0 oy
49 göst.
Aile kategorisinde (2,195 puan) tarafından
Kızlar ben geçen hafta oğlumu kontrole götürecektim fakat sabah randevuma 2-3 dakika kala doktorunu soketini beni aradı dedi ki işte doktor bugün rahatsız Bugün hastanede olmayacak Tamam dedim kapattım o da ben hani iptal etmemi de söyledi Allah var Şimdi yukarıda çocukla ilgilenirken iptal etmeyi unuttum ve randevum geçti iptal de edemediğim için haliyle şu an diş çıkartma döneminde ve aşırı huysuz Yani az önce Calpol vererek uyuttum randevusuz bir şekilde girsem oradan giriş alsam bir şey yapsam olabilir mi acaba alırlar mı başımıza geldi mi böyle bir şey

1 cevap

0 oy
(770 puan) tarafından
15 gün dolmadan alamazsın canım . Bildiğim kadarıyla randevusuz almazlar en fazla acilden bakarlar
(770 puan) tarafından
Ana ne gaddarlar
(2,195 puan) tarafından
Öyleler bir hemşire geldi daha yeni bebeğime ömür iliği ***** dedi ortalığı ayağa kaldırdı öyle birşey çıkmadı aşırı sinirimi bozuyor böyle aşağılsr gibi surat ifadesi var lafları var yani aradım dedim kabız mama değiştşr dedi dedim doğduğundan beri kullanıyor bunu ben sana 2 ay elma vereyim tabi kabız olursun sanki kendim gaddarım bilerek anne sütü vermedim kesildi yani ne yapabilirim elimde olan birşey sanki değişik tavırları var ve ne zaman gitsem hep o orda oluyor en sonunda kavga edecem
(770 puan) tarafından
Allah iyi insana denk versin böyle insanlar cekilmiyo sanki zorla tutuyoz
(2,195 puan) tarafından
Gerçekten de öyle tavırlı tavırlı rota aşısı yapacak sordum gününü fark etmez dedi kendi hemşirem varken başka zaman sordum hemşirem de hayır günü var dedi diyor o kadın da brn zaten söyledimmmm böyle göz devirme bir tavırlar
(770 puan) tarafından
Boşver ya sen işini hallet muhatap olma valla
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
0 oy
13 cevap 202 göst.
10 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Zarifedoner (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu