0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Külot bez almak istiyorum 9 aylık su an hangi marka almaliyim evy baby ve molfix pisik yapmıştı sleppy de çok kalin

8 Cevaplar

0 oy
(2,486 puan) tarafından
18 aylık sleppy kullanıyorum başkası pişik yapıyor bizde de gayet memnunum külot bezinden
tarafından
Külot bez daha rahat değil mi ? Kolay giyiliyor
(2,486 puan) tarafından
Evet çok pratik
-Reklam-
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Bend emolfix kilit bez alicam 11 aylık giydiremiyorum diğer bezi
tarafından
Bende ya 9 aylık giydircem kaciyo cipalak gezmek istiyo belim kopuyo o da agla dur kiyamiyorum da usutcek diye korkuyorun
0 oy
tarafından

Ben sleepy kullanıyorum külot bez almışdı bi kadın bana Allah razı olsun daha bitmedi Ben çok memmunum 

tarafından
Bende bu gidisle ya çok zor artik
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Kulot bezden büyük tuvaleti temizlemek zor mu acaba? 
tarafından
Bende fikir amacli sormak istedim ona gore bende alcam canım ilk defa
(7,768 puan) tarafından
Yok canım yanlarını yırtarak çıkarıyosn çişide kakayıda farkeden yk
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sleepy iyi geceler serisi lavantalı diğer kilot bezler gibi bel lastiği sert bebeği sıkıştıran değil aynı külot giydirir gibi rahat diğerlerini giydirmek cırt bez bağlamaktan daha zor
tarafından
Lavantali olması zararlı degil mi
(7,768 puan) tarafından
Yok kuzum değil içeriği temiz
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Nedense külot bezi bı ben sevemedim heralde bı şekilde oyalayip cırt beze devam ediyorum külot bez işkence ban göre
tarafından
Kesinlikle bende hiç sevemedim külot bezi ve çok kaba duruyor bence ben Prima günlük rahatlik kullabiyorm incecik gece feln da hiç tasirma yapmadı diğer primalara göre de uygun
tarafından
Valla ben artik oyalayamitorum da hiç denemedim külot bezi bi sormak istefim
(4,859 puan) tarafından
Ben bimden alıyorum eşim oğlum 6 ayllikken yanlışlıkla slepy bin kilot bezinden almış bitsede kurtulsam diye habire altını değiştirdim  birde havalar soğuktu habire tek bacağını çıkar öyle giydirdim resmen iskence
0 oy
(61 puan) tarafından
bence kulot bez hic kullanisli degil 2 pakrt almistim ilk ciktiginda bitmek bilmedi cocugun altini komple soymak gerekiyo ozellikle kisin 3 kat giydirdigini dusununce zor oluyo
tarafından
Ben cirtcirtli kullaninca da tüm alti soyuyorm ayakta direk giydirrim kulot gibi dedim
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Sleepy kullaniyoruz biz. Gecen yazdan beri bazen cırt cirtli bazen kulot bez dönüşümlü kullanıyorum. Cok memnunum. Evet kalin ama Molfix in icindeki o sert tanecikler sleepyde yok. Ve koku yapmiyo o yüzden memnunum
tarafından
Him bende al ayım bari slepy ya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 165 göst.
27 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Asabii (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 7,190 göst.
9 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu