0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (59 puan) tarafından
Kaç haftaliktiniz yikadysaniz da 

17 Cevaplar

0 oy
(1,010 puan) tarafından
Yikamadim tehlikeli olabilir 
(59 puan) tarafından
Bende celiskide kaldim
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yıkadım 6 aylık falandım ama 1 tane cok suda kalmak hasta eder seni
(59 puan) tarafından
Ufak ara halıları diğerlerini yıkamaya vercem onları kendim yikayablrmym acaba diye düşündüm
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Kız riske atma eğiliyorum ediyorsun halıyı kaldır et riskli bence çok kötüyse yıkamacıya falan ver durumun müsait değilse komşun annen vs yardım al 
0 oy
(15,227 puan) tarafından
Ben iki hamileliğimde de yıkadım. İlkinde balkonda eşimle.yikadik. daha çok o yüklendi tabi. Şimdi de halı yıkama makinesiyle yıkadım. Bu sefer kendim. Ama gerek yok ya ver yikamaciya gitsin. Giden su deterjan sabun parası ugrastiginla neredeyse ayniya denk geliyir6
0 oy
(8,327 puan) tarafından
Kzı halı zaten ağır ıslakken daha da ağırlaşıyor nasıl kaldıracaksın koca gün ayaklar suda hasta edeceksin kendini eğil kalk deterjan kokuları ayrı bir dert 
(59 puan) tarafından
Aynen canım eşim izin verm di zaten yıkamaya vercem
0 oy
tarafından
Hamileyken halı yikayana madalya vermiyorlar yıkama imaknin varsa ver yıkamaya imkanın uoksa kalsin hamilesin
(59 puan) tarafından
Vericem yıkmaya ufak ara halim vardı onu düşündüm sadece vazgeçtim eşim müsade etmedi zaten
tarafından
Boşver islansa çok ağır olur
0 oy
(40 puan) tarafından
Halı yikamaya ver canım eğer ben yikicam diyorsan çizme giyebilirsin ayaklarina su değmez o şekilde yikayabilirsin 
(59 puan) tarafından
Eşim yok dedi canm yikatmam dedi yıkamaya vericem teşekkür ederim
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Tavsiye etmem, en basiti düşebilirsin. Soğuk alirsin,belin ağrır. Risk çok. 
(59 puan) tarafından
Aynen canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Hamileyken halı mi yıkanır kız.

Asla yikamam canimami yazık değil.

Ben yikamadim kaynanam söyledi ben yıkayim halılarını diye.

Ama keşke yikamasaydi hep kustular.

Sonra haliciya verdik yeniden
(59 puan) tarafından
Bende vericem sanrm canım guvenemedim kendime
0 oy
(72 puan) tarafından
5aylık hamileydim ama şimdiki aklım olsa yıkamazdım sonra bel ağrım olmuştu çok korkmuştum bebeğime bişey olucak diye
(59 puan) tarafından
Tecrübelere dayanark dusuncektm bende sanrm yapmicam
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Hamile kadının halı yikamada işi nedir yahu artık şu evlerinizi biblo gibi yapmayi bırakın ne ev temizliği yaptım ne kapı cam sildim günlük temizligimi yaptım doğumda okadar kendi ve bebeğimin sağlığından değerli birşey yok bu hayatta heleki su depremden sonra....
(59 puan) tarafından
Takıntım var malesef fiyat çok artmış onu görünce düşündüm elimden gelirim diye ama yıkamaya vercem
0 oy
(758 puan) tarafından
8 adet halı yıkadım . Ama ben sabun ve fırça yaptım eşim suyunu çekip serdi . İnceydi 6 aydayim  tabi  dinleme dinlene yaptım 
0 oy
tarafından
Ben yıkadım ama dinlene dinlene çok hırpalamadım kendimi 
0 oy
(15,997 puan) tarafından
29 haftalık oldum bugün. Haftaya eşimle beraber yıkamayı düşünüyorum sonra da evi yikayacam inseAllah
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bence yorma kendini 
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Bebekten bebeğe fark ediyor. İlk oğlumda koltuk bile kaldırdım hiç bir şey olmadı ikincide diğer oğlanı yerden kaldırdım diye kanamam oldu. 
0 oy
tarafından

Yıkama kız hamilelikte soğuk algınlığı olma ihtimalimiz çok yüksek onun için dikkat etmeliyiz,bu sıcakta bile soğuk algınlığı yaşıyorum şuan boğazım çok kötü ağrıyor soğuk birşeyler icmememe rağmen:)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 55 göst.
0 oy
28 cevap 6,433 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 222 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,365 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 98 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (335 puan) tarafından soruldu