0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (1,173 puan) tarafından
Bizim evde sabahtan akşama kadar çizgi film kanalları açıktır oğlum ara sıra izler ara sıra oyun oynar yanlış mı yapıyorum 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimkiler de izler gelişiminde sorun yoksa bence sorun olmaz bizde çok izledik gözümü açar akşama kadar izlerdim
(1,173 puan) tarafından
Bende öyleydim çocukken oğlum 3 yaşında bir problem yok şükür ama ne bileyim kötü mü yapıyorum bilemedim
tarafından
Ama tabi çok izlediklerini fark ettiğim an kapatırım hemen oyuna geçerler
tarafından
Canım tabi sabah akşam inune bırakma ben özellikle iş yaparken açarım bana rahat vermiyorlar yoksa sona kapatırım o sekil
-Reklam-
0 oy
tarafından
Akşama kadar açık ama toplasan 1 saat oturup izlemez benim kızım arada isterse çizgi film açarım genelde müzik açık ama 
(1,173 puan) tarafından
Bizde TRT çocuk açık oluyor bazen oyuncak oynuyor bazen izliyor
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Hiç açılmaz hep oyun oynatiyom 
0 oy
(4,197 puan) tarafından
Hic acilmaz bebegim dogdugundan beri. Aksamlari sadece uyudugunda.
0 oy
(7,889 puan) tarafından
Bizimde öyle uyuyunca kapatıyorum sadece 
0 oy
(6,864 puan) tarafından
Bizde hep kapalı aslında ses olsun diye açmak istiyorum ama benim TV biraz buyukk ve yere yakın gözleri bozulcsk diye açmıyorum 
0 oy
(12,542 puan) tarafından
kızım 1 yaşında gündüz açmam izlemiyorum zaten eşim gelince haber açar
0 oy
tarafından
Bizde hiç açık değil. Evlendiğimden beri ben açmıyorum eşim açıyor. Tv almak istemedim. Projeksiyon cihazı alalım bilgisayarı bağlar duvara yansıtır izleriz dedim hem yer kaplamaz dedim demez olaydım şu an evde 2 tv var. Ama ben kullanmıyorum. Bir kızım için açıyorum onda da ekranı kapatıp çocuk şarkıları açıyoruz sadece 
(597 puan) tarafından
Nasıl Ekranı kapatıp şarkı açıyorsunuz acaba
tarafından
İnternetten bak canım telefon modelini gir ekran kapalı müzik çalma diye
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bence yanlis benim bi saaat ben izlerim bi saate kızım genellikle hep kapalidir beraber boya yaparız kitap okuruz herkes kendi kitabina bakar 
0 oy
tarafından
Bizde kapalı oluyo canm sadece cizgifilim yemek yedirirken açıyorm ben mesela müge anlı ve esra erolu izliyorm o saatlerde açık oluyo kızım onlara bakmıyo zaten hem oyun oynuyorz hemde ben izliyorm genelde müzik açıp oynarz biz yemek dışında cizgi filim açmıyorm ben 
0 oy
(829 puan) tarafından
Sürekli açık değil bizim ki isim yoksa ve boşta isem kızımla oynarız arada telefonu mu alır arada da TV 
0 oy
(446 puan) tarafından
Genelde hiç açmıyoruz haftada bi kızımı uyutunca film izleriz o kadar
0 oy
(597 puan) tarafından
Hayır günün yarısı kapatırım artık alıştılar aç demiyorlar bile. Yorulduğum zaman açarım yarı izler yarı oyun oynarlar
0 oy
(3,459 puan) tarafından
Gunde 1-2 saat aciyorum gunduz ara ara bakiyo kapatiyorum sevmiyo pek aksam da esim acar bir iki saat
0 oy
(1,478 puan) tarafından

image

bizdede aynı 
0 oy
tarafından
Bizimde hep açık büyük oğlum bazen bakıyor küçük olan kafasını çevirip bakmaz bile işi gücü yaramazlık ve oyun 
0 oy
(657 puan) tarafından
Evimizde televizyon yok. Mümkün olduğu kadar uzun süre çocuk için sıfır ekran ile devam etmek istiyoruz.
0 oy
(8,277 puan) tarafından
Bizde gün boyu acık değildir ben pek izlemem kızımda arada actırır aslında bakmamamız lazım ap tal kutusu diye bosa demiyolsr 
0 oy
(970 puan) tarafından
bizdese belli saatler İbi rafadan tayfa ve doru çok seviyo onun haricinde radyo açıyorum müzik caliyo siyah ekran
0 oy
(7,428 puan) tarafından

Hep deil onceden acik olurdu oglum izlemiyor tvden tableten ozliyor bi fatih selim var omrumu yedi oysa tvden izlese tom jerry ibi vs deisik guzel ogretici seyler var bizde onceden dizileri takip ederdik tivibu bile varki forsat bulup izleyemiyorum simdi bebem oldu yeni:D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 92 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 866 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Minikkuzum (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 411 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.