0 oy
134 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhaba kızlar oğlum 9 aylık bugün sünnet ettim ama çok korkuyorum otursa yürüse sıkıntı olur mu acaba hep kucağımda tutmak istiyorum ama hamileyim kucağıma sürekli alamıyorum 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

5 Cevaplar

0 oy
(7,891 puan) tarafından

Senmi yaptın sünneti :D

(19 puan) tarafından
Tabi canım ne sandın :-)
(7,891 puan) tarafından
Hahaha sünnet ettim diyince komigime gitti kbkma :)
(19 puan) tarafından
Yok kız ne kusuru valla çocuk öyle ağlıyordu ki susunca yine ağlamadan yazim de çıkim dedim
-Reklam-
0 oy
(115 puan) tarafından
8 aylik ogljmu sunet eetirdim karton bardakhayatimi kurtari karton bardayi ortadan bol yumusak kismi pipisine gelecek sekilde koy ve kenarlardan bantla  oyle rahat yuruyorlar obur turlu bez her degdiginde acir ve batikon sur gunde 2 defa 3 gun de  ilik suya iturtur oyle iyi geliyor hemde iylesme suresi hizlaniyor
(19 puan) tarafından
Doktor 3 gün sonra duş aldır dedi yıkasam sıkıntı olmaz mı acaba
(115 puan) tarafından
Hayor cnm hic bisey olmaz yaptirabikirsin 3 gun
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Pipisine karton bardak koy canım nasıl koyacağına internetten bak. Bide sarı kantaron yagı dök hemen iyileşir. 2 gün sonrada ılık suya oturttur. 
(19 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim
0 oy
tarafından
Cok Korkarak girdim posta evde kendin sünnet ettin sanarak elhamdülillah oyle degilmis ya :) bi sey olmaz allahin inziyle insaellah cabuk toparlanır 
(19 puan) tarafından
Yok kız valla sonradan dank etti niye öyle yazmışım diye akıl kalmadı ki bende öyle yazmışım:-)
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Vay be sünnet ettin ha 
(19 puan) tarafından
Hahahahaaaa kız ne dalga geçiyonuz anaaas :-)  ne bilim çocuk ağlamadan hemen yazıp çıkim dedim ondan öyle yazmışım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 80 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde Roj_can (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 226 göst.
18 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hamzanin annesi 12 (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 146 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 141 göst.
30 Mayıs 2021 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu

378,441 soru

11,327,858 cevap

34,782 kullanıcı

...