0 oy
273 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
Gebersin o kaynanamla yaşıyorum lanet olsun hepsinede her hafta sonu kesintisiz görümcem gelir evli olan bugün kahvaltıya en son ben oturdum bana çay bardağı koymamış dedim neden koymadın bana eşim falan hep birlikteyiz icmiyosun diye dedi halbuki içerim kim içmez seslenmedim eşime dedikj sanki ilk defa geliyomus gbi ablana ne yedireceksin dedi yemin ederim her hafta sonu burda uzun süre gelmeyen biride değil eşimde ne alaka dedi mangal yap ablana dedi normalde assla yaptırmazz eşimde seslenmedi nasıl bı insanlık bilmiyom elinden gelse g.tunu yalatacak ablasının çok sinirlerim bozuldu bana çay bardağı koymuyor kızına gelince mangal Allah belasını versin

10 Cevaplar

+2 oy
(703 puan) tarafından
Tatlım sakin ol ama sorun kaynanandan cok esınde sofrada cay ıcmıyosun diye dedıgınde cevabını veremedınız mı sen veremıyosan esın vermelı ne demek ıcmıyor sız mı karar verıyorsunuz dıyemedınız mı? aynı ev yerıne kendı evınıze cıkın her hafta bırılerını cekmeyın yada gelen gelsın al kocanı cık dısarı kendı planınızı yapın sıze de ablana anadan danadan ya kocaman ınsanlarsınız 
-Reklam-
+2 oy
(3,452 puan) tarafından
Bence annesine her hafta gelmesi gayet normal. Senin hizmet etmene herkes alışmış, sen herşeyden bi elini ayağını çek bence 
+1 oy
(497 puan) tarafından
Niye seslenmiyosun? Niye susuyosunuz ki ? Eşine söyle ben dayanamıyorum de. O sizin evinize geldiyse yolla. Siz ona geldiyseniz ayrı eve çıkın. Ev ev üstüne olmaz hicbirzaman. 50 kat ıyi olsun gene olmaz 
0 oy
(2,385 puan) tarafından
O şekilde yaşanmaz ayrı eve neden çıkmıyorsunuz maddiyat mı sorun
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Aynı evde yaşamak zulüm yaa Allah yardimcin olsun
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Ayrı eve çık ne diye bu kadar eziyet çekiyorsun
0 oy
(642 puan) tarafından
Benim kaynanamda kızını çok tutar Allah'a havale ediyorum Allah'tan uzak yaşıyoruz 
0 oy
(7,776 puan) tarafından
Herşey eşinde bitiyor canım orada senin bardağın olmadığını gördüğü halde susuyorsa birde üstüne ablasına mangal yapıyorsa sorun kaynanada değil eşinde 

Kaynana bu yapar eşin yaptırmıcak 
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Ne yazık ki canım orasi (eğer ayrı ev kurup kayinvaliden evini kapatıp size gelemediyse) kayinvalidenin evi.o da kizi yani istediği gibi gelir kalır.tek çare taşınmak.senin sinirlerin bozulmus dolmussun yorulmussun.yoksa bir çay bardagindan bu kadar sinirin yükselmesi mantıklı değil ama tabi ki artık bardağın son damlasi sanırım.
0 oy
(2,665 puan) tarafından
Ben kaynanalarla küs olduğum halde eşim kaynanamın evinde mangal yapmış bacıları gelmiş sıkıyor onlara yedirmek için onlar geldiler mi iyi bir mangal keyfi iyi bir et yemeği olur ya da iyi bir etli yemek olur oraya da ben gitmiyorum en son bayramda yapmış ben de küstüm gitmedim ondan sonra da ben oraya gideceğimi eltime gittim gidip de orada yemedim tek başına eşeğin bokunu yesinler terbiyesizler ben de eşime dedim artık ne biz yedik ne çocuklarım yedi eltima yemek hazırlamış eltimle yedik eltimin evine gittim ama oraya gitmedim niye her geldiklerinde yemek yapılıyor niye her geldiklerinde yemek yapılıyor ha bir de insan bacısına yapmak istiyorsa bacısı evine gelir değil mi gidiyor anasının evinde bütün sülaleyi yediriyordu o yürüyor zıkkımın kökünü yesinler iyi olsa afiyet olsun diyeceğim de benim 3 tane çocuğum oldu hiç birine bir çorap bile almadılar be

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 213 göst.
16 Mart 2023 Aile kategorisinde Anneadayi652 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 268 göst.
10 Aralık 2022 Aile kategorisinde Porti kafa (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 175 göst.
5 Kasım 2022 Aile kategorisinde Kizinaasikbiranne (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,206 göst.