0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (415 puan) tarafından
2.5yaşında kızım var aşırı düşkün bna babasıyla kapnın dısına ble cıkmaz beni brakıp bu zamana kdr kımseye brakmasm ne annme ne kayınvalıdeme. Kızım onlarda ble drmadgı için hep bni isteyip agladgı için onsuz br adım atamıyorm. Bunaldım fazlasıyla. Kızım cok erken kalkan bır bebek sbh 7de ayakta. Bu aksamda düğünümüz vardı akrabamızın bnde oglen guzelce yıkadım doyurdm uykusunu alsn kı aksam cok bunaltmasın ben uyusun dye ugrasrkrn yarım saatte klktı brdha ytmadı gerı uyumadgı için bir öfke patlaması yasadım kızıma cok bagırdm. Aksamda hazrlandık giyindık eşim ablasnı almya gttı donuste bzı alıp gıdıcektık.kızımı babası gelene kdr doyurdm hazr bklerken yatıcam dedı uyutmamak için cok drendm ama olmadı kızım agladı ben bagrdm derken cocugumu cok korkuttum ve şuan bnden korkuyor sonuc olarak tabkıde gıdemedık eşim ve aılesi gttıler bn evde kldım. Vicdan azabından aglıyorm kızımı cok korkuttugum için. Bu ani sinir ve öfkeyle nasıl başedıcem bna bıraz akıl verırmısınız. Kotü bir anne degılım  kusura bkmayın cok uzun oldu

14 Cevaplar

+1 oy
(2,369 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum aynısı bendede var bir oğlum var Allah'ım böyle bir çocuk yok sabah 5, ayakta Kurban olduğum uyumuyor bir daha su gözlerim net gormuyo artık parka iniyoruz gelmiyor gidince olur olmadık zamanda bir ağlama krizine giriyo altı temiz uykusunu almış olsa bile cildiriyorum evde eteklerime yapışıyor sorun düğün değil ben seni çok iyi anladım canım çocuğun huyu bu değişmez ben alıştım inan ki Tokat gibi her sabah , 5 kalka kalka 
(415 puan) tarafından
Kendme o kadar kızıyorm kı şuan cocugumu bu kdr korkutmak ıstemezdm azcık sesımı yukseltym korkup saklanıyor artk bn nasıl bu hale gtrdm yavrumu aklım almıyor nsıl unutturabilirm
(2,369 puan) tarafından
Ben oynuyorum canım ya kendimi yiyorum sinirden çoğu zaman hastalandım sabretmekyen
-Reklam-
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Yani sırf düğüne gidemicem diye de bağırmam çocuğuma. Sonuç oraya varmış. Bende bu aralar aşırı gerginim olmadik şeye kızıyorum. Bunun çaresi ne bende merak ediyorum. 
(415 puan) tarafından
Düğüne gıdemıcem diye degıl uyutamadgm için. hergun uyku saatını gecrmyıp hmen uyuyan kızımın bugun boyle olması ve sonuç oraya varms gbı oldu. İnsallah caresnı buluruz
(1,886 puan) tarafından
İşte hep bir iş olduğunda öyle olur. Daha şaştığını görmedim bizde de aynı. Çorbayı 5 dk da bitiren çocuk bir yere gidilecekse en az 40 dk delirtir.
(415 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun yuregımize kalbımıze ferahlık versin inşallah
(1,886 puan) tarafından
Amin insallah hepimize.
0 oy
(916 puan) tarafından
Bende oyleydim piskiyatriye gittim ilac basladik suan gayet sakinim keske daha once gtseydm
(916 puan) tarafından
Devlete beles:D
(726 puan) tarafından
Canım ne şikayetin vardı hangi ilacı verdi doktor ne kadar oldu gideli doktora ilacın yan etkileri oldumu
(916 puan) tarafından
Cocuk yemesin ona bile sinirleniyodum tahammul edemiyodum en ufak bseye sinirleniyodum soyledim doktora herseyi misol diye ilac verdi gayet sakinim artik :D yani cocuk icinde kendim icinde en iyisi  oldu
(2,988 puan) tarafından
Dr seni dinliyor mu peki canım bazı gidenler hemen ilaç yazıp yolluyolar diyorlarda
(916 puan) tarafından
Bnmki dinledi ama tabi oyle saatlerce degl 5dk bse
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Ayniyiz 24 aylık hayatım bitti ne başkasına gidiyorum nede başkası geliyor aşırı hareketli ve artık bende bunaldım sinir krizi geçiriyorum böyle çocuk yoktur diye diye akşam ediyorum Allah'ım akıl sağlığımi koru diye dua ediyorum başka hiç birşey istemiyorum bu hayattan
(415 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun yuregınıze klbınıze sakinlik ferahlık versin
(1,771 puan) tarafından
Aminn. Rabbim cümlemizi korusun
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Zorla uyutamazsın ben hiç baskı kurmam öğle uykularında kendi ister zaten ve uyucaksa uyur bırakırım bi akşam yatma saati bellidir uykusu gelir zaten iki senedir böyle belli bir rutinimiz var
(415 puan) tarafından
Kendme o kadar kızıyorm kı şuan cocugumu bu kdr korkutmak ıstemezdm azcık sesımı yukseltym korkup saklanıyor artk bn nasıl bu hale gtrdm yavrumu aklım almıyor nsıl unutturabilirm travma yarattım resmen
(7,444 puan) tarafından
Bundan sonra ki davranışlarına çok dikkat etmen lazım canım
0 oy
(657 puan) tarafından
Çocuğun travmasını bir kenarda tutarak yazmak istiyorum. Öncelikle çocuğuna yalnız bakmak çok zorlayıcı. Annenin kendine alan açması gerekiyor. Aksi halde hayat çekilmez oluyor. Bebeğiniz sizden başkasında durmuyorsa etrafınızdaki insanların size destek olmak için çabalamayın gerek diye düşünüyorum. Aile desteği göremiyorsanız mutlaka profesyonel destek almanızı öneririm. 
0 oy
(7,663 puan) tarafından
Gerçekten olağan şeyler senin tepkin de birden olan bir şey değil birikmişlik. Çocuk büyütmek gerçekten çok zor ben de senin gibi öfke patlaması yaşadığım an psikiyatriye gittim ilaca başladım öyle düzeldim. Yani çocuklar gerçekten insanın sinirini çok yıpratıyor son raddeye kadar zorluyorlar
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Ben sürekli bir dövüş içerisindeyim cocukla esim de bana kızıyor bu konuda zaten.iyi bir evliligim yok bide çocuğun boyle yapması körüklüyor off cok zor cocuk büyütmek insan üzülüyor ama yapacak birsey kalmıyor onu çok seviyorum ama çok büyük sorumluluk ya hiç dirlik vermiyorlar
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Yalnız değilsin bunu söylemek için yorum yaptım yoksa bir fikrim önerim yok kelin ilacı olsa başına sürer.  Bi de ben yeni doğum yaptım 20 gün oluyor sezaryen oldum kimse yok yanımda annem gelmişti gitti hemen. Eşim ise gidiyor o da ayrı bir dert.eRken uywnmak gece uykusuz kalmak yemek vs Hiçbiri sıkıntı değil hallediyorum cok şükür ama oğlumun bana yapışması ve bebeği öldürmeye çalışması işte bunlarla baş edemiyorum  sürekli gözüm üzerinde. Bir başka odaya veya lavaboya kalkacak olsam ayaklarımın altında mutlaka benden önce gider. Her yeri kilitliyorum öyle zor ki. Cami aralayıp önünde oturuyorum 2dk tepemde geziyor pencereyi vurup duruyor, mama sandalyesine koyuyorum bu seferde binlerce kere anne ver ver aç aç ayy hiç susmuyor. =))) başım çok ağrıyor artık 
0 oy
(8,778 puan) tarafından
Çocuğunu sürekli kucağa alıyor musun bide seninle mi yatıyor çocuğun bu yüzden mi sana bagli
0 oy
(5,232 puan) tarafından
Benim kızımda asla ama asla benden bir metre uzaklaşmaz bende arada kızıyorum aşırı vicdan azabı çekiyorum. Elimde değil

Dün akşam eşimle bi konu konuşuyoduk sebepsiz ona ilgi göstermediğim için durmadan ağladı eşimle iki kelime konışamadık sinirlenip kızdım ;(
0 oy
tarafından
Hemen sağlık ocağına git derdini anlat sana ilaç yazsın çocuğu korkutma huy sahibi edersin bide kız çocuğu ömür boyu çekersin anladin sen ne demek istediğimi ilaca başla 
0 oy
(234 puan) tarafından
İnanki seni çok iyi anlıyorum 2 yaşında kızım ve malesef artık bende öfkemi kontrol etmekte zorlanıyorum babasına fazla gitmiyor her an tepemde ben duş alana kadar kendini parçalıyor o duştan nasıl çıktıgımı bilmem özellikle bu aralar çok mız mız hep ağlıyor ayagıma yapışıyor hep kucak istiyor yapıyorum da boş işimiz zor wllaha ALLAH yardımcımız olsun
0 oy
tarafından

Valla düğün için kızımın uykusunu mahvedemem. Ben gitmesemde o düğün nasılsa yapılıyor.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 299 göst.
9 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 175 göst.