0 oy
235 göst.
Aile kategorisinde (2,371 puan) tarafından
Kizlar bukunudugun sehirde güzel saç boyamiyolar diye 1 saati geçkin yola gidicem 1saati de dönüş yolu

12 de kuaför randevum var 5te 6 da ancak çıkarım 7 de otobüse binsem 8bucuk yani 9da da nobetim var 12 saatlik 

Evimi hiç görmeyeceğim sizce değer mi bı saç için hiç kendime vakit ayiramiyorum burda da olduğu kadar boyatsam mi ombre olck bu saat oldu daha ev toplayıp beslenme hazirlocam.kizlara 

9 Cevaplar

0 oy
(1,465 puan) tarafından
Yani kendini iyi hissediyorsan saç boyayınca yaptır. Ama vakit önemli diyosan ugrasma 
(2,371 puan) tarafından
Vakit önemli ama benim vaktim hep önemli hiç bitmiyor önemli olması herzmn her daim isim oluyor özel seylerime.gidemiyorum zar zor yakamda pacamda bebe varken ruhumuada iyi gelecek ama evi düşünüyorum çok uzun zaman evde olmucam.malesef anneme medet umcam die
-Reklam-
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Yani kendini iyi hissedip değişiklik olacaksa birgün için bişey olmaz bnce canım 
(2,371 puan) tarafından
İyi hissetcem cnm biraz yorulcam ama beyazlarım çıktı :( annemlerde aklımı celiyor
0 oy
(1,255 puan) tarafından
Yemeği yerinde yemeyi savunuyosak ve bunun için nerenin nesi meşhursa o yenmeye gidiliyorsa saç içinde gidilir. Midemiz kadar ruhumuzun da doymaya ihtiyacı var :) 
(2,371 puan) tarafından
:))) güzel laf tebrik ederim
Eşime de dedim yarın konuşuruz diyor yarın 10 da otobüse bincem bak ona göre diyorum tmm bakarız diyor hala anneme dedim aman burda boyativer diyor bı desteklese yardimci olsa bana :( hevesimi kırıyor bende evinden kizalrimdan uzaksın napar annenler eşin diyorum ama 6 senedir 7senedir hep bebelerleyim biyere gitmem bırakıp bunu hakettin diyorum annem var ya gavurluk yapıyor
(1,255 puan) tarafından
Kendine ayıracagın şurda komple bir gün bile değil. Bence biz kadınlar olarak çok fedakarız kendimiz için birşey yapacak olsak vicdan azabı duyuyoruz gereksiz yere. Sen kimsenin lafına bakma git güzel güzel yaptır salına salına gez canım :)
(2,371 puan) tarafından
Bak şimdi modum düştü kalkamadım .Kalkıp evleri toplicam oyuncaklar fena yarın için küçük kizimi kaldirip zorla okula goturcem büyük ikna olur :) smdi onların beslenmesinde ne varsa hazır edip kapıya koyucam bende kide can değil mi annem söyleniyor hizmetçi anan var ya diyor ben bu vardiyalı annemler icin seçtim 2 veya bazen nadir 3 gün çocuğa bakıyor insanın nmorlaini bozuyor yaptır kızım de geç ben onun için katlaniyorum ya herşeye akşam nobete gidip yorulacakta benim eve hiç uğramicam cocuklarimi görmeyeceğim evet ama napym başka zamn olmuyor
(1,255 puan) tarafından
Büyükler öyle  düşünüyor canım. Benim annemde kesin böyle bir tepki verirdi ama ben gider yaptırırdım. :)
(2,371 puan) tarafından
Wlla mi işte bende ki bütün mesele bu net değilim kararlı değilim
0 oy
(817 puan) tarafından
Değmez. Çocuklarını bi saç yaptırcan diye yalnız bırakma. 
(2,371 puan) tarafından
Ama hiç kendime vakit ayırmadim hemde hic
(817 puan) tarafından
Kuaförünü yakınlarda bulmaya çalış canım olmuyorsa kendin yap evde. Belki çocukların sana ihtiyacı olur Allah korusun acil gitmen gereken bi durum olur pişmanlık duyarsın diye söylüyorum
0 oy
(5,984 puan) tarafından
Birgünlük bişey olmaz ya işini gücünü evvelden yaparsan aklın da evde kalmaz 
(2,371 puan) tarafından
Ay iki üç kişi değmez yazmış ay ben etkilenirim hemen smdi gwceden halletcem hepsini öyle yatcam yapack bsey yok
0 oy
(485 puan) tarafından
Kaça yaptıracaksın ombreyi? Bizim burda 4 bin dediler
(2,371 puan) tarafından
3bin dedi eşim duymasinda
(485 puan) tarafından
:)) çok söylüyorlar
0 oy
(3,399 puan) tarafından
Of okurken yoruldum. Değmez o kadar saat yolda. Sonra da nöbet. Saçınızın farkına 2 gün sonra dinlenince varacakaınız. Hiiç gerek yok. Kuaför dediğin niraz sa psikolojik rahatlama yeridir, dinlenmedir, kendini şımartmadır. Amacına hizmet etmedi bu sefer:) 

Yakındakiyle idare edin nöbetin olmadığı bir gün denersiniZ öbür ay falan. 
(2,371 puan) tarafından
Annem de bayrama kadar burdakiyle idare et diyor yazın gidersincdiyor :(
Öyle bende güzel olsun istiyorum bakımlı olmak istiyorum ombre yaptiricam güzel yapamiyor bura yani şans vereyim tekrar diyorum ama herkes gidiyor bı ben gidemedim
(2,371 puan) tarafından
Evet sonra da nöbete gidicem nöbetten çıktığım gün olucakti uykusuz veya godecegim ben nöbete godecegim günü seçtim ve şuan bir usru iş beni bekliyor
(3,399 puan) tarafından
Ben gitmezdim. Nöbet işi bozuyor.
(2,371 puan) tarafından
Evet çok saat olmucaktim ve hastalandım boogazlar dolu konuşamadım bile gitmedim iki gün iznimde gidicem çocuklarla ablama giderim annemler orda çocuklara bakarlar direk ablama geçerim o şekilde daha kolay hem eşim arabayla götürür beni
Bugün demiştim felin başı bekler.gibi yani diyor :)
0 oy
(2,371 puan) tarafından
.................k
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Bu kadar calisma ve stres icindesin. 1 gun bile degil kendine ayirdigin zaman. Annene kulaklarini kapatırsan yaparsın. Git bence yani
(2,371 puan) tarafından
Cnm çok hasta oldum boğazlarım.doldu aynen 1 gün bile değil ve hep başkalarını düşünmekten mahvoldum artık

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 293 göst.
0 oy
15 cevap 512 göst.
4 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Kaplanbebek1 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 374 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Dnz40 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,388 puan) tarafından soruldu