmuştu. Yarım dönem ayrı kaldı onlar da. 3 tane bekar evinde kalan arkadaşları vardı. Onlarla kaldı yarım dönem.
-Reklam-
0 oy
(2,909 puan) tarafından
Valla genelde iki tarafta da kalınıyor ama bence bu karar kendimden baskasini ilgilendirmez evimde de kalmak istersem kimse karişamaz buna yani.
(1,160 puan) tarafından
Bu esime bagli iste ben bu kararımı önce ona bi kabul ettirebilirsm zaten ailesi dr bir sey diyemez ki
(2,909 puan) tarafından
Bu erkeklerde yanı bı değişik orta yolu bulun en iyisi canm aynen önemli olan eş.. erkekler de öyle birşey yok ama kadınlar niyeyse bı orada bı orada kalmak zorunda niyeyse
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Eşim asker 5 aylık evliyken Suriye'ye gitti ben kendime kiralık ev tuttum 3.5 yıldır ayrı yaşıyorum eşim Suriye'de hala canm kızım var 27 aylık arkadaşım yoldaşım 

Annem yakın oturuyor gün içinde görüşürüz sürekli kayinvalideler görüşmem öle günler geçip gidiyor 
(1,160 puan) tarafından
Yani daha o kadar cok ki sizin gibi ne güzel duzeninizi bozmamıssnz bende de iki cocuk var zaten
(3,419 puan) tarafından
Ben Diyarbakır'dan nigdeye evimi taşıdım canm bu 3. Evim eşim yokken taşındım tek başıma :))) şimdi kendi evime gecicem artık tam bir düzen kurcam :)))
0 oy
(2,533 puan) tarafından
Ağustos ayında eşim Hakkari Derecik e gitti biz evimizi memlekete taşıdık annemlere yakın tuttuk annemler bizde kalırsın diye ısrar etmesine rağmen artık bir evim olduğunu eşimi evimizde beklemek istediğimi söyledim anladılar beni kendi ailem de olsa benim de düzenim oldu sağ olsunlar ger fırsatta destekler ams ben evimde kalıyorum hem eşim izine geldiğinde evimizde olmak istiyorum. 1.5 senemiz kaldı bence siz de kendi evinizde kalın onlar yine destek olsun size.
(1,160 puan) tarafından
Yok canm imkanı yok ne esime ne ailesine anlatabileyim bu durumu bende senin gibi düsünyrm yani yakın mesafe bir sey olsa gelinir gidilir ne bileyim
0 oy
(2,991 puan) tarafından
Benim eşim de polis bebeğim 2 aylıktı tayin gitme durumumuz var ben gidemem dedim 2 aylık bebekle.. annemlerde kalırım bir sene dedim.. ipka verdik kabul oldu bu sene yine tayin geldi bebeğim 13 aylık oldu.. torpil bulduk yine kaldı.. bebeğim kreş dönemi gelince gitsem daha iyi olur burda en azından annem bakıyor.. tayini çıksaydı giderdim ama çalışmazdim iki sene

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 123 göst.
8 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecemimmm (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 910 göst.
14 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 266 göst.
31 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mother of deniz (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 524 göst.
12 Nisan 2024 Aile kategorisinde Minimalist (367 puan) tarafından soruldu

398,221 soru

11,908,737 cevap

36,039 kullanıcı