0 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde (392 puan) tarafından
Hanımlar merhaba adetim bir ay geçti kaset testte silik çizgi çıkmıştı bugün kontrole gittim ultrason da kese gözükmedi beta 2984 çıktı ama kese yok nasıl oluyor böyle birşey yaşayan var mı ne olmuş anlamıyorum 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geç döllenme falan olabilir 
(392 puan) tarafından
Nasıl oluyor kuzum bu yani kese neden yok peki başka birşey olabilir mi kimyasal gebelikte böylemi oluyor biliyor musun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay benim de en korktuğum şey bu, benim de bebeğim var henüz 25 günlük, spiral mi taktirsam acaba ya
(392 puan) tarafından
Korun kendini hazır hissetmiyorsan hatta hem spiral hem kondom kullan ben beklemiyordum korunduğum halde kaldım :((
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Biezde de öyle oldu geç döllenme olmuştu
(392 puan) tarafından
Sorun yaşadın mı canım ne gibi zararı var lütfen yaz korkuyorum
(2,525 puan) tarafından
Hayır hiçbir sorun olmuyor korkma canim
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Bana doktor kese 10 bin 15 bin olunca görünüyor demişti bekle bakalım biraz

(392 puan) tarafından
Normalde kalp atışını duymamız gerekirdi dedi ama kese bile yok beta çok yüksek değil mi bilmiyorum ya aklımı çok karıştırdılar
(11,507 puan) tarafından
Benim kesen 26.667 de göründü canım geç döllenme idi
(392 puan) tarafından
2984.76 böyle yazıyor canım peki geç döllenmede nasıl Bi durum yaşanıyor biraz anlatabilir misin rica etsem canım
(11,507 puan) tarafından
Alttan mi baktı. Geç döllenme adete az kala döllenmiş oluyor benim adet haftamla iltrasyon haftası ilk haftalar bir tutmuyordu sonra kendini yakaladi. Bir sorun olmuyor yani. İllaki yakalıyor haftayı.
(392 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım içim rahatladı
0 oy
(10,189 puan) tarafından
Daha 4 haftalık ancadır çünkü alttan ultrason ile ancak görülür. Beta 7 bindeyken göründü benim hayırlı olsun canım 
(392 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim kuzum Allah razı olsun kese olmaması kötü birşey değil demi yani kimyasal gebelik olma ihtimali var mıdır beta 2984 çıkmış
(10,189 puan) tarafından
Yok canım değil sonradan görülür silik demişsin zaten çizgiyi yenidir muhtemelen 1 hafta bekle tekrar git 2 günde bir 2 katına çıkar betan zaten telaş yapma.
(10,189 puan) tarafından
Balım boş kimyasal mol... Bunlara odaklanma betan az senin bu da henüz yeni demek kes 5+hafta sonrası ancak görünüyor
(392 puan) tarafından
İnşallah kuzum inşallah adetim geçeli tam bir ay oldu ama kese yok beta değerim 2984 aklımda bin tane şey oldu
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Dış gebelik olabilir miki yada boş gebelik olabilir
(392 puan) tarafından
Ne olduğunu nasıl olduğunu bilmiyorum canım bu muayeneye göre ne düşünmem gerekir sence
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Geç döllenme oluyor korkma hiç bir sıkıntı olmuyor 1 2 hafta daha bekle kese çıkar 
(7,376 puan) tarafından
Canım her şey normal oluyor sadece haftası 1 hafta geriden geliyor başka bir sıkıntısı olmuyor kaç haftalık sın değerin düşük zaten
(392 puan) tarafından
Haftayıda söyleyemedi tam olarak emin olamadı kese yok kanda gebeyim nasıl oldu bilmiyorum haftaya tekrar gidicem işte belli olursa
(7,376 puan) tarafından
Canım kan değerlerin düşük senin yazdığına göre kan değerin 2980 lerde falan demişsin bu düşük bebek daha 3 4 haftalık falan olabilir hatta daha az da olabilir 5 haftalıkken kese gözüküyor alttan muane edildin mi çok küçükse alttan muane de bebek olduğunu anlar
(392 puan) tarafından
Yok canım bakmadı bir hafta sonra tekrar gel dedi folik asit kullanıp gidicem tekrar beta bakılcak
(7,376 puan) tarafından
Hayırlısı neyse o olsun canım hakkında
0 oy
tarafından
Benimde öyleydi geç döllenme dedi doktor şuan 14 haftalığım çok şükür korkulacak bişey yok 
(392 puan) tarafından
Rabbime şükür inşallah sağlıklı şekilde doğurursun canım ne kadar süre sonra oluştu gebelik sıkıntı yaşadın mı canım
tarafından
Amin inşallah bir hafta geriden gelebilir doktorum normal olduğunu ilerde adet tarihini yakaladığını söyledi çok şükür benim ikinci o yüzden biraz zor geçiyor bel bacak ağrısı kasık ağrısı mide bulantısı baş ağrısı kusma bunları yaşıyorum zamanla bunlarda geçer inşallah
(392 puan) tarafından
Benimde ikinci gebeliğim ilk gebeliğim de aynı dediğin gibi kas ağrıları sırt bel ağrısı uyuşma lar mide bulantısı kesintisiz yaşadım baş ağrısı o kadar zordu ki şimdi ne yapıcam bilmiyorum seni çok iyi anlıyorum oyüzden rabbim yardımcın olsun inşallah kuzum
tarafından
Bende aksine ilkinde bunları çok yaşamadım bunda böyleyim sağolun İnşallah RABBİM bütün hamilelere sağ salim kucağına almayı evlat isteyene hayırlı evlat nasip etsin İnşallah
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Daha  yeniyse  ondan  olabilir bir  iki  hafta sonra  tekrar  git  ya da başka  doktora  git 
(392 puan) tarafından
Haftaya cuma tekrar gel dedi folik asit kullanıcam bir hafta bakalım
0 oy
tarafından
Kiz daha çok.kucuk kese gözükmez ki ben garanti olsun diye 8. Haftalarda gitmiştim kalp atışını duymaya beta 9000 i geçmişti. 
(392 puan) tarafından
Ben de adetim 1 ay geçti oyüzden gittim canım bir de silik Çıkınca testte ne olduğunu öğrenmek istedim ama şimdi daha çok korktum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 402 göst.
0 oy
13 cevap 313 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde Gamze58 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 139 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 556 göst.

377,831 soru