0 oy
462 göst.
Aile kategorisinde (1,389 puan) tarafından
Qizlarrr cok sükür saglikla dumyaya grldi bebegim Sezeryan oldum cok agriç.var 2saat omce ciktim cok agrim.var agrikesici.bile fayda etmedi.ne zamqn.gececekkk bu agri((( ölüyorumm ben

25 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hade gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah 
(4,986 puan) tarafından
Biranonce doğur büyütki sende ileriki yaşlarda kahven cigaran keyif yapasın hulyam elini çabuk tut ☺️☺️
tarafından
Ablaaaaa yapma de yapma beni gaza getirme ☺☺☺
(4,986 puan) tarafından
Yap kız hemde çok acil dicleme oyuncak olur ☺️☺️
Umarim gaza gelirsin ya Allah bismillah
☺️☺️☺️
tarafından
Hahahahaaahaa ablaaa yaa Allah iyiliğini versin vallahi Dicle onu alır camdan da atar oyuncak gibi ☺
(4,986 puan) tarafından
Camdan atamasında ne şartlarda oluyor bu bebeler ☺️☺️☺️
Ama bi bacağından çeker bi kolundan akşam edersiniz ☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(446 puan) tarafından
Bir an kendimi gördüm bende arkadaşlarıma yazmıştım böyle. Gececek canım biraz sabır. Bol bol yürü yürüdükçe ağrıların geçecek. Kahve icmeyi de unutma mutlaka bi bardak olsun iç. Güle güle büyütün bebişi 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Canım söyle daha kuvvetli bir ağrı kesici verirler  daha çok yeni ondan ağrıyor geçicek zamanla 
0 oy
(245 puan) tarafından
Gözün aydın canım sağlıkla büyüt bebeğin nasıl iyidir inşallah bol bol yürüyüş yap zor ama tek çare yürümek elinden geldiğince Nescafe iç sıvı bol al ki kabızlık olmasın bu arada bana hemşire kele paça çorbası içmem gerektiğini söyledi sarimsaksiz olandan aldır oda toparlayacak seni cnm 
(1,715 puan) tarafından
Ne için söyledi ki kelle paça çorbası nı
(245 puan) tarafından
Vücudun daha çabuk toparlanması içinmiş öyle dedi tabi ben o an pek ağrıdan duramadigim için soramadım detaylı hatta yanında bı kız daha vardı ona da aldirdilar oda içti ama döne döne tekrarlayarak sarimsaksiz olsun mutlaka dedi çıktı zaten bendeki hemşireler burunları dan kıl aldırmıyorlardi sağ olsunlar :)
(9,967 puan) tarafından
Ay banada hemsirem demisti kellepaca ictim 10 gun :)
(245 puan) tarafından
Ben on gün değil de ilk gün iç dedi içtim o kadar :)) ondan sonrada Nescafe dadindim şimdide dört aylık kolik bebele cildirmacalardayiz delirmeye ramak kaldı dört ay atagida olabilir kolik de olabilir ne yaşıyoruz bence bilmiyorum artık :)
0 oy
(119,139 puan) tarafından
allah anali babali buyutsun kiz sizin bebek giyimi probleminiz vardi annen dogunca gelinlik giydircekti bebek ne giydi ustune
0 oy
(62 puan) tarafından
Ağrı ne gibi peki geçmiş olsun 
0 oy
(12,525 puan) tarafından
gözun aydın canım allah bağışlasın
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Hayırlı olsun inşallah

Bacaklarını karnına doğru çek bağırsaklar hava ile temas ettiği için bazen daha çok gaz sancısı oluyor. 
Ağrı kesici iste tekrar
Sabret inşallah 24 saatte daha iyi hissedeceksin 
0 oy
(7,926 puan) tarafından
Gözün aydın Allah analı babalı büyütsün 
0 oy
(3,447 puan) tarafından
Gozun aydin saglikla buyut agri kesici yapmalarini isteyebilirsin
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Gözün aydın canım ❤️❤️ 
0 oy
tarafından
Allah analı babalı büyütsün 
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bende çarşamba sezeryan oldum korkma yürüttükleri zaman ağrın hafifliyo bol bol yürü ve sıvı tüket kabız olmamaya dikkat et ani hareket etme rabbim analı babalı büyütmek nasip etsin size bağışlasın bebeğini 
0 oy
(7,879 puan) tarafından
Gözün aydın canım güle güle büyüt inşallah bebeğini ❤️
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Oyyy doğurdun demek kız bana dua et bu ay bende hamiile olayım test yaptım negatif çıktı folik asit kullancam 
0 oy
(5,232 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün inşallah
0 oy
(8,777 puan) tarafından
Hadi gozunaydin sagsalim aldın kucağına Allah analı babalı büyütsün agrikesici dikloren vurdular hemen etki eder diğerleri 1 saat içinde etki eder sezeryan olduysan ki sanırım sezeryan oldun 2 saat sonra ayağa kalktığında yavaştan gececek agrilarin
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Hade gözün aydin Allah anali babali büyütsün inşallah darisi benim basima inşallah 
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Hadi gozun aydin kuzum.daha yeni o yuzden agrin olmasi cok normal .Allah komeyin olsun tez sagal.balaca necedi? Nece kilo dogukdu? Yanindadi yoxsa?
(1,389 puan) tarafından
Coxsagol balum  sende sag salamat insAllah.kuvezde idi cixardilae cox sükür gordum meleyimi bugun.  2kilo 7gram doguldu indi .1800 grdi dediıer ovucumun ici boydadi)teki sagliqi yerindr olsun ne edek
(3,853 puan) tarafından
Cox sagol quzum.balaca oldugu ucun biraz cetin olacaq ama tez boyuyecek insAllah .sagsalamat boyut
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün İnşallah :)) merak etme  ağrı kesiciler verip acını hafifletecekler çocuğuna odaklan acıyı unutursun 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 219 göst.
2 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 947 göst.
1 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Ozlem goksal41 (1,302 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 331 göst.
17 Mart 2020 Aile kategorisinde Minik mucizemm1 (491 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 279 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,397 cevap

34,775 kullanıcı

...