0 oy
251 göst.
Diğer kategorisinde (797 puan) tarafından

image

gercekten işe yarıyor mu

13 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yorumlarını hic iyi gormedim herkesin yüzünü tahriş etmiş o sert kısmı ama belki burda vardır kullanip memnun kalan 
(797 puan) tarafından
Evet iyi yorumda var kötüde anlamadım nasıl bişey
-Reklam-
0 oy
(76 puan) tarafından

Karşıma çok çıkıyor ama kullanmadım ne olur ne olmaz hassas cilde sahibim ben al miyim :D

(797 puan) tarafından
Valla benimde öyle baktım fenomenler falan hep kullanıyor bende bir sorim dedim
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Bu tarz kullaniyorum mucizevi bir sey değil tabiki ama guzel temizliyor cildi.beklentine bağli senin. Tahris etmiyor ama hassas tenim yoktur benim ondan da ola bilir 
0 oy
(873 puan) tarafından
Ben kullanıyorum cnm 
(797 puan) tarafından
Nasıl peki canım iyi temizliyor mu
(873 puan) tarafından
Canm bir sabah bir aksm yuzunu sabunluyorsn o sert kısmını ztn suda ıslatyrsn bırz yumusyr onla yuzunu ovalya ovalya surysn lekeleri gotryr izleri gecyr  o koyu olan kabak lifli olandr beyaz olan esek lifli sabun ben bu esek sutlu olanı kullanıyorum cok memnunum kozmetıkcıden aldm 40 TL ye
0 oy
(193 puan) tarafından
Komşum almış kendine çok memnun kalmış bana da tavsiye etti 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ben bir ay kullandım sadece kokusu güzel menünün kalmadım bir işe yaramadı 
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Yok yok aldım ben bundan yüzümü maffetti hep küçük küçük sivilce çıktı yüzümde 
0 oy
(2,756 puan) tarafından
Aman her gün bir icat çıkarıyorlar. Gerek yok bence. 
0 oy
(767 puan) tarafından
Bunun mor rengini lekeler için olanını aktardan aldım kullandım memnun kaldım 
0 oy
tarafından
Bunu degilde dilan polatın yesil olanı aldım kokusu cok guzel yuzu yumusacik tertemiz yapiyo ille alcaksan bikerede olsa dene derim 
0 oy
tarafından
Bende favorilerime ekledim çoktan ama işe yariyormu yaramiyromu diye tereddüt edip almadm Bi turlu bende burda bekliym 
0 oy
tarafından
Canım o alttaki turuncu olanı bir defa kullandım her yerim çizik çizik oldu ama kokusu filan güzel. Zaten son sabun kullanışımdı sonra bütün sabunlar cildimi kurutmaya başladı. 
0 oy
(317 puan) tarafından
Ben dilan polatın aleoveralı olan sabunundan aldım kullandım kokusu çok güzeldi ama cildimi mahfetti kızarıklık minik sivilceler ve soyulma yaptı böyle şeylere çokta gerek yok bence fark etmiş oldum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 204 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde nehir2020 (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 239 göst.
1 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 355 göst.
26 Temmuz 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Daisyyy (1,135 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 177 göst.

379,453 soru

11,359,204 cevap

34,836 kullanıcı

...