0 oy
62 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar 15 günlük bebeğim var d vitamine bu günden sonda başlamam gerekiyor muş doktorum Wellcare sprey şeklindeki d vitamini verdi içeriği temizmi kullanan varmı acaba birde bebeklerde d vitameni kabiz yapıyormuş sanırım doğrumu acaba ilk gebeleğim tecrübesizim yardımcı olursanız sevinirim 

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz sağlık ocağından alıyoruz. Doğduğu günden itibaren kullanıyoruz. Anne sütünde bulunmayan tek vitamin D vitamini diye başlattı. Şu an 11 aylık 
tarafından
Canım devletin verdiğinin içinde paraben varmış sanırım bana öyle dediler o yüzden özel alın içeriği temiz alın diyorlar bu arada kabızlık yaptımı
tarafından
İlk özel kullanıyorduk sonradan sağlık ocağının verdiğine başladık. Yok kabız filan yapmadı. Zaten genelde sağlık ocağının verdiği kan damlası kabız yapıyor diye biliyorum. Kan damlasını da kendi doktorumuz sağlık ocağının ki kabız yapar diye başka verdi. Burada da bir çok insanda gördüm kan damlasının kabız yaptığını söylemişti. Yani demem o ki d vitamini kabız yapmadı bizde :)
-Reklam-
0 oy
(6,343 puan) tarafından
Şakamı bu 15,günlükken hani 4 aylıkken kullanılıyordu

Hiç kullanmayan ben fikrim yok..
tarafından
Teşekkürler bilmiyordum demirin 4 aylıktan itaberen olduğunu
(13,101 puan) tarafından
Kız Esma sen kan damlası da kullanmamışımdır :)
(6,343 puan) tarafından
Güneş son kelimen pek anlasilmasada ben soyliyim sjsj

Hicbirsey kullanmadım oğlum maşallahı var heee ben daha hiç kanda aldırmadım
(13,101 puan) tarafından
Kullanmamışındır yazmıştım
Maşaallah me güzel bende kullanmıyorum
Sadece  1 yaşından sonra yarım şişe d vitamini kullandım
(6,343 puan) tarafından
Sevindim şimdi lincyen olur sjsj ama.yapcak birşey yok herkes kendi evladini düşünüyor ✌️
0 oy
(31 puan) tarafından
Oğlum 1 yaşında biz de 15 günlükken buna başladık hala kullanıyoruz. 
tarafından
Kabızlık yaptımı acaba memnunmusunuz
0 oy
tarafından
D vitamin kabız yapmaz canım demir kan ilacı yapar 4.ay sonra verilen özellikle devletin verdiği çok kabız yapıyor 
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Biz hem d vitamini hemde demir ilacını ocean marka kullanıyoruz. Doktorlar tavsiye ediyor çoğu temiz içerikli. 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Wellcare içeriği temiz.

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 341 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Birkucukbebis (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde busra01busra (1,003 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
5 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysenur5561 (169 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...