0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
................

13 Cevaplar

0 oy
(1,271 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
14 aylik  her yarim saatte bir ayakta  seni cokiyi anliyorumsimdiye kadar duzene girmedi kucukken de koliktigercekten anne olmak cok zor
-Reklam-
0 oy
(5,044 puan) tarafından
Eşin ne yapıyor o sırada?
(93 puan) tarafından
Uyuyor herkes
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Bebek kac aylik
(93 puan) tarafından
Cikiyorum iyi hoş enerjim topluyorum bı gün sonra gene cokuslerdeyim o anlık kurtarıyor beni
(8,926 puan) tarafından
Bu geçici Bi süreç biliyorsun az daha sabır bide sabah kalkınca ilk isin bütün camları açmak olsun temiz hava güne iyi baslamani sağlar ve gün içinde çok fazla cokmezsin eğer çok daha ileri boyuttaysan psikolojik yardım al ille ilaç almak zorunda değilsin telkinlerde ise yariyor
(93 puan) tarafından
Ben hep boyleydim zor bı hayat yasadimdanmi bilmiyorum zaten yaşayamıyordum kotuydum bebek olunca bu kdr zor olduğunu bilmiyordum hepten çöktüm inan kendimden nefret ediyorum
(8,926 puan) tarafından
Mutlaka destek al o zaman sen kötü olursan ne kendine ne bebeğine faydan olmaz destek alman sart
(93 puan) tarafından
Tmm teşekkür ederim
0 oy
(722 puan) tarafından
Okurken ben mi yazdim dedim.Lohusaligin 14.gununden selamalar kardeşim bire biiir aynisiyim.Bu internette ki mutlu lohusalar show mu diyorum ev benim rvim drgil ben ben degil ruhum da bedenim de ölmüş gibi.Ama herkes bunun gercekten gecici oldugunu bunun tamamen hormonlarimin bana bir oyunu oldugunj soyluyor sabrrdiyorum ve bekliyorum.
(93 puan) tarafından
Şuan bitik haldeyim böyle olunca merhametimde gidiyor kötü biri oluyorum diyorum kendime uyutcan gene uyancak hiç bitmicek uyu uyan uyu uyan sarhoş gibiyim
(1,226 puan) tarafından
Uykusuzluk yorgunluk bitkinlik ve etrafınızda sizi kemiren anlayışsız insanlar varsa bunlar sizş hepten aşağı çeker. Çok zor bi lohusalık geçirdiö aplamaktan helak oldum uzun bi süre. 4buçuk yaşınd bi  çocugum varken bide ikizlerim eklendi. Yetersizlik kadar kötü birşey ypkmuş. Maddi yada manevi başkalarına muhtaç olmak resmen ölüm. Bidd eşim lohusa sendromuna girdi onunda destek nerdeyse yok. Bu koşuşturmacada çocuklarım 19 aylık oldu. Doya doya sevememişim. Fotoğraf bile doğru düzgün çekemedim afedersiniz karnımı zor bela doyuruyordum yada wc olayı.  Demem o ki herşey geçiyor. Siz bu sefer yapamadıklarıza yanıyorsunuz.
Ev mi dağınık dursun bebek uyuduğunda önce yada bir uykusunda yat dinlen yada biri baksın 5 dk duş.  
Bebeği koy bebek arabasına 15 dk olsa bir yürüyüş. Bunlar acayip motive edecek sizi. Hazr hava sıcak. Bn hem kış hem 3 bebeyle yapamadım. Ama tek çocukla ay a çıkarım. Siz önce gücü kendinizden sonrada o kucağınızdaki   meleğinizden alın. Lütfen onlar yükünüz değil, yük veya dert olmaktan çıkarır sanız gözünüzde n hayatınız size olumlu dönüşleri çok fazla olacak. Güzel anneler bugünleri size kimse geri veremeyecek. Sabrınız ve enerjiniz bol olsun
0 oy
(307 puan) tarafından

Allah kolaylik versin canim malesef bende ayni durumdayim .:( 

0 oy
(645 puan) tarafından
Öncelikle olabilir canim şuan 11 aylık 1 yaşına basacak hâlâ bende bazen bıkıyorum senin gibi daralip sinirleniyorum haklısın yeni Anne oldun yeni sorumluluk aldın linclenecek bir şey göremiyorum ben bunda belli bir süre sonra alışıyorsun bu duruma inanki biraz Kendine  zaman ver akışına bırak toplamak temizlemek zorunda değilsin çık çocuğunla gez dolaş hava güzelken beraber puseti yada neyi varsa al mutfakta biseyler yapın temizliği de olduğu kadar bosver canım inanki geçici bir durum bu ileride bu zamanlarını arycn büyüdükçe özlüyor insan o hallerini 
0 oy
(156 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum seni benimki de 11 aylık ben de tükenmiş hissediyorum gece yarım saatte Bi uyandığı için gece uykum yok gündüz uykum yok. Eşim akşamları çocuğa bakmasına rağmen hiç Bi işe yetişemiyorum sosyal hayatım sıfır. Çocukla dışarda azıcık hava alsam şükrediyorum. Bazen ağlamak geliyor bebeğim hiç uslu sakin değil. Bazıları her şeye yetişiyorum diyor sanırım bebekleri daha sakin kendi oyalanan bebekler. Benimki 1 dk paçamı bırakmaz ağlar. İlk 4 ay da kolikti zaten neler çektim. Bi gülmeye konuşmaya oynamaya başlasın dünyalar senin oluyor dayanma gücü geliyor. Sabretcez bu günler geçecek inşallah 
0 oy
(4,490 puan) tarafından
Lohusalik o lohusalik alisma sureci ve hormonlar bu yollardan gecmedim daha kotusunudr yasamadim diyen dogru söylemiyordur canim hepsi geçecek 
0 oy
(3 puan) tarafından

Bebeğini kokla rahatlamaya çalış cennetten gelen koku o.. ve bugünlerin geçeceğini düşün hiçbir şeyin bebeğinden önemli olmadığını düşün bende çok bunaldım ama su an iyiyim çok şükür bide benim 3. Çocuğum eşim asker öyle olunca hep yanlız oluyor insan bol bol dua et inşaallah geçecek Rabbim sana kalbine ferahlık versin. Dua et inşirah suresi aç dinle<3:)

0 oy
(8,922 puan) tarafından
Hepsi geçecek emin ol ama geçene kadar da insanın ömründen ömür götürüyo. Bebek çok büyük sorumluluk her işi anneye bakıyo. Ama azcik büyüsün kendine nasıl bağlıyo bak gör. 24 saatten fazla uyumadigimi bilirim. Yüzüm gözüm şişmiş olurdu hep ağlamaktan uykusuzluktan ama geciyo hepsi.
0 oy
(216 puan) tarafından
Disari cikardiginda arabayla gezdir hic aglamicak emin ol uyuycak hep ustunu basini giyin cocugunu giydir emzirme ortunu alip cik parka markete bi saat cok iyi gelicek ilk 3 ay alisana kadar evin daginik olabilir olsun bosver yapabildigin kadar gecicek hepsi film izle kucaginda uyusun benim esimde hicbirseye yardim etmedi kimsem de yoktu hep tek basima yikadim tek disari cikardim oyle
0 oy
(1,783 puan) tarafından
24aylik ayniyiz hiç bir işim tam değil en azından şuan hareketsiz uyuyor bı emeklesin yürüsün ozaman görün şuan yaşadığınız fragman asıl film ozaman baslicak....ruh sağlığım hiç sağlıklı değil benimde uykusuz yorgun bitkin haldeyim ne akşam olsun ne Sabah olsun istiyorum peşine koşmaktan akşam oldu hadi uyucam biraz diye seviniyorum en azından çok zor ve ömür boyu böyle devam edecekmis gibi geliyor bana sorun orda
0 oy
tarafından
Birazcık sana yardım eden olsa böyle düşünmezdin canım bence sen o yüzden bunalmissin biraz 

İlgili bir soru bulunamadı

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...