0 oy
57 göst.
Aile kategorisinde (3,853 puan) tarafından
31 haftamdayim.akil disi diye bi dis var ya o cikmis yarisi yarsida etin altinda 3 yildir cikmiyir.5 gundur agriyor ve damakdan cirk gekiyir sarnkli bastikca damagimi cikiyor.dr cekilmesi gerektiyini gomulu dis oldugunu soykedi.ama hamile oldugum icin yapilamazmis.dis dru soyledi bunlari yani.

Gercekten cekilemezmi hafif qarqarayla falan kisa sureli tedavi edilirmis dogum sonrasi cekilmesi lazimmis dedi ..gebeyken neden zararliki discekilmesi? 

6 Cevaplar

0 oy
(968 puan) tarafından
Diş tedavisi için dolgu için bile doğurmayi bekledim canım ya uyuşturuyorlar ediyorlar ya yapmıyorlar parol dışında herşey yasak muhtesem yüzyıldaki Hürrem gibi oldum bu ne ya herşey yasak nefes almak da yasak mı dicem 
(3,853 puan) tarafından
Tesekkurler kuzum
-Reklam-
0 oy
(768 puan) tarafından
Dogumuma 2 gün vardı özel dış kliniğine gittim yine birşey yapmadılar erken doğum olur verilen anestezi vs bebeğe zararı olur diye 
(3,853 puan) tarafından
Tesekkurler kuzum
0 oy
(1,164 puan) tarafından
Sadece 2. Trimester de işlem yapıyorlar . Son haftalar da doğumu tetikleyebileceği için işlem yapılmıyor . Sirke ile gargara yapmak azaltır biraz ağrısını inş. 20 lik diş ağrısı bi süre zorlar ama uzun sürmez . Geçecektir en kısa zamanda 
(3,853 puan) tarafından
InsAllah kuzum
0 oy
(2,030 puan) tarafından
Her doktor risk almıyor önerilmiyor da risk içerdiği için ama ben gebeliği bilmediğim için 4.haftamda gömülü 20lik cektirmistim. Bebegim iyi şimdilik çok şükür 37.haftadayım.

Bir kere de inanılmaz.dis eti ağrısı yaşadığım için az miktarlı narkoz almıştım ağrısına dayanamadigim için uyusturmustuk uyuyamiyorum çünkü sonra azalarak geçmişti çok şükür.
(3,853 puan) tarafından
Tesekkurler cnm
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Benimkini cekmediler doğum yaptım doğumdan sonra bile o kadar ağrıdı ki. sırf sezeryan agrimdan ziyade dişim için ağrı kesici vurulmak istedim o kadar iyi geliyordu ki . Sezeryan ağrım dişimin yanında hicbiseydi :)
(3,853 puan) tarafından
Tesekkurier canim
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Müdahale etmekte geç kalmışsın maalesef doktor onayı ile 4-6 ay arası iken çekilebiliyor
(3,853 puan) tarafından
Yeni yeni agrimaya basladigi icin .bu haftaya denk geldi sansimsan :(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 32 göst.
0 oy
0 cevap 20 göst.
21 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurlanin anasi11 (382 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 64 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nur_lina (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,345 puan) tarafından soruldu

378,960 soru

11,343,526 cevap

34,809 kullanıcı

...