0 oy
387 göst.
Aile kategorisinde (242 puan) tarafından
Eşim denilicek insan sürekli benim düşüncelerimi almadan kafasına göre işten çıkıyor, çok güzel bir işi vardi 8-9 aydır çalışıyordu 11 buçuk milyar alıyordu güzel geçiniyorduk para artıyordu yine sonra cikcam dedi g.tune rahatlık battı çıkar çıkmaz başka işe başladı tır sürmeye heves etti ama.sahis işi adam beden öğretmeni 2 tane tırı var bunuda işçi olarak aldı işte 1 ayı geçti çalışıyor düzgün maaş alamadı daha sözde burda daha fazla kazancam dedi ama yok 5 milyar para vermiş oda borç vardı 4 milyara yakın ona verdi, yani daha para vermemiş bayram geldi ihtiyaçlar var diyorum madem.boyle yapicak calisma dedim biz ne güzel aydan aya alıyorduk paramızı. Koca eline bakmakdan yoruldum oğlum buyuse ise giricem ama burda işde yok gercekten çok bunaldım 

7 Cevaplar

0 oy
(2,586 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım.  Kaç yaşında çocuğun? 

Belki bazen daha köklü ve sarsıcı değişimler yapmak gerekiyordur 
(242 puan) tarafından
1 buçuk yaşında canım
-Reklam-
0 oy
(3,585 puan) tarafından
Allah sabır versin size eşinize de akıl versin inşallah bu zor zamanları anlatırsınız senin ve esinin güzel bir işin olur evinize bol kazanç girer inşallah 
(242 puan) tarafından
Amin inşallah :((
0 oy
(1,016 puan) tarafından

Ahh aha yaramı deştin, eşim memur ben kpss hazırlanıyorl 4 yıl resmen eşimden utanarak para aldım, gezmedim giymedim gerçi  yaptığım zamanlar bile mecburi yaptım. Zoruma ğidiyordu kendi kazanamamak onun vermesi. Oda sonuçta bir yandan kendinden kısıp,bir yandan çocuğa eve yetmeye çalışıyordu.. ama şu da bir gerçek ,eskiden erkeklerin parası hep kadınların elindeydi şimdi öyle olmuyor yaa, batan hsp kitap işini onlar yapar, biz sadeze bakarız... Sıkma canını çoğu kişi böyle. Rabbım hayırlı kapı açsın inşallah. Tır işinde çok para var ama. Tanıdıklarım vala hep zengin. Eşim keşke memur değil tırcı olsaydım derdi ama onların Ece uğrama olayları biraz sıkıntılı. Rabbim inşallah gönlüne göre verir . Çalışabilirsn paranın yarısı kreşi gidiyor. Ders çalışaym diye oğlumu kiriş verdim yarım gün 3 bin 500 tam gün 6 bin 500.. eee asgari ücrete zaten 8.500:((

(242 puan) tarafından
Adam sürekli nakliyeden para bekliyorum diyip duruyormuş. Yani madem iyi kazanıyor neden bizim paramızi vermiyor anlamadım. Eşimde bayrama kadar bişey demicem ozaman kadar da vermezse cikcam dedi. Yarım gün çok fazla yaa. Kaç aylık oğlun
(1,016 puan) tarafından
3 buçuk yaşında.   Vallahi bir de Kocaeli gebzedeyiz.. yani tam gün 6.500₺ eşim istemez çalışmama 2 bin için yol yorgunluk temizlik benim yemeğim diye izin vermedi mantıksızlık yani. Ha bakan biri olur akraba kaynana anne vs. En azından 2,3 bin verirsin
0 oy
(997 puan) tarafından

Bende kocamı iş değiştirsin diye kafasının etini yiyorum :D makine mühendisi, ingilizce seviyesi C1 aldığı maaş tırt mesleğine göre 

0 oy
(401 puan) tarafından
Tır şoförlüğünde iyi para var cnm gerçekten normal işten baya fazla. Ama maaşı ödemeyene denk gelmiş eşin. İnşallah düzelir bir an önce 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin bacım,Hayırlı kapılar açsın

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 485 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 588 göst.
0 oy
20 cevap 519 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 929 göst.
24 Ağustos 2020 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...