0 oy
182 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (224 puan) tarafından
Kızlar nasıl düşer illa hastaneye mi gitmek gerekir 

12 Cevaplar

0 oy
(8,863 puan) tarafından
Benim gebelikte olusanlar kendiliginden düştü. Ama nirmal ezelden beri olanları cildiye doktoru yakmıştı. 
(224 puan) tarafından
İzi kalıyor mu peki canım
(224 puan) tarafından
Bide yakarken uyusturuyomu
(8,863 puan) tarafından
Yok canım iz kalmadı. Tam uyuşturma değil de krem sürmüştü. Ağrı hissetmedim hiç. Çok kısa sürdü zaten
-Reklam-
0 oy
(2,133 puan) tarafından
Et benin dibine ip bağlıyolar oda zamanla düşürüyo annem öyle yapmıştı canım 
(224 puan) tarafından
Onun ki düştü yani canım
(2,133 puan) tarafından
Evet cınım Google dan araştırsana İnternette de vardır belki bunla alakalı yazı falan
0 oy
(465 puan) tarafından
İple boğuyorlar diye duydum ama nasıl oluyo ne kadar sağlıklı bilemiyorum
(224 puan) tarafından
İşte orası da muamma
0 oy
tarafından
Bende ayni dertten muzdaribim cokta merak ediyorum boğazım da bur tane var cok uzamis
(224 puan) tarafından
Peki ne yapmayı düşünüyorsun canım
tarafından
Cildiyeye gitmeyi düşünüyorum ip bagla dediler de korkuyorum acır diye
(224 puan) tarafından
Acır bence de
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Dogumdan snra bacagimda cikti bi agdaya gttim hasar gordu sisti pişti bi baktim yok:))
(224 puan) tarafından
Bende mi hasar versem jdjd
(3,101 puan) tarafından
Yok kiz bise falan olur korktum ben baya
0 oy
(148 puan) tarafından
kökünü saç telinle sıkıştır kuruyup düser  1 gün içinde, 2 kişiye yaptım düştü benleri
0 oy
(415 puan) tarafından
incir ağacının yaprağını koparınca süt çıkıyor onun sürünce kuruyup düşüyor ama zararı var mıdır bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Annem altın suyuyla düşürdü kuyumcu yapıyor bizim orda belli bır ücret karşılıgında falan kocaman vardı vala sürüyo kararıyo sonra kendılıgınden düşüyo iz falan da kalmadı hiç kanser falan oluyor diyorlar ama sanmıyorum öyle olsa kımse yaptırmas çok kişi yaptırdı bır sey olmadı şükür
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Düşer mi bilmem ama ben kopardım hepsini geçen sene
0 oy
(531 puan) tarafından
İncir ve dut ağacı yaprağı çok iyi geliyormuş anneannemin bir sürü vardı valla kadının azaldı yapa yapa
0 oy
(2,043 puan) tarafından
Boynumda cıktı sağlı sollu doktor gebelik tetikler dedi oğul azot uygulaması yaptı bu şimdilik ilerlemesini durdurur ama.yazin yakmayalım benleri iz kalır güzün tekrar gel dedi. Azot işlemi de hafifden yakıyor uyuşturmaya gerek olacak kadar değil 
0 oy
tarafından
Bazı benler kanser hücresi taşıdığını duymuştum annem için cildiye doktoruna gitmiştik kapıda bekliyordum bir tane teyze geldi öyle muhabbet benlerden açıldı. Sakın kendi birşey yapma kızım. Benim gelinim kendi düşürdü şu an hastalıkla uğraşıyor. İyi huylu kötü huylusu varmış bunların dedi. Benimde 6 tane var vücudumda hamileyken daha da büyüdüler. Şimdi kızım çekmeye çalışıyor sürekli izin vermiyorum o yüzden aldırıcam doktora gidebilirsem eğer. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 122 göst.
23 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.
3 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 159 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Eda-HiraNur (404 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 711 göst.
15 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eşinin birtanesi (237 puan) tarafından soruldu

379,263 soru

11,352,421 cevap

34,824 kullanıcı

...