0 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar 5 aylık kızım var arabada duran gezmeyi seven etrafını izlemeyi seven bebek geçen eşimle gittik çarşıya çok güzel durdu ama gel gelelim tek gitmeye korkuyorum :D durmaz aglar milletin içinde diye bana bi cesaret verin hamileliğimin son dönemine kadar gider gezerdim ama 5 aydır tek gidemiyorum korkumdan :D

Kayseri ildemde oturuyorum bu arada 

14 Cevaplar

0 oy
(6,516 puan) tarafından
Kız çık nolcak yanında eşinde olsa ondan iyi sen bakarsın zaten ALMER i biliyorsan oraya git forma git gez benim yerime de gez 
tarafından
Geçen hafta eşiöle foruma gittik tek çıkmaya korkuyorum eskiden tek çıkmayı çok severdim gene severimde işte :D
(6,516 puan) tarafından
Valla ben  çıkarım evde durmayan bebek asıl dışarda durur rahat rahat gez boşver
tarafından
Aynen ildemde geziyorum ama çok sıkıldım ildemden ya 1 kere çarşıya gitsem alışırımda bi bakim :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiçte korkulacak birsey yok ben kızı alır her yere giderim odq sever dolaşmayı izlemeyi ağlama tutunca çocuktur yani alır sakinleştiririm tek bir huyu var biri ona bay bay yapınca hemen bana tutunup kafasını saklıyor ama ona bakmayana konuşup duruyor ahaha
tarafından
Ahaha
0 oy
(2,588 puan) tarafından

Biz anneler değil tek çocuk 3 çocuk bir de üstüne kocalarımıza bakarız çarşıda :D

tarafından
Yok bacım bana 1 tane yeter :D
0 oy
(12,536 puan) tarafından
1 yaşında kızım 3 aylık hamile her gün çarşi avm gezen ben
(12,536 puan) tarafından
canım ben kiz 1 haftalığindan beri dişarı dayım
tarafından
Canım bende çıkıyorum etrafımda herşey var awm 1 dakika mesafede bir sürü yerlerde var ama kayserinin çarşısına gitmek istiyorum tramvayla 30 dakika
(12,536 puan) tarafından
bügun perde sıpariş vermeye gittim 30.40 dklık yoldu
(847 puan) tarafından
Kizz sen yine yürüyerek gitmiyceksin galibaa ben eşimle kavga ettim beni gezdirmedi diye dolmuşta bulamadım 2 aylık kızım ve 2 yaşında oğlumla 2 saatlik yolu gidip 2-3 saat gezdim ama başıma gelmeyende kalmadı sonra geri dönerken zor oldu ama dolmuş vs. Bulamadım yuriyerek gidip geldim ikisini bir bebek arabasına yatırıp 1 kilo rahat verdim .d
(12,536 puan) tarafından
vasite sorunu yaşadıysan ayrı canım ben otobüs le gittim geldım burdakı dükkanda azdı perde çeşitı

ereğli zonguldak arası da 40 dakika  eşim taxıyla git der giderim  toplu taşımayla
bklm ikinci gelince nasıl olacak
0 oy
(486 puan) tarafından
Kayseriyi coook özledim beee... git ay gezmeyi seviyormuş cocuk zaten durur bence. Durmasa da cocuk bu yani utanacak bir sey yok. Milletin bebesi ağlıyor ben normal karşılıyorum. Ağlıyor diye sosyallesnek yasak mı.

Her şeyini tas tamam al çik gez 
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Valla ben oğlumla kaç bir uçtan bir uca gidiyorum istanbul 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Ne var ya tek çocukla çıkmakta iki çocukla çıkmak mümkün değil asıl :))
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Canim atla tramvaya git gez. Kayseri düz ayak yokus yok bayir yok öyle. Gezer gelirsin aglasa bile nolacak ki bebek yani sonucta
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Birde ildemdesin bin tramvaya çık kız dha neler Kayseri de hava tam gezmlk oluyor bazen sıcacık nasıl evde duruyorsun çık hava al
(731 puan) tarafından
Canm kayseride olduğuna eminmisin hava hiç güzel değil bir yağmur bir sıcak sjsjs
tarafından
Kız ildemi geziyorum 5 aydır sıkıldım ildemden :D
(6,825 puan) tarafından
Sulemhmt Dikkat ederseniz laf sokacağım diye uğraşmak yerine BAZEN SICACIK yazıyor yağmur yağıyor iken de hava güzel buz atmıyor dışarısı sen emin misin Kayseri de olduğuna ;⁠-⁠)
(6,825 puan) tarafından
Zeliha ildemi çık kuzu tramvay ile çarşı yap ☺️
(731 puan) tarafından
Ben laf sokmadim ama siz agresif birisiniz galiba, yani havanın da düzeni yok demek istemiştm, mesela şimdi çarşıya vs gitsek bir kaç saat sonra yağmur yağar anlamında dedim
0 oy
(79 puan) tarafından
Bende ildemdeyim shsj
tarafından
Vallamı ben ildem 2 deyim :D
(79 puan) tarafından
Bende Yeşilyurt tarafi
0 oy
(13,806 puan) tarafından
Ildemdeysen çarşiya gelmene gerek bile yok zaten oralar hareketli. Ordaki avm'ye git. Benimki 6 aylik arabasina koyuyorum hiç sesi çikmiyor. 
tarafından
5 aydır ildemde geziyorum sıkıldım değişiklik olsun diye :D
(13,806 puan) tarafından
Tramvay hereyere gidiyor artik. Atla bebişle gezin valla.
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Bu aylarda daha rahat emin ol biraz daha büyüsün gördüğü herseyi ister o zaman daha zor olur
0 oy
(1,861 puan) tarafından

bi denemiş olursun canım çok ağlarsa ona göre çıkarsın bence dene :) 

0 oy
(3,300 puan) tarafından

Her seferinde 2 çocukla (4 yaş ve 9 aylık)tek başıma kapı önüne çıkmayacağım diyorum ama duramıyorum çarşı pazar park geziyorum her gittiğim yerde mutlaka küçük ağlar arabada durmak istemez kendini atmaya çalışır sonrası çocuk kucakta araba boş gezeriz :D biberon ve emzik tutmadığı için acıktığı an kıyamet kopuyor

Hatta bak resim ekleyeceğim artık böyle geziyoruz 

image

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 386 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 699 göst.
0 oy
12 cevap 341 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,358 puan) tarafından soruldu
0 oy