0 oy
1,444 göst.
Diğer kategorisinde (59 puan) tarafından
daha öncede yazmstm eşimin pis videolar izledğini bu kex görmedm ama görmüş gibi ağzını yokladm babasının üzerine yemin etmstı yine izlems izledim demedi ama inkarda etmedi yanaştı hiç bişey olmamış gibi hata yapınca bunu yapar genelde ve hissettmde yani. nyse dünden beri konuşmuyoruz oda tavır aldı ben kendni düzeltmeyene kadar konuşmycam dedm çekti gtti dün aksam 11de geldi hiç konusmadk işe gtti bugunde 1de gelecek salondada uyumuş bugunde öyle yapar napym kızlar ya yediremiyorum kendime bakmayan bi kız olsam afedersnız uzak dursam yine neyse ama öylede degilm ne doyumsuzlar

16 Cevaplar

0 oy
(769 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim kocamda yaptı aynısını tavır aldım ağladım baya bir daha eli sürme bana dedim bi kaç kez yaptı yakaladım çok şükür yok artık inşallah senin kocan da düzelir 
(53 puan) tarafından
Bende ayni seyleri yaptim canm surme elini hakkimi sana helal etmiyorum birdaha izlersen dedim agladim gunlerceizleraen gidecem dedim valizimi aldim gidecektm izin vermedi evet gormuyorum  bende bakmiyor diyorum vazgecti diyorum ama o suphe cikmiyor cikmiycakta olene kadar. Ama hala izliyodurlar vazgecmezler sadece biz gormuyoruz okadar
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bu bilincaltinda surekli bastirilan, ayip gunah yasak gizli kapakli kalmasi gereken biseymis gibi surekli bastirilan duygular oldugu icin, bastirilmaya calistikca  daha da gunyuzune cikar. Fantezi dunyalarinda bastirilmis duygular bizim pis buldugumuz igrendigimiz seyler onlarin hayalleri olabiliyor. Ve sen bunu aldatma olarak gordukce kizdikca uzaklastikca agladikca ve onun orda izlediklerini yapmayacagini belirttikce (haksizda sayilmazsin) o da o hayalin pesinden gitmeye devam eder. Cunku orda ucsuz bucaksiz sinirsiz bir alan var bastirilan duygulari icin tam hayalindeki gibi. Ama sen sinirlari olan birisin. Bu sebeple orasi oras cazip geliyor. Ama bu doyumsuzlugunda sonu yok, bunun icin terapi sart. Allah yardimcin olsun. 
0 oy
(119,317 puan) tarafından
Bekarlik aliskankigi diyolarmis genelde ooff yaa igrenc 
(59 puan) tarafından
aynen öyle diyo
0 oy
(266 puan) tarafından
Sen tavrini bozma canim bozarsan ayni devam eder rabbim onun gozunde karartsin inslah boyle seyleri sende guzel giyin o gelsin pesinden sen gitme
(59 puan) tarafından
gitmem asla giyiniyormda evdeym ama bakıyorm kendme elmden geldgnce öf cok can skıcı ya
0 oy
tarafından
Cnm Allah sana sabır versin. Öyle ha diyince bırakabileceği bisey degil. Destek alması gerekiyo. Ona kızma. Seni seviyosa destek almayi kabul eder. Anca oyle kurtulursunuz o pis şeyden.yoksa kendi kendine bırakamaz. Zaten bıraksa senin öğrendiğini bildigi gibi bırakırdı.
(59 puan) tarafından
nasl destek canm bunu desem benle kavga eder ve izledigi iğrenc seylero bendende bekliyo aldatlms hissedyorm kendmi
tarafından
Cnm tam bilmiyorum ama.terapist yada psikiyatri anca o sekilde kurtulur. Çünkü çok kötü illet bir alışkanliktir. Izlemek istemeden yöneliyor
tarafından
Ne demek sendende bekliyor ya. Kusura bakma canim insanin eşi öğrendimi insan biraz utanir ama senim eşinde bu yok. Bırak bu huyu terketmeyi bide senden bekliyor. ALLAH ıslah etsin
tarafından
Sınırı aşmış
(59 puan) tarafından
evet yok utanma amin canm amin
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Bağımlılık diyor ya uzmanlar.. yasak olan cazip geliyor işte Allah hepsini ıslah etsin.. ahir zaman kadın erkek birçok kişi yapıyor bunu çok üzücü.. Allah kolaylık versin sizede.. ama ben sizinle ilgili olduğunu düşünmüyorum..o yüzden paralamayin kendinizi.. iş esinizde bitiyor.. aile terapistleri var yada cinsel ilişki uzmanları eşine yardımcı olabilir en azından nedeni bilinirse çözüm olur.. hangi zamanlarda ihtiyaç duyuyor da izliyor ona bakılır..
0 oy
tarafından
Peki bu sekilde daha iyi olacağınızı düşünüyo musun? Yediremiyosan ayrıl ama bu şekilde trip atma. Al karşına konuş. Kafanda düşün tart neden olabilie diye. Belki senlik bi durum değildir. Masturbasyon seksten daha cok keyif verir. Ki cogu erkek de bu yuzden prnoya yönelir. Bunun ilerde iliskinizde sorun yaraticagndan bahset. Ama trip atma. Bak ayri yatmissiniz bu yüzden iyi mi olmus? Daha cok uzaklaşırsnz. Yok ben yediremem yapamam edemem diyorsan ayrıl madem.en azindan kararinin netligini görür. Ama yok o kadar da degil diyorsan trip atmayi birak. Esine daha cok yaklaş. Videolara değil sana yönelsin
(59 puan) tarafından
bunun için tabiki ayrılmam ama diger gördklermde dediğin yolu denedim olmadı bu şekilde tavır koymak istedm düzelmezse ciddi konusacagım
0 oy
tarafından
Bagimliliga dönüştüyse birakmasi zor. Konuş ve kirildigini belli et. Ve zararlarindan bahset

O sekilde tatmin yoluna giden birinin saglikli bi cinsel hayati olamiyor. Cekinmeden seinle konusabilmesini ve ne istedigini acik acik sor kendisiyle yüzlestir ama bunu agir ithamlarda bulunarak degil de iliskinize arti katmak ve onu tanimak adina yap. Sonrada uygula. Bakimli olmak guzel olmak arti katsa da  erkeklerin kafasi baska turlu calisiyor canim
(59 puan) tarafından
canm bunun için önunde agladm aldattn resmen dedm ama yok ve net biridir asla çekinmez isteklernde pat pat söyler
tarafından
Cinsel terapistten yardim almasi gerekebilir. Erkekler bunu aldatma olarak gormuyorlar islerine gelmiyor. Dini boyuttan aklima girmeye calis bide hani goz zinasi vs vs . O da etkili olmazsa iliskine renk katacak seyler yapacak heycani artirmaya calisacaksin ki, aliskanliklarindan kurtulsun. Ama kavgayla sitemle deilde kendine yakinlastirarak. Allah yardimcin olsun. Hicbiri etki etmezse iliskine sana saygisi yok demektir kendini daha fazla da hirpalama kendini bisey sanmasin
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Al telefonunu sertce duvara firlat bakim bdaha izleyebliomu
0 oy
(77 puan) tarafından
Benimde başıma geldiii... 1 defa izlediğini gördüm kavga gürültü etrafı aya kaldırdım çünkü bende aldatılmıl gibi hissettim... Bir daha olmaz yalvardı yakardı 2 ciye yalakaladım topladım bavulumu anneme söyledim babasına söyledim  baktığına bin pişman oldu nasıl yalvardı köpekler gibii yeminler etti ama çocuk gibii ağladı çocuukk kendime bakarım evime bakarım güzelde kadınım yemekler yaparım marifetliyim bir kadının olması gerektiği gibii... Çok ağırıma gitmişti onu görmek istemededim  2 ay boyunca ne konuştum ne önüne yemek koydum ne çamaşırını yıkadım hiç bir şekilde değil koca insan yerine koymadım onu şimdi etrafımda 4 döner eminim ki birdaha bakmaya cesaret edemez çünkü busefer kimseyi dinlemem sessizce giderim.. Yani demem o ki cezalandır evi terk et yada benim gibi yap demiyorum canım sen kocanı tanırsın bilirsin nasıl cezalandıracağını.. Ben benim başımdan geçeni anlattım Allah akıl fikir versin ❤️
0 oy
(181 puan) tarafından
Ben de eşime küstüm bu yüzden. Bana ne dese begenirsin. Sanki aldattım ha ne uzattın ne var sanki bunda dedi. Ya hadi ihtiyacıni görmek için bile yaklassa neyse ( ona da alınır insan ama hiç yoktan iyidir), ama izleyip izleyip ihtiyacını görüp duşa girip yatıyordu. E hamile olunca insanın aklına binbir türlü şey geliyor. Sonuçta hamilelik vücudumuzu huyumuzu suyumuzu değiştiriyor. Özgüveni düşüyor insanın. Ama evliliğimiz kötü etkileniyor, beni üzmek ağlatmak hoşuna mı gidiyor deyince tamam izlemeyecegim dedi söz verdi. Ama yine de kontrol ediyorum tlfnunu
(53 puan) tarafından
Ayni seyini bana da esim dedi sanki beni bi kadinla el elemi gordun dedi onuda yaparsin dedim bu boku yiyen onuda yapar dedim
(181 puan) tarafından
Ne kadar piskinler ya.
0 oy
tarafından
Canım bende dun sabaha yakın kurcaladım o kadar söze yıne izlemiş bende oglene doğru soyledım vallaha ızlemedım dedı( geçmişi açtım gosterdım ıyımı yptım bılmıyorum şimdi orayıda temızleyecek goremeyecegım) eger dedım bu son bır kere daha görürsem boşanırım hayalındekı oyle kadınsa onu al dedım agladım tabı sonra yanından ayrıldım bende napacagımı bılmıyorum yorumları okuyorum okuyan olursa bunu banada yazsınlar
(53 puan) tarafından
Bende canm bi gozumle gordum izledigini. Bide gecmisne baktim oyle izlemisti. 5 sene oluyor 5 sene icinde 3 defa gormustum ama daha gormuyorum biliyorum vazgecmedi gecmeyecekte gormesem de ama izliyor ve gecmisni herseyi siliyor goremiyorum artik insallah nefret versin rabbim bu pisliklere baktiklari icin gozleri kor etsin
tarafından
Ben 27 haftalık hamıleyım inan bir kere uzak durmadım ne derse yaparım ama dunden sonra iyice sogudum ve onada dedım karnımı severken bıle akşam kendımı hep geri çekesım oldu dahada sogumaktan korkuyorum anlattıgı şeylere bıle gulmedım akşam içimden hiç bişey gelmıo ona karşı daha 1 yıllık evlıyım
(53 puan) tarafından
Bende bunlari yasagimda daha 3 aylik gelindm yeniydim yani. Hala 5 sene oldu icimden cikmiyorki ilk zamanlar sogudm nefret ettim diksindm igrendm ya. Ama ne yapacan zaman ilerledikce artik unutamiyosun ama devam etmek zorundasn hele bide cocuklarin oldumu yapacak hic bisey yok hamileyim bende 9 ayima girdm iliski tabi ister istemz yapilmiyor girilmiyor 9 ay boyunca ne yapti bakiyor tabi izliyodur yine :(((((((( ama ben gormuyorum
tarafından
Cabı cehenneme dıyıp yola devam edıcez o zman yada gormemek için telıne dokunmucaz bunu yapan aldatırda ***** ayagına yatıcaz artık bebek için erken davrandım sanki :(
(53 puan) tarafından
Oyle canm cocuk yapmak icin dusunemk lazm ama oldu artik insallah duzeliller izlemezler rabbim islah etsin gozleri bizden baska kimseyi gormesin  Allahm akil fikil versin kocalarimiza tek yapacagm dua elden hic bisey gelmiyor.  O pis vidiolardan sogutsun rabbm
0 oy
(221 puan) tarafından
Canim ben hamıleyken biliyordum ızledıgını ınkar etti ne yeminler ediyor izlemedim diye sonra Google hesabından buldum yuzune vurdum yine inkar etti gec gelip beni cezalandırmaya calısıyordu neyse barıstık hamilelik bitti lohusalık bitti ama adam hala aynı sımdı bnde ayrı yatıyorum yeter yanı benımde gururum var. 
0 oy
(53 puan) tarafından
O kadar zor bir durumki:((((((((((  seni cok iy anliyorum.  Ayni seyleri bende yasadm ilk gordugumde dunya basima yikildi oyle kotu oldumki hayata kustum ne yapacagimi bilemedim piskolojim bozuldu kendime yediremedm bunu bana nasl yapar dedim 3 defa izledigini gordum artik kiymati kopardim hersey dedim sen bekarmisin da gerek duyuyosun buna ben sana yetmiyormuyum neden yapiyosun bana bunu dedim agladi agladi hungur hungur agladi valizimi hazirladm gidicem ben dedim kapilari kitledi birakmadi beni anahtari aldi yeter dedim sanki bi kadinla el elemi gordun dedi bu kadar buyutuyosun dedi dedim sen onuda yaprsn kustum 15 gun ayni yatakta yatmadim yuzune bakmadm gidip salonda yatiyordum hizmetine bakmadm gece gunduz agladm cok zorr geldi baristi bi sekilde evliligimde 5 ci seneme girdim 5 sene icinde 3 defa gormustum artik izledigini gormuyorum ama. Hala suphe duyuyorum gizli gizli yine izliyor kesin vazgeceme asla pislik vidiolardan vazgecemezz alismislrrr artik 
0 oy
(667 puan) tarafından
Canim hamileyken benim de esim izliyordu ama duzenli cinsel hayatimiz yoktu hamilelikten oturu oma bağlıyordum neyse,dogum oldu lohusalik bitti derken hersey duzeldi ama adam düzelmedi hala izliyor google gecmisinde goruyorum. Ben daha herhangi bi tepki vermedim gordugumu bilmiyor sadece icten ice cok soğudum ondan da cinsellikten de sogudum 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 541 göst.
3 Ocak 2023 Aile kategorisinde Meryemmozer (236 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 582 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 120 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Fatmaaa43 (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 147 göst.