0 oy
537 göst.
Diğer kategorisinde (98 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bence, SINIF ÖĞRETMENLİĞİDİR. Tek geçerim. Sizce?  Dipnot :Annelik bir meslek değildir. 

33 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Öğretmenliği branşına göre ayırmak yanlış bence. Evet en güzel mesleklerden biri öğretmenlik. Yaşamın temel ihtiyaçlarından biri.eğitim bilgi ve yöntemlerini bilmek. Sağlık da çok önemli. Bazı meslekler arasında ayrım yapmak zor. Ben de bir öğretmen olmama rağmen benim için en önemli meslek anneliktir net. Çünkü ilk öğretmen ilk sağlıkçı ilk antrönör ilk pskolok ilk pediatrist annedir.
(12,525 puan) tarafından
++++
++++
-Reklam-
+3 oy
(1,730 puan) tarafından
Dünyanın en güzel mesleği sevdiğin işi yapabilmektir.
(4,403 puan) tarafından
KATILIYORE
+2 oy
(5,232 puan) tarafından
Hani şu yataşları test etmek için üstünde uyuyanlar olur ya bence en iyi meslek o :) 
(13,889 puan) tarafından
Hahhjjhjjhjj
+2 oy
(6,238 puan) tarafından
Doktor olmak bence. Bir hayat kurtarmak paha biçilemez 
+2 oy
(2,369 puan) tarafından
Annelik tir neden ayiriyksun anneliği en zor en uğraş verici bir meslektir annen eğittiği çocuk ileride çocuklarını eğitiyor o çocuklarıni
+1 oy
(6,919 puan) tarafından
Yan gelip yatmak ಥ_ಥಥ_ಥ 
+1 oy
(1,763 puan) tarafından
Annelik bir meslek değil zorunluluk da değil bir gönül işidir kutsal bir vazifedir 

Öğretmenlik  para için kendi cocugunu bakıcıya bırakıp elalemin çocuğuna bakan insanın yaptığı bir meslek  değer mi peki bilemem bir çocuğu feda edip birden fazla çocuğu kurtaracak olgunluğa sahipse degebilir ama kazanan o çocuk büyük ihtimal senin çocuğun olmuyor senin doğrularınla senin  karakterinle senin kendi çocuğun malesef şekillenemiyor 

Bence anneler çocuklar yeterli olgunluğa gelinceye kadar en azından ilkokul a başlayıncaya kadar mümkün mertebe çalışmamali 

Yapılacak en iyi meslek bence kendi evinde home ofis çalışmak :) 
0 oy
(15,023 puan) tarafından
Bence de.         
0 oy
tarafından

kadin icin ogretmenlik bence tatili uzun:D

0 oy
(531 puan) tarafından
Masa başı düz memur canım çocuklarla uğraşmak çok zor 
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Kesinlikle öğretmenlik derdim. Bir daha gelsem dünyaya bir daha öğretmen olurdum ❤️
0 oy
(4,612 puan) tarafından
hemsirelik benxe kendi meslegim ama yapmiyorum en güzeli rv hanimligi.d.d
0 oy
(63 puan) tarafından
Eczacı olabilir :)
0 oy
(662 puan) tarafından
Bence şef olmak ben keşke olaydım ne güzel yemekler yerdim
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Ama niye öyle dedin bence onu ve ev hanimligini da meslek yapmaları lazım en Zor iş bu tatili saati hiçbir haltı yok ama en güzeli de annelik not bence severek yaptığın bütün meslekler en güzelidir 
0 oy
(809 puan) tarafından
Dünyanın en güzel mesleği kadın asker olmaktır. Asaleti var 
0 oy
(7,879 puan) tarafından
Bence doktorluk insanların derdine deva olabilmek dualarını alabilmek en güzel meslek 
0 oy
tarafından
Astsubaylık hep hayalimdi astsubay olacam derdim yine de diyorum inşallah olacam 
0 oy
(1,279 puan) tarafından

Bence pilotluk ki ben de mesleğini severek yapan bir öğretmendim (kısa bir ara verdim, bebeğimi büyütüyorum :)) ... 

Sabah Fransa'da kruvasanla yapılan bir kahvaltının akşamında Japonya'da suşi güzel olurdu. Benim gibi az uyuyan, aksiyona, günü dolu dolu verimli geçirmeye çalışan biri için mükemmel bir tercihmiş.. yeni yerler, yeni insanlar, yeni tatlar..vb  çok muhteşem bir o kadar da zor olmalı

Bu arada her anne çocuğunun ilk öğretmenidir :)annelik mesai saatleri belli olmayan zorlu bir süreç, meslek olsa dinlenme saatlerimiz olurdu, bazen o on dakikalık tenefüslere çok ihtiyacım oluyor :/

0 oy
(588 puan) tarafından
Şarkı söylemek :)

İlgili sorular

0 oy
70 cevap 1,718 göst.
29 Ekim 2020 Aile kategorisinde Anneyim2 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 237 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 419 göst.
8 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 362 göst.

378,323 soru

11,323,397 cevap

34,775 kullanıcı

...