0 oy
491 göst.
Aile kategorisinde (65 puan) tarafından

2 bebekli anneler aynı zamanda bebeklerinin yaşı aynı olanlar olumlu ve pozitif düşüncelerinizi alayım :) ben şimdi naneyi yemedim mi :))) 

26 Cevaplar

+2 oy
(703 puan) tarafından

Başlıgı gordum posta gıtmeden dedim hayırlı işleeeeeer :D Naneyi likörü yemişsin hemde tatlım :D 

(65 puan) tarafından
Ah ah düşündükçe farkediyorum beni nasıl günlerin beklediğini tek tesellim ikiz veya üçüzde olabilirdi en azından ara da 1 buçuk yaş olacak :D
(703 puan) tarafından
tek gebelik olduguna emınsın yanı :D
(65 puan) tarafından
Kız dur aklıma başka şeyler sokma emin değilim keseyi göremedi doktor :D
(703 puan) tarafından
sen dedın ama ben bısı demedım :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
4 yaş erkek 5 ay kız var kızım 5 aydır hep ağlar kafayı yedirtti aban Allah kolaylık versin :))
(65 puan) tarafından
Allah hepimize kolaylık versin diyelim o zaman :D
0 oy
(8,272 puan) tarafından
Kızım 6 aylıkken hamile kaldım şuan 11 aylık 25 haftalık ta hamileyim canım nasıl olacak bakalım başta zotlsnırız belki ama 1 sene sonra arkadaş gibi olucaklar hiç başka arkadaş atamak zorunda kalmayacaklar 
(65 puan) tarafından
İnşallah kolay olur herşey rabbim kolaylık versin hamileliğin nasıl geçiyor benim de kızım var çok zor bi hamilelikti 9 ay mide bulantısı yaşadım hayatla bağlantım kesilmişti resmen bu da böylr olursa kızımla ilgilenemem diye çok korkuyorum
(8,272 puan) tarafından
Kızıma hamileykende hiçbir belirtim yoktu mide bulantısı falan hiçbir şey yaşamadım sadece şuan karnım çıktı ve kucağıma almakta sallarken falan biraz zorlanıyorum onun dışında herşey yolunda canım
(13,821 puan) tarafından
Ben kendi cocuklarimi diyim.size  :) dua edeyim bir de ins sakin bebe olurlar ilk zamanlar sakin olunca nasil buyuyor anlamuyorsunuz 27 ay aralari benimkilerin kucugum 17 aylik oldu ayaklanmaya baslayinca zor oluyor su anda da benim buyuk huysuz oglum halaaa oyuncaklarini kiskaniyor:) kavgalar basladi iki tarafli artik ama bazen de sarilirlar birbirlerini operler o ani gormek de harika bir duygu:)
0 oy
(244 puan) tarafından

Hayırlı olsun canım sağlıklı kucağına alırsın inşallah bir arkadaşı oluyor desene:)

0 oy
(676 puan) tarafından
Aynı dert bende var benim ki 10 aylık 8 haftalıkta bebiş var ben şuanda oğluma bakamaz hale geldim sen ane durumdasın
0 oy
(597 puan) tarafından
Zor olan ilk 1sene cidden zor öyle böyle deyil.ben çok bunalmıştım ama ne zaman yürüdü yakamı bıraktı küçüyem ohhh hayat var dedim iki arkadaş pıtı pıtı onları izlemek kadar mutluluk veren bir şey yok hayatta
0 oy
(12,627 puan) tarafından

yemedin :)

1 yaşinda kızım 12 haftalık hamileyim sadece pozitif şeyler düşün 

0 oy
tarafından
Rabbim yardımcı oluyor ben 6 aylıkken annem kardeşime hamile kalmış ben çok yaramazmisim kardeşim bir okadar uslu:) aciktigi zaman bile aglamazmis 6 aylık olana kadar yataktan dönmedi diyor annem:) Sağlıkla kucağına al inşallah:)
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Kafasına huniyi takanlar kulübüne hoş geldin bacım :D

Şaka şaka rabbim verdiyse al tepende taşı benim kızda kazara oldu şimdi iyiki olmuş o yokken ben ne yapıyormuşsum diyorum 
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Kötü düşünme illaki zor zamanların olucak ama en azından arkads gibi büyürler birlikte oynarlar 
0 oy
tarafından
Psikolojim.bozuldu ne diyim
0 oy
(9,594 puan) tarafından

Pozitif yorum istediğin için ben susuyorum :D

0 oy
tarafından

Nane az kalır bacı başka şeyde yedin :)

0 oy
(7,380 puan) tarafından
Bende kalmiştım 8 aylıken hamile benim düşük oldu 
0 oy
(8,925 puan) tarafından
Acelen neydi Bi kovalayan mi vardı:))))
0 oy
tarafından
Aslında naneyi yemelik bir durum yok. İlk çocuk aşırı yaramaz olursa problem. 21 aylık kızım 4 buçuk aylık oğlum var. Kızım aşırı hiperaktif ve yaramaz evi on dakika içinde sel götürmüş gibi mahvediveriyor ve günde en az abartısız 20 kere böyle. Dolayısıyla onun arkasında dolaşmaktan ev ve bebeğimle pek ilgilenemiyorum ilgilenemiyorum de üzerimden TIR geçmiş gibi yoruluyorum. Durum böyle olmasa değişen pek bir şey olmaz.
0 oy
(9,005 puan) tarafından
İmmm seyy çok korkutmak istemem ama geçmiş olsun 3ve 1 yaş iki oğlan anası olarak gün içinde _829294858 kez cinnet geçirdikten sonra onlar uyusun diye beklerken bu yorumu yapıyom 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ayni benim gibisin 8 aylikti kizim diğer kızıma hamile kalmıştım kazara cok guzel ama cok zor günler geçirdim hala geciriyorum biri 31 aylik oldu digeri 15 oldu cok zor ama diyorum ki herseye rağmen iyiki ya cok guzel oluyor Allah herkese nasip etsin
0 oy
(418 puan) tarafından

Aralarında 3,5 yaş olacak çok şükür :D

0 oy
tarafından

Darısı bana:Dkızım 3 yasında bende istiyorum daha ortada bir şey yok 9 gündür kesik kesik adet oluyorum bugünde baktım kahverengi akıntı benımde karışık ısler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 108 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 412 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde Basak08 (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 308 göst.
12 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 403 göst.

379,763 soru

11,368,514 cevap

34,850 kullanıcı

...