+2 oy
517 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Bu gün haftasonu 

16 Cevaplar

+1 oy
(48,371 puan) tarafından
ne tatlı masallah boncuk boncuk bakıyor
tarafından
Teşekkür ederiz ♥️
-Reklam-
0 oy
(3,459 puan) tarafından

Ayy sanki benim oğlan bu kadar benzer :D

(3,459 puan) tarafından
Yüzü birebir aynı sanki o kucakta şu an ;))
tarafından
Yaa bizde benziyoruz o zaman ilk çocuk babaya çeker derler ama oğlumda bana benzıyor :)))
(3,459 puan) tarafından
Benim oğlan babasına benziyo benimle alakası yok;)
(3,459 puan) tarafından
Resmini atiyim bak benziyo mu senin oğlana;)
tarafından
Tamam :) bekliyorum ♥️
0 oy
(3,639 puan) tarafından

Ohh tadını çıkart:D

(3,639 puan) tarafından
Dinlenmiş olursun biraz da olsa ☺️
tarafından
Öyle valla 6 ay sendromu gecırdık bu hafta benim için tabırı caızse cehennem di  biraz olsun kafam dinleniyor
(3,639 puan) tarafından
Daha ne sendromlar göreceksin kız ☺️☺️
tarafından
Ateşime daha ne odunlar atılacak desenize :))
(3,639 puan) tarafından
Aynen öyle ☺️
0 oy
(238 puan) tarafından
Ay maşallah ne kadar güzeller Allah'ım herkeze nasip etsin :))
tarafından
Amin inşallah çok teşekkür ederiz ❤
0 oy
(6,129 puan) tarafından
En sevdiğimmmmMM☀️☀️☀️☀️☀️

Sende bana yardıma gellll bir koltuk kaldı tasiyamadim

Kaynanamida çağırmak istemiyorum hepsini tek taşıdım sjsjs
tarafından
Kolay gelsin size ❤
(6,129 puan) tarafından
Kizzz bitirdi valla bugün son sonra tüy yastıkları dokucek
(3,639 puan) tarafından
Oo daha var mış sen niye o zaman hemen giriştin eve biraz bekleseydin keşke çocukla çok zor oluyor çünkü ☺️
(6,129 puan) tarafından
Ben aslidna girismedim benim bir odada yorganları dikti yün heryere bulasinca birde küçük bir oda vardı dağıttım çocuk odası yaptım derken ev göçtü halıları yıkamaya gönderdim sonra odalar hoşuma gitmiyordu degistirim derken ev felaket oldu nasıl cikicam icindne bilmiyorum valla
(3,639 puan) tarafından
Oo bayağı işin var Allah kolaylık versin inşallah yavaş yavaş yapacaksın artık bir şekilde
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Keyif senin kiz oy bende anneme gidince çok rahatım ya ailemiz iyiki var
tarafından
Valla Allah başımızdan eksik etmesin :)
0 oy
tarafından
Oğlumu sallıyorum ilk defa durmadı. Kızım da babasıyla salonda uyuyup kalmış. Uyusun yemek yapıcam çamaşır asıcam klasik ev haftasonusu. Her hafta sonu dışarı çıkınca bu hafta evde kalalım dedik. Size de iyi hava almalar iyi gezmeler. Bu arada çok şanslısınız. Çocuğun anneanne ve demesiyle büyür senin annen baban yanında bu çok güzel bir şey iki taraf için de❤
tarafından
Ben puanlık annemler de kaldığım için rahatım kendi evime dönünce benim de maceralarım başlıyor :)))) evet valla 9 ayına kadar anane dedesiyle büyüyecek :) ondan sonrası bende :D ❤
tarafından
Olsun fırsat fırsattır:)
tarafından
Aynen öyle :)
0 oy
tarafından
Bizim kız gece 2 den bir uyandı sabaha kadar hiç uyumadı bende uyumadım 8 de eşim aldı götürdü ben de uyumuşum bir uyandım saat 12 olmuş aradım eşimi anneme götürmüş banyo yaptırmışlar karnını doyurmuşlar az önce geldiler uyudu cimcime gece 2 den beri uyanık yeni uyudu haftasonu iyiki var hjhjhjhj 
tarafından
Yaaa bu ailelere iyi ki  var işte valla sendrom falan mı gecırıyor bizim ki 6 ay atagındsydı bu hafta çok kotungectı
tarafından
Bizimki ne atağı anladım 5 aylık mama içmiyor asla ağzına sürmüyor
tarafından
4. Ayında atağı yaşadı mi
tarafından
4 ayda çok rahat atlattık 5 oldu bazen çok güzel içiyor bazen hiç içmiyor mamasını bazen çok güzel uyuyor bazen 10 dakika uyuyor ilk defa bu kadar uyanık kaldı sabah kadar hiç uyumadı
tarafından
4 ay atağı yaşamayan bebekler 5 ayda yaşarlarmış belki öyle biseydir
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Ohh hayat sana güzel valla 
tarafından
Sadece haftasonları:D
0 oy
(829 puan) tarafından
Ay çok iyi yaptın dinlen canım valla benimde son demler doğuma az kaldı ev işleri hepsi duruyor yapmasam olmaz çok zor birkaç ay daha beni bekliyor nasıl olacak bilmiyorum 
tarafından
Ben de yapıyordum hamileyken  kendi evimdeydim el mecbur  sabahları kendim yapardım eşim kızardı bekle beraber yapalim diye okulu olmadığı zamanlar eline alırdı süpürge vileda yapardı :D çamaşır katlardı sağolsun:)))
(829 puan) tarafından
Benim eşim yürüyemiyor o yüzden herşey bana kaldı maalesef ki
tarafından
Benim de öyle bir durumum olsa tabi ki iş başa düşer Allah ım size güç kuvvet versin inşallah ♥️
(829 puan) tarafından
Gerçi iyi olsa da el atmaz hiç olmazsa ayak altında olmaz işime karışmaz istekleri bitmiyor öyle olunca psikolojisi bozulmuş benimde öyle vallahi
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Vallahi iyiki var diyorum bende bazen kaynanaya gönderdim 2 çocuğu birbirimizi sevmesek de torunlarını severler 
tarafından
Ayy benim kaynana yok şükür ama annem babam iyi ki varlar :D
(1,798 puan) tarafından
Allah uzun sağlıklı ömürler versin
tarafından
Amin amin
0 oy
(740 puan) tarafından
Ay ne güzel bir kare ❤️ Rabb'im basindan eksik etmesin 
tarafından
Amin inşallah çok teşekkür ederiz ♥️♥️♥️
0 oy
(12,456 puan) tarafından

maşallah çok tatlilar<3

bol dinlenmeler sana canım

ben attım halasına kahkaha atıyor odadan :) kaynanam la çarşiya inecez

tarafından
Benimkinin halası teyzesi yok :) bir dayisi var :D ama ananesiyle  dedesinden kimseye sıra gelmez :)))) oh size de iyi gezmeler ♥️
(12,456 puan) tarafından
teşekkür ederim ♥
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Oyyy ben senin bakişini yerimm 
tarafından
:))) ♥️
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Ayyy maşallah çok özendim şuan Allah'ım başımızdan eksik etmesin büyüklerimizi♥️
tarafından
Amin inşallah teşekkür ederiz ♥️
0 oy
(10,726 puan) tarafından
Ay bu ben :D annem gelince.bir kakaliyorum çocukları daha kapıdan cikiyorla koşarak yatağa atlıyorum :D 
tarafından
Aynı şeyi ben de haftasonu yapıyorum annem babam çalışıyor hafta ici haftasonu da  sabah emzirip koyuyorum yanlarına odaya geçip kapıyı kapatıp hop uyku:D
(10,726 puan) tarafından
Kedi yavrusu gibi atıyorum bende anneme:D geçen geldiginde bıraktım alışverişe çıktım taş çatlasın yarım saat sen benimki bir bagirmis meme diye.bes kere annemi yoklamis:D
tarafından
Biz 6 aylık olduk artık o meme şeyini savdım çok şükür elhamdülillah ya Rabbim :D

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 197 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Fadim (1,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 288 göst.
15 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Guuness (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 369 göst.
0 oy
17 cevap 436 göst.
27 Kasım 2019 Diğer kategorisinde İlayda (128 puan) tarafından soruldu