0 oy
226 göst.
Aile kategorisinde (629 puan) tarafından
Kaynananız çocuğunuza yaramaz hiç durmuyor dese alınırmısınız ben alınıyorum elimde değil içten gelen birşey annem hiç öyle laf sokmaz

25 Cevaplar

+2 oy
(3,253 puan) tarafından
Babasına benzedi de be
(629 puan) tarafından
:). Siz alinirmisiniz
(6,139 puan) tarafından
Tam olarak bunu yazacaktım. Peki gerçekten yaramaz mı? Yaramazsa ben alınmam ama uslu uslu oturan çocuğa yaramaz derse biraz bozulurm
(9,671 puan) tarafından
Benim kızım çok yaramaz mesela ben asla alınmam 10 dk gören zaten diyor yaramaz diye hangi birine alınayım:D
-Reklam-
+1 oy
(1,798 puan) tarafından
Dese ne olacak ki her çocuk dönem dönem böyle olur kendinize dert arayıp kalp karartmayin annen başka kaynanan başka 
0 oy
(9,008 puan) tarafından
Ben alınmam heralde ama hiç demedi daha şimdiye kadar 
0 oy
(2,170 puan) tarafından
Bizimki benim çocuklarım biyeri kırıp dökmezdi elini uzatmazdı bunu şımarık alıştırma diyip duruyo. Sanki bebeyi evde örgütlüyorum şımar diye. :D bende şımarık çocuk akıllı olur diyorum kayınbabam da vur oğlum kır oğlum diye teşvikliyo bişeyi kırınca aferin deyip alkışlıyo. Hepsi ruh hastası yani bunların ortası falan yok. 
0 oy
(580 puan) tarafından
Oooo her şeye darılır, küsersek işimiz var.

Söylüyor alınmıyorum. 
0 oy
(10,090 puan) tarafından

Kiz laf sokmayla ne alakasi var yaramazsa yaramaz yani :D nelere aliniyosunuz. Boyle cok yipranirsin :D

0 oy
(1,198 puan) tarafından

Eee babasının oğlu ne yapacaksin senin yetiştirdiğine çekmiş huyu dirim o zman canı ciğeri olur :D

0 oy
(48,761 puan) tarafından
iyide cocuk yaramazsa denir 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Evet der hatta eşime çekmiş der ben hiç alınmam 
0 oy
tarafından
Alinmam canım genelde çocuklar yaramaz oluyor yani ki kendim diyorum eşim çok uysalmis bizimki baya hareketli hatta hoşuma bile gidiyor içine kapanık bir çocuk olmasın isterim ve  yaramaz çocuk akıllı olur derler o yüzden alinmam 
0 oy
tarafından
Evet aliniyorum bende diyorum bazen çok huysuz yaramaz diye ama o deyince aliniyorum☺️☺️

Geçen düğün vardı. Düğün evindeydik. Kızım davul sesinden korktu. Kaynanamda bu çok huysuz cokk dedi bende alindim
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Aynı babası bende çok rahatsızım de bu durumdan 
0 oy
(8,396 puan) tarafından
Evet söylüyor ama oğluna benzediğini de söylüyor aynı babası halası gibi diyor o yüzden hiç alınmıyorum canım 
0 oy
(12,744 puan) tarafından
istediğini diyebilir alinmam ki haftanın dört günü ordayız
0 oy
(979 puan) tarafından
Yaramaz deseler cocuğuma diyemezler de benim kadar uslu çocuk yokmuş derim eşimde bizim tarafi biliyor kızlar çok uslu eşime çekmiş diyorum :) 
0 oy
tarafından
Kaynanam yok olsaydı söyleseydi de sorun etmezdim söylesin ne olacak 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Ben alınmam kızım gerçekten çok yaramaz ve hiç durmuyor çünkü 
0 oy
(7,694 puan) tarafından
Alınmam ya aman
0 oy
(15,318 puan) tarafından
Yaramazsa alinmam. 
0 oy
(2,734 puan) tarafından
Benimkisi canavarın dölü diyor bacım bacıları bile diyor
(629 puan) tarafından
Ben kaynanamın bacısını hayatımdan bir güzel sildim dert oldu ona oh olsun :) birtek benim eşimin teyzesi lauballi değilmiş demek

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 480 göst.
7 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Elifnur5634 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 614 göst.
0 oy
28 cevap 1,227 göst.
27 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 576 göst.
11 Eylül 2021 Aile kategorisinde Cicek19 (19 puan) tarafından soruldu