0 oy
7,180 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Yanlislikla kulot bez almisim bi tik daha pahali ama daha rahat sanki cikarmiyo kakayi falan 

Siz hangisinden memnunsunuz:angel: bundan mi devam etsem

13 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Komşum hep külot bez kullanıyor banada tavsiye etti çok memnun bende nasipse öyle alıcam
tarafından
Bemcede daha rahat sanki ya hangi marka kullaniyor o ben premium care aldim
(25,224 puan) tarafından
Slepy kullanıyor. O memnun markadan ama her bebege göre değişiyor tabi bazı komşularım memnun değil ondan. Ben molfix almayı düşünüyorum bakalım oda cok rahat
-Reklam-
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Külot bezzzz :))

Hareket halinde olunca bazen bantlar iz yapıyor.  Kulotta o yok o yüzden seviyorum fiyat farkına değer :)
tarafından
Evet bacaklarini sıkmıyor onu farkettim
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Canım yazın kullanımı güzel olabilir ama kışın giydirmek için çocuğu tamamen soyman gerekiyor çıkarması kenardan yırtılır tamam ama giymesi tam bı problem ben aldım pişman olmuştum o yüzden cırt cırtlı candır 
tarafından
Ben soyuyorum altini komple ya :/
(3,446 puan) tarafından
Bunu bide dışarıda kullanacağını dusunsen çocuk soğuk alır walla
tarafından
Soymadan degsitiremiyorum ben ya neden kiiiii:)
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Cirtcirtli da 4 numara kullanıyoruz ama külot bez de 5 numara alıyoruz çok sıkıyor lastikleri :ermm: yazın külot bez iyi de kışın zor komple soymak gerekiyor 

tarafından
Aynen bende 3 kullanioken 4 aldim ama ben komple soyuyorum cirtcirtlidada
0 oy
tarafından
Cirtcirtli bez .kilot bez hiç memnun kalmadım sıktı bebeğimi ız yaptı hep Ama cirtcirtli ayarlayabiliyosun kendin
tarafından
Bi boy buyugunu aldim simdilik iyi gibi saol gorusleriniz icin❤
0 oy
tarafından
Ayy ben hiç memnun değildim yanlışlık iki paket almıştık bitirene kadar çok sıkıntı yaşadım aasla almam, tavsiyede etmem. Bizimde tam tersi çoook taşırdı. 
tarafından
Hadi ya bizim suan iyi gibi ya bakalim deniyorum
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Bi ara molfixin külotlu bezini kullandm hiç memnun kalmadım oglumun beli hep sivikce tarzı şeyler olmuştu üstelik büyük numarada almştm
tarafından
Hadi ya normaldede mi molfis kullaniyorsunuz
0 oy
tarafından
Ben zaten altını değiştirirken full çıkartıyorum ama yine de cırt cırtlı bana daha kullanışlı geldi.
tarafından
❤❤❤❤❤banada bu kokay geldi deneme asamasindayim
0 oy
tarafından
Oğlum 1 dk bile sabit durmadigi için külot bez kullanıyoruz çok memnunum
tarafından
Bende cok memnun kaldim gercekten hangi marka peki
tarafından
Slepyy kullanıyoruz canim
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bnde kilot bezle tasar mi acaba endisesi yasiorm  hic denemedm cirt bez kullanioruz
tarafından
Tam tersi oldu bizde beli yuksek ve bariyerli tasma yaomadi
(2,351 puan) tarafından
Smdi toplu aldm bezini  2 ay kullnr onu snrakini bi paket kilot bez alim deniyim baklim
tarafından
Tek olumsuz yani 10 lira fark var 44 lusunde :/
(2,351 puan) tarafından
Bn internetten veriorm siparisi kendi sayfasndan orda ayni fiyati
0 oy
tarafından
Bizde cırt cırtlı bez kullanıyorum 

Külot bezi düşünüyorum ama kullanışlı mı vs gibi bir sürü soru işareti var aklımda o yüzden cırt cırta devm :F
tarafından
Ben cok memnun kaldim yavrum ya asiri pratik geldi bide bizimkinin baldirlari dombik dombik cirtcirtlida 3 numara sikiyor 4 de tasiriyodu kulot bezin dort numarasi iyi oldu artik kizarmiyor baldiri
tarafından
Hadi yaa.. Bizimki inde bacakları tombik acaba. Bende mi kilot bez alsam
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Kesinlikle cırt cirtli bez hele de kış gününde kat kat giydiriyoruz kilot bezden her degistrimede hepsini çıkart giydir zor oluyor 
tarafından
Ben komple soyuyorum ya diger turlu takamiyorum cirtcirtliyida :/ kucuk diyemi acaba
(2,267 puan) tarafından
Kaç aylık canim bebis
tarafından
2 aylik oldu bugun benmi yablis yapiorum ya kaldiramam gibi bacagini ayaginsa pantolon toplanirsa sanki
(2,267 puan) tarafından
Evet bu aylarda bende tamamen cikartiyordum istersen dene belki daha kolay gelir sana
tarafından
Deneyeyim canim tesekkur ederim
0 oy
(759 puan) tarafından
Canım ben 2 aydan sonra hep külot bez kullandım gayet iyi memnunum geçenlerde yanlışlıkla cırtcırtlı almışım oda iyi kullanımı daha rahat

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 72 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asabii (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 361 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 338 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,350 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 370 göst.
18 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mutluyum (566 puan) tarafından soruldu

379,358 soru

11,355,069 cevap

34,829 kullanıcı

...