+1 oy
340 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Doğumum sezaryendi baş ağrısı dışında derdim olmadı çok şükür. O zamanlar pandemi de yoktu. 9 günlükken avm'ye, 13 günlük felanken Ulu Camii'ye, 15 günlükken de ortalama 3-4 saatlik otobüs yolculuğu ile İstanbul'a gelmiştik :woot: hocaya sormuştu eşim dışarı çıkmamız bi sorun olurmu 40 dan önce diye hoca da eski zamanlarda ani bebek ölümleri, hastalanan bebeğe yeterli sağlık imkanı sunulamadığı vs için öyle söylendiğini bişey olmayacağı tarzında cevap vermişti tam da hatırlamıyorum ama sorun yok demişti işte ve bizde ha babam gezmişiz ne cahillikkk ya tamam bebeğe hiç bişey olmadı bana da aynı şekil ama iyi cesaretmiş valla şuan olsa ağlar diye korkarım. Aslında aşırı gezme düşkünü değiliz ama o zaman nolmuş bize bilmem :D bunu da niye anlattım bilmiyorum aklıma gelince komiğime gitti:P

9 Cevaplar

+1 oy
(15,926 puan) tarafından
Ben oglum 20 günlük iken adanadan mardine geldim 8 saat yolculuk yapmıştım. Ama benimki mecburi idi keyfi degil. 
tarafından
Mecburi ise farklı tabi. Bizimkisi tam delilikmiş gezmesek ölcez sanki. Ama bayramdı bide o yüzden de gelmek istemiştik
-Reklam-
0 oy
(119,245 puan) tarafından
bende baby boyum dogunca tr gitcektim dr 7.gun ucaga binersin dediydi ulaa bi ciktim hastaneden 7.gub gelmeden kovid basladi ucaklar aylarca iptal oldu şansima
bende bunu niye yazdim bilmiyom ☺
tarafından
Kötü olmuş ama sende az deli değilmişsin shsbsh benden eksigin yok fazlan var ulke degismekte iyi cesaret :D
valla gitcektim ama gidemedim ☺ dogum cantasiyla beraber tr icin valiximde hazirdi
tarafından
Cok buyuk hayal kirikligi ama hemde lohusayken cok uzulmussundur. Neyse ki suan gelmek istediginde gelebilirsin tedbirler eskisi gibi degil cok sukur
acayip uzulnustum hamd olsun suan ucaklar hep var
0 oy
(12,960 puan) tarafından
Lohusayken kanamanın varken camiye girebildim mi :)
0 oy
(1,190 puan) tarafından

:D

Kız dikişlerin patlamadımı

0 oy
(1,428 puan) tarafından
Ben kıyamam ya canı ne daha onun şuan oldu 22 aylık hala huzursuz olur diye bişyerlere gitmeye çekinirim hele ki o kadar bebekken evden eve giderdim hala içim yanardı
0 oy
(3,151 puan) tarafından
2 yaşında bir kızım ve 20 günlük bebeğimle kampa gitmiştik eşimle deniz kenarına 2 günlüğüne çadır kurup kamp yapmıştık evden 2 3 saat uzaklıkta :)
0 oy
tarafından
Saat 3 de uçağım var kar tipi resmen ve bende 2 bebe biri 25 biri 11 aylık :D 
0 oy
(12,979 puan) tarafından
Gecmissin işte ne güzel ☺️
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bende 15 günlük günlük ev taşıdım ne cesaretse şaka gibi gerçekten gezmedigimiz yer kalmadı valla kız şu pandemi zamanında olsa hastalığım dan dolayı sürekli Seyehat etmek zorunda kaldık kızım 1 yaşında benden çok şey gördü ☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 172 göst.
0 oy
2 cevap 96 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Masal2603 (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
20 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Balbebem (1,284 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
27 Mayıs 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Zeynepalya (19 puan) tarafından soruldu

379,175 soru

11,350,051 cevap

34,817 kullanıcı

...