0 oy
867 göst.
Diğer kategorisinde (418 puan) tarafından
Kızlar evleneli 2.5 yıl oldu tv almak istemedim gerek duymadım çok hoşlanmıyorum ama bazende olsamıydı diyorum film izlemek için eşim projeksiyon cihazı aldı ayda 1 falan izleriz onun dışında telde takılırız . Sizce olması gerekmi

54 Cevaplar

0 oy
(8,965 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Olmaması bana garip geldi ne  guz3l yokluğunu aramaiyosaniz 
(8,965 puan) tarafından
Ne güzel bence Çalışıyor musun Ev hanımı mısın
(418 puan) tarafından
Şuanlık ev hanımıyım eşimle iş kurma aşamasındayız
(8,965 puan) tarafından
Evde olmana rağmen tw aramiyorsun ne güzelmiş
(418 puan) tarafından
Bekarkende pek izlemezdim
(8,965 puan) tarafından
Coxujlar da senin gibi alışır o zaman ne güzel çok gerekli bisey değil ama alışkanlık etmisiz
-Reklam-
+4 oy
(3,333 puan) tarafından
Herkesin hayatina kimse karisamaz. Ben izliyorum bence gerekli
(418 puan) tarafından
Ne bilim evlenmeden önce sadece belgesel falan izlerdim tv de onun dışında izlemezdim
(3,333 puan) tarafından
Telle de pek alakam yok ama tv sesi istiyorum ya alistim iyice. Bakmasamda arkadan sesi gelmeli
(4,147 puan) tarafından
Heleki evde durup calismayan cocuksuz bir kadin icin . Bence utu kadar elzem bir alet. Bide her aksam esimle konus konus ne konusacam okadar konu nerden bulim:)) cicuk olsa bile insan iki stres atmak istio yaa tabi herkesin hayati tarzi farkli
tarafından
Herşeyi geçtim kadın evinde TV olan var mı yazmış, TV olmayan var mı evinde :D
(4,147 puan) tarafından
:) hangi cema.atti hatirlamiyorum beni annem liseye baslamadna 15 gun yatili kuran kursuna vermisti teyzemlerin haltyemesiyle:) onlarda tv izleme olayi yoktu evde tv bulundurmuyorlardi o cemamatin mensuplari. Ama yil 2002 falandi belki 2001 :)
+1 oy
(7,706 puan) tarafından
Benim de yok. 5 senedir evliyiz 
(7,706 puan) tarafından
Öyle canım. Hiç alma bence gereksiz masraf. Tabi yine de boşlukta gibiysen al yani ne denilir ki. Ben memnunum halimden
(418 puan) tarafından
Almadım ya artık almiyim zaten iş kurup eşimle çalışmayı düşünüyoruz evde olmayacağız
(7,706 puan) tarafından
Amaan öyleyse hiç gerek yok misafir için filan
(418 puan) tarafından
Kesinlikle
(4,118 puan) tarafından
Yaz beni oraya. 7 sene olacak evleneli. Almadık. Almayı da düşünmüyoruz.
0 oy
(281 puan) tarafından
Beni telefon hiç sarmaz, illa televizyon olması lazım.
(281 puan) tarafından
Anladım. Aslında senin ev tam bir çocuğun hayatına göre çünkü ister istemez ekrandan uzak olmuş olacaktı :)
(418 puan) tarafından
Kesinlikle ne kadar uzak tutmak istesekte ille elimizdeki telefonları merak ediyor hasta olunca durmayınca tel gösterdik mecbur çok hırçınlaştı huy değiştirdi 3 gündür hiç vermiyoruz sakinledi
(281 puan) tarafından
Tabi illa istiyordur ama ne kadar uzak tutsak o kadar iyi.
(418 puan) tarafından
Aynen canım
(398 puan) tarafından
Aynı ya tel olmasa olurda tw olmasa olmaz
0 oy
tarafından
Yani kızımdan önce gerekliydi simdi çok izlemem o yüzden olsa da olur olmasa da
(418 puan) tarafından
Hem çocuklar açısındanda çok iyi olmuyor
tarafından
Ben kızımdan TV yi sakınmadan hiç onunda hiç dikkatini çekmedi müzikli birşey yoksa TV nin yüzüne bakmaz şuan babam kuruluş Osman izliyor kızım TV ye bakmıyor bile
(418 puan) tarafından
Benim kızımda bi yere gitsek açık olsa dikkatini çekmiyor
0 oy
tarafından
Yani alışmış  ya insan bi varlığına  sesine cokda gerekli değil bence sadece alışkanlık .
(418 puan) tarafından
Kesinlikle o yüzden almadım
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Bence gerekli değil bizim evde var eşim istiyor.cunki benim takip.ettigimnsuan sadece survivor var oda olmasada olur 
(418 puan) tarafından
Teldende izlendiği için herşey artık tv ye gerek yok gibi
0 oy
(8,898 puan) tarafından
Evde ses olması adına sürekli açık durur ama hiç izlemem 
(418 puan) tarafından
Tv açık olan evlerde başım ağrıyor sakinliğe alışınca
(8,898 puan) tarafından
Eşim vardiyalı çalışıyor bende gündüz çalışıyorum akşam olduğunda ses olmayınca kendimi güvende hissetmiyorum biraz korku yüzünden yani yoksa hiç tv izlemem sakinlik benim için hele çok önemli bütün gün okulda cocuk sesleriyle kafam patlıyor o tvyi açıp yatak odasına geçer öyle dinlenirim
(418 puan) tarafından
Anladım canım senin için gerekliymiş
0 oy
(5,955 puan) tarafından
Bende tv düşkünü  değilim  ama fanatik Galatasarayliyim  maclarimi hafta sonu izlerim herseyi gecdim eve büyükler  gelse haber bakiyo anne babalar falan tv evde olması gereken eşyalardan biri
(418 puan) tarafından
Gelen misafirler biraz sıkılıyor bu durumdan annem bu sayede telden kanal 7 açmayı öğrendi ;))
(5,955 puan) tarafından
İşte olması gerekir tv olsun ama sen açma tekken misafir  geldimi açılır  biz çok aramıyoruz  gelen  misafir olsada arkadaşlarımız sohbet  akıyor  evde tv gerek olmuyor ama büyükler ariyo onun icjn olmali
(418 puan) tarafından
Çok sık gelmiyolar eşimle iş kurmayı planlıyoruz evdede olmasak gerek kalmaz gibi
0 oy
(6,237 puan) tarafından

image

hemide iki tane 
(418 puan) tarafından
:) :)
(4,555 puan) tarafından
Bizdede 3 tane var :)) biri takılı değil mutfağa takılacak yatak odasında yatarken film izlemeyi severim:)) digeride oturma odasinda
(418 puan) tarafından
Her odaya bir tane :) çok elektirik gelir ya
(4,555 puan) tarafından
Geliyor :)) kız Odasinada istiyo PC tableti kaldırdık k kadar da değil diyorum bizi uyutup TV izler artik
(418 puan) tarafından
Tv olmaması daha iyi ya
0 oy
(880 puan) tarafından
2tane var ama hicbirsekilde kullanilmior esim mac varsa acar kizlarimda youtube dan vudeo acar ama oda cok cok nadir ve en fazla 5dakka sonra kapaitlr sıkılıorlar bende hoc secmem bosa vakit kaybi die dusunuorm unitede duvarda sus die duruolr ole
(418 puan) tarafından
Evde boşa yer kaybı ve masraf
(880 puan) tarafından
Evet malesef ole evlenirken beyaz esya die alindi ama keske ona para verceme baska seyler alsaydm diorm acikcasi
(418 puan) tarafından
Eskidiğinde almazsın bi daha
0 oy
(797 puan) tarafından
2.5 senedir kullanmadiysan çok da gerekli değil bence ben eşim yokken işteyken hiç açmam tvyi yokluğunu aramam zaten takip ettiğim dizileri de kızımdan dolayi izleyemiyorum telefondan takip ediyorum olmasa da olur yani 
(418 puan) tarafından
Aynen almadan devam hayatıma :)
(797 puan) tarafından
En iyisi olmazsa olmaz bir şey değil çoğunluğun yaptığı şeye kendinizi zorlamayin olmadığı daha iyi :)
0 oy
(2,661 puan) tarafından
Telefondan daha iyi bence. TV ortak nokta olup ikiniz de ona bakar, farklı gördüğünüz şeyleri birbirinize anlatır sohbet kurarsınız. Ama telefon öyle mi kafalar gömülüyor sohbet kesiliyor evde yabancı oluyor herkes
(418 puan) tarafından
Eşimle sohbet ederiz ama sürekli bi yere odaklan izle yorucu geliyor hiç bi dizi falanda takip etmiyorum tabi biraz ortamlarda dizi falan konuşulunca geri planda kalıyoruz
0 oy
(359 puan) tarafından
hic almayin bence ne faydasi var ki size? bizim var bazen evde ses olsun diye aciyorum izleyecek bir sey bulamiyorum bide cok vakit kaybediyor insan onun basina gecince
(418 puan) tarafından
2.5 senedir gelen misafirlerin sıkılması dışında gerek duymadık
0 oy
tarafından
Telefonsuz yapabiliyorum ama tvsiz hele YouTube diziler olmazsa olmazim :)) gün geçmiyor yoksa
(418 puan) tarafından
Ben telefondan youtube takip ediyorum nereye gitsem geliyor benle :)
(398 puan) tarafından
Kesinlikle telefon aramam ama tv olması lazım Kesinlikle
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Biz aldık evliliğin başında hep belgesel izlerdik sonra çocuklar oldu kullanmadık şuan kızlarına günlük 1 saat açarız sonra onlar uyur biz eşimle dizimiz varsa izleriz 
(418 puan) tarafından
Tv izlemek yorucu ve vakit kaybı geliyor evde çok hareketliyimdir o yüzden telden açarım nereye gitsem ordan bakarım hem işlerimde aksamaz
(5,240 puan) tarafından
Biz Tv'de çok izlemedigimiz için bilemiycem çocuklar için acmiyoruz günlük 1 saat sadece sonra akşam eşimle anca telefonda kullanmıyoruz çok buraya girip cikiyorum bı vakit kaybetcek bı durumum yok yani
(418 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(3,343 puan) tarafından
Misafir gelince  erkek  filan  televizyon  gerek  duyuluyor
(418 puan) tarafından
Evet o durumlar da gerek oluyor
0 oy
(323 puan) tarafından
Evde oğlum eşim olmasin hayatta açıp bakmak aklıma gelmez sevmiyorum da .
(418 puan) tarafından
Çok gerekli bir şey değil ya
0 oy
(222 puan) tarafından
En guzeli kuzum kitap sanat tiyatro  çok güzel yaptığınız 
(418 puan) tarafından
Aynen canım
(222 puan) tarafından
Aynn oyle cocuklar Da bagımlı olmaz cok guzel diş müsünüz
0 oy
(440 puan) tarafından
Ben tabletten izliyorum evime annem kaynana m gelince açıyorum. 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 236 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,231 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 47 göst.
1 Ekim 2023 Moda kategorisinde Gammmze (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 288 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Elagozlu-- (126 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 465 göst.