0 oy
237 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
İyi geceler ailem uzakta kısa kesiyorum ,7 yıldır Türkiye'deyim birkere olsun aramadilar adam akıllı nasılsın napıyorsun diye bugün abim aradı görüntülü bende şok oldum tabikide ..  arayanda ortanci abim buyum abimde sonra geldi bunlar babama gidiyorlar ablam felan herkes toplanmiş benim çocuğum olmuyor ya onu konuşmuşlar kendi aralarında .. ablam yazdı dedi abimin arkadaşının eşi var arı sütü içtikten sonra hamile kaldı ..ya herkes toplanmiş bunu konuşmuş sinir oldum baya sizce normalmi zaten psjikolojim bozuk .. ya sizene benim çocuğum oluyorsa oluyor olmuyorsa olmuyor yaa kimse iyiliğimi düşünmesinnn 

10 Cevaplar

0 oy
(472 puan) tarafından
Canım böyle şeyler kısmet meselesi 20 yıl sonra çocuğu olan akrabam bile var ama moralini bozma tedavini olursun olur inşallah 
(13 puan) tarafından
İnşallah.. ya ben uğraşmadım mi saniyorlar kaç tane hastanelere gittim teşekkür ederim ♥️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen biraz fazla sinirlenmişsin. Ne kadar sevip hoşlanmasan da senin ailen onlar. Seni üzen sıkıntıya sokan bir konu onlar için de önemlidir illaki. Sana çözüm bulmak için araştırıp yardımcı olmaya çalışmışlar. Boşuna kızıyorsun. Biraz sakin ol canım.
(13 puan) tarafından
Ne ailesi .. 7 yıldır aramadilar şimdikmi aile olmuşlar
tarafından
Rabbim tez vakitte sana hayırlı evlatlar versin hayırlı kapılar açsın. 7 yıldır aramadılar kısmını atlamışım ama illaki senin için bir şeyler yapmak istemişler belli. Üzme kendini
(13 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️
0 oy
(999 puan) tarafından
Konu dışı ama Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Tüp Bebek bölüm başkanı Gürkan Uncu doktorun muayenehanesine gitmenizi şiddetle tavsiye ederim 
(13 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️
(999 puan) tarafından
Eşimin kuzeninde hiç birşey olmamasına rağmen 10 sene boyunca çocuğu olmadı . 6 tüp bebek tedavisi gördü hiç biri tutması . Dünyada hiç kimsenin bulamadığı hastalığı bulup ameliyatını yaptı tezleri var adamın.  Çocuk olmayacaksa da direk yüzünüze karşı söylüyor . Eşimin kuzeni bu ameliyatı olduktan 1 ay sonra hamile kaldı doğal yolla
(13 puan) tarafından
Allah bağışlasın.. hayırlısı diyim ♥️
0 oy
(15,040 puan) tarafından
Ârayip sormayıp da böyle bişey demeleri çok abes. Kizmakta haklisin. 
(13 puan) tarafından
Aynen oyle ya sinir oldum yüzüme bakmiyor doğru dürüst görüntüde ilk defa aradı sonra hemen kapatıp seni sonra ariyacaz dedi büyük abim bekledim aramadilar sonra ablam yazdı
0 oy
(994 puan) tarafından
Bu konuda kötü bir niyetle birşey dediklerini kesinlikle sanmam bunun dışında 7 yıldırds türlü zorluk yada varlık yaşarken maddi manevi desteğe bir güzel söze ailem gibi hissetmeye ihtiyacım varken yanımda olmayan hickimseninde bana çıkıp bir mesajla bunu demelerini ne doğru buluyorum ne de karismalarini istemezdim.Benim çocuğumun olmamasını bu kadar dert edinen insanlar keşke birgün de iyi olup olmadığımı merak etselerdi der buna daha çok üzülürdüm
(13 puan) tarafından
Evet çok haklısınız ♥️
(994 puan) tarafından
Ablaminda çocuğu yok kendi evladimiza sevgi gostermede paylasmada bile ona göre davranıyoruz kendi istemeden birşey sormuyoruz nasıl olduğunu vs sorarız ederiz o ayrı tabi ama o evladının olmasını bizim teyze vs olmamızdan çok daha fazla istiyor tabiki bizm duydugumuzun çok ötesinde araştırıp bakıyor bizim onun için yaptığımız tek şey yanında olmak ve dua etmek vakti var yada imtihan bilmiyorum ama Allah ablama da isteyen herkesede nasip etsin
(13 puan) tarafından
Amin inşallah ♥️♥️
(994 puan) tarafından
Amin canım ♥️
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Öncesi bu sınır olmaz   ne var aılen yanına gelmiyor dıye seni sevmedik lerini mi düşünüyorsunuz benimde 7 sene sonra oğlum oldu herkes sorıyodu bişey duyan söylüyordu kötü değil ki    herkes benim için çabalıyor du  aılende senin için çabalıyor    bir sebep olur dıye söylüyorlar
(13 puan) tarafından
,, tamam yanıma gelmeleri sorun degilki arayıp bir mesaj bilene atmak bukadar zor olmamalı
(6,919 puan) tarafından
Onlar nerde
(13 puan) tarafından
Almanya
0 oy
tarafından
cozum icin kendilerince konusmalari normal malesef susan olmuyor hic.. ama bunca yil aramamislar da neden senin derdini dert edinmisler anlamadim.. ayrica ari sutu bagisikliga iyi gelir yanii ne alaka dogumla..
(13 puan) tarafından
Anlamıyorum bende..
Yüzüme vurmaları hoşuna gidiyor ..iyiliğinin arkasinda herzaman sinsilik vardir
tarafından
istiyomusun bilmiyorum ama benmde istedigim de olmadi 2 3 sene .. rahim filmi cektirdim 6 ay sonra oldu ikisinde de ayni sekilde bu da bilgin olsun diye yazdim cnm.. Allah gonlune gore versin.
(13 puan) tarafından
2 kere hsg rahim filmi oldum hiç bir sıkıntım yok yumurtaların da iyi eşimdede yok sıkıntı doktorlar stresten uzak durun diyorlar sadece
tarafından
stres cok etkili malesef ama geldi stres yapma..  Insallah tez zamanda gelsin
0 oy
(506 puan) tarafından
valla canim hic sıkma canini. bu sekilde aramadilarsa sen de arama. eger onlar seni ararsa da normal konus kapat. ben de cogunluk ben aroyordum baktim ben aramayinca kimse aramiyor biraktim aramayi. kendileri ararsa konusurum hic niye aramiyorsunuz diye de yakinmam kisi kendini bilir neticede. sen ve esin arasindaki mevzuya da kimseyi ksristirma. kirmizi cizgilerin olsun ve asla mudahil ettirme kimseye. dogru zamani Allah bilir diyip kestir at

Kimse istiyor diye cocuk yapilmaz. gelip kac kere bakacaklarmis da senin bebegin dert olmus. bosverin siz hayati yasamay bakin kimse icin degmez. 
0 oy
(4,612 puan) tarafından
Canim gercekten ari sutu aslan pencesi vajinal hacamat cok ama cok ise yariyor suluk ben yaptirdim esim onceden ameliyat olmusti gorevden geldim hamile kaldim uzun surecler yipranman normal iki kisi bir araya gelince dedi kodu yaparlar zaten takma kafana Rabbim tez zamanda saglikli sihhatli bebek nasip etsin
(2,273 puan) tarafından
Post sahibi değilim ama canım bişey sorucam bayramdan sonra ya gün aldım sülük ve hacamat yaptiricam aynı gün nasıl oluyo acaba nasıl geciyo zormu ağrılı mi acaba bilgi verirmisin biraz bende çocuğum olmadığı için yaptiricam
(4,612 puan) tarafından
canim hacamati ayri sonra suluk ayri zaman da oluyor kasiklarina iki hacamat vuruyorlar on bes gun sonra da ic kismiyla birlikte 7suluk konuldu bana yani suluk daha degisik oldu bende en cok onda zorlandim
(2,273 puan) tarafından
Afedersin ama canım vajinanın içine mi giriyo sülükler geri nasıl temizliyor içeriyi özür dilerim kusura bakmayın ama çok merak ediyorum
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Haklisin ya ben de sinir oluyodum sanki beni benden daha cok dusunecekler. Bilgi edjnmek istedem zaten sorarım arastirirm yani. Tamam ailedir iyi niyettir dusunebilir de bi yere kadar iste gerisi ozel hayat

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 634 göst.
0 oy
7 cevap 174 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Minigim500 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 162 göst.
13 Şubat 2024 Aile kategorisinde Zeliş fatoş (521 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 264 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu