0 oy
274 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Hanimlar merhaba 1 bucuk yasinda 4aaylikta bi kizim var esimin ailesiyle beraber yasiyoruz suan ama kayinvalidem sürekli cocuklarimi benim oglum benim kizim diye bani ignelerek söylüyo yada ben günahini aliyorum onu yanlizxa Allah biliyo ama bende cok rahatsiz oluyorum bu durumdan ve bende sürekli ona karsi benim oglum benim kızım diye seviyorum cocuklarimi ve bu konu yüünden kıskanclik basladi be simdi kizimi sevsin diye gidipte kucagina veresim gelmiyo aynisini yapicak diye onuda kiriyorum farkindayimda seviyorumda kayinvalidemi ama kendime engel olamiyorum yakin zamanda evimizi ayiricaz ve böyle seylerden tatsizlik ciksin istemiyorum esimide annesinide üzmek istemiyorum ama oda bana karsi öyle davransin istemiyorum sevsin hakki elbet ama bana nismet yapar gibi benim oglum benim kizimda demesin bagira bagira ya yani Rabbim madem siz benim benim diyosunuz ikinizinde degil ben verdim benim der ve elimizde ceker alirsa diyede haddinden fazla korkuyorum ama genede alikoyamiyorum kendimi benim yerimde siz olsaniz nasil davranirdiniz bana yardimci olun lütfen

12 Cevaplar

0 oy
(259 puan) tarafından
Çok haklısın canım ama şeytan vesvese veriyordur bende olsam üzülürdüm ama zaten eviniz ayrilacak yakında kaynananida seviyosun sabret az kalmış kendi evine geciceksin ve nekadar gereksiz yere üzüldüğünü  göreceksin. Bırak ne derse desin eviniz ayrıldı mı duymuycaksin bidaha, bende birlik kaldım çok tartışmalar oldu şuan alt ustuz ama birlikten kat be kat iyi sabırlı ol canım 
(13 puan) tarafından
Bende diyorum simdi keske bastan ayri olsaymis evimiz tatsizlik cikmasaydi ama yasicagimiz varmis iste dag dag üstüne oluyomusta ev ev üstüne malesef sabrediyorumda iste seytan seytan seytan
(259 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun birlik olmuyo valla ömür boyu birlik kalan insanlar var yine de çok şükür sizinki öyle olmayacak kendine öyle moral vermeyi dene
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben sıkıntı yapmazdm açıkçası onun için o çocuk senin cümle alem biliyor ki sen taşıdın doğurdun sen emekle büyüttün yani benim kızım diyince onun olmuyor kaldı ki torun evlat cevizde torun ceviz içi demişler torununu daha çok sevsin isterim kaldı ki çocuğunu sevmemesi yüzüne bakmaması bence daha kötüdir valla iki çocuk var ikisinede bir babaanne yaptığını görmedim uzaktan kızım oğlum diye seviyor biraz çekingen daha çok mutfaktan çıkmaz alsın çocukları sevsin daha çok isterdim 
(13 puan) tarafından
Ben asla sevmesin demiyorum tabikide sevsin ama ben diger odadan duyim diye evin icinde benim kizim benim oglum diye bagirinca ne bilim sanki bana nismet yapiyomus gibime geliyo
0 oy
(2,698 puan) tarafından
Kız seviyordur öyle yapirsada yapsın yani sen fazla kafana takma bide sen de ona karşılık veriyorsun onun sevdiği gibi seviyorsun sendw canım aşkım prensesim gibi sev onun sevgi tarzı. Bunun için adamı bozma yada cokmu takıntılı birisin çünkü sana bişey demiyor sevsin nasılsa cococgunub çocuğu torunları bırak nasıl severse sevsin kafanı bunun için yorma yani sütun kesiler kendine de dert arama biraz açık oldu ama 
(13 puan) tarafından
Asla takintili degilim ama o duruma getirdi cünkü oglum ilk dogdugu zamanlar hep kiskandi benden simdidemi öyle yapiyo acaba diyorum
(2,698 puan) tarafından
Yani ocanin yanındaki yapıyor teken ikiniz varkende yapiyor
0 oy
(8,311 puan) tarafından
Benım oflum benım kızımda bısey yok canım. Sevilebilir cocuklar bakım verene baglıdır o sen olduguna göre bosver
(13 puan) tarafından
Rabbim sanada nasip etsin insallah hayirli evlat ama dedigim gibi benden kiskaniyomus gibi hissedince engel olamiyorum diyorum bazen desin duymamazlik gelicem diyorum ama olmuyo malesef
(8,311 puan) tarafından
Kuzum bende sevdiğim yavruları öyle severim eger kaynananın baska bır seyını gormedıysen onemseme bırak sevsinler sonra sevmıyolsr dersin
0 oy
(435 puan) tarafından
Kıskançlık yapma canım bende yeni doğum yaptım kaynanamla her telefonla konuşmamda kızım napıyor kızıma iyi bak der buda hoşuma gider oyle demesi şeytan vesvese veriyor sana canım torunu sonuçta kızım yada oğlum demesinde kotu bişi yok bence
(13 puan) tarafından
Emin ol ayri olsakda dese sorun yapmam her zaman beraber degiliz desin derim niye niet yapsin derim ama süreklu sürekli olunca ve diger odaya sadece benim oglum benim kizim kelimeleri gelince engel olamiyorum kendime köye gitti mesela bir ay kaldi telefondan dedi ama dert etmedim yada kayin pederim oda der benim oglum benim kizim diye ama o bagirmaz bana nismet yapiyomus gibi demez
0 oy
(3,665 puan) tarafından
Şeytanın vesvese vermesine izin verme bence ne kadar güzel içten seviyor bence onunla yaşadığınız için torunlarını evlattan öte tutuyordur 
(13 puan) tarafından
Tutsun sevsin ona bisey demiyorum sadece bana nisbet yapsin istemiyorum
0 oy
(311 puan) tarafından
Kayınvalidem beni aradığında hep kızım napıyor der kızımı getirin der bende eşimde bikac kere söyledim o sadece benim kızım  eşimle güldük geçtik ben öyle hiç takilmadim hala soyler sevdiğinden yani sizde kendinizi boşuna üzmeyin kayinvalidenizi de aynı sekilde
(13 puan) tarafından
Benim anlatmak istedigim kayinpederimde benim oglum benim kizim der ama o bagirmadan bana nisbet etmeden der ama kayinvalidem öyle degil sever sever diger odaya sadece benim oglum benim cocugum kelimesi gelir haliyle banada nisbet gibi geliyi
0 oy
(330 puan) tarafından
Benim kaynanm bağırarak anne kurban olsun sana diye diye seviyor valla hicte zoruma gitmiyo oglum demeyi birak kendini annesi ilan ediyor istedigi kadr bagirarak desin annesi benim:) ama sizin gibi nisbet ettigini faln düşünmüyorum yada ben ben oyle gormek istemiyorum bazen bizim oglumuz sen gitsende vermeyiz faln diyor ama hic ciddiye almıyorum valla sende orali olma. Aksine seviniyorum 
(13 puan) tarafından
Ne kadar güzel sen yaoabiliyosun ama niyeyse yapamiyorum iste tabikide annesi benim ama seytana uyuyorum galibs
0 oy
(12,947 puan) tarafından
Canım bak aklını başına topla annesi sensin isterse oğlum desin isterse kızım desin bir süre duyma o da bıkar yapmaz hem o çocuklar sana anne diyecek kim ne kadar severse sevsin günün sonunda sen onu alıp gideceksin onları sen doğurdun kıskanacak insan sen değilsin 
(13 puan) tarafından
Insallah yapmaz ya yoksa kendimi kendimi yicem valla
0 oy
(63 puan) tarafından
Aslında kıskançlık tohumu atmış kalbine .Küçük ya annesi ondan büyüsün böyle hissetmeyeceksin .seviyor de sevin boşver
(13 puan) tarafından
Hemde ne tohum iste cikartmaya calisiyorum icimden
0 oy
tarafından
Cocuklarini baya sahiplenici ol ben yapivereyim istedi falan yaptırma kayınvalidene ama birlik oldugunuz için sahiplenir benim kızım oğlum diye naletliğinede yapıyor olabilir günahı kendi boynuna ama çokta takılma dersin ne güzel evlat doğurmuşum diye gec
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kız bırak büyütsün baksın sen rahatına bak,o bebe senin hiç korkma biraz büyüsün senden başka kimseye gitmez 

Babannesinin oğlu diye seviverr sende
(13 puan) tarafından
Bazen yapiyorum öyle babaannesi bak ogluna diyorum bisey demiyo sonrasinda

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 134 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 254 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yarin (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,271 göst.