0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (1,412 puan) tarafından
Kzilar valla. AVM ye gittik oyun alanına girmek istedi kızım neyse girdi daha ilk dk dan babası tehlikeli bişey yapıyordu böyle ev varya onun camından giriyor eşimde kızım kapıdan gir dedi aman demez olaydi kıyamet koptu asla ikna edemedik sürükleyerek çıkmak zorunda kaldık verdiğim paraya mi yanayım yoksa her gittiğim yerde böyle rezil bı şekilde dönmek zorunda kaldigima mi eve geldim oturdum ağladım o kadar artik sinirlerim bozuldu ki

4 Cevaplar

+1 oy
(120,075 puan) tarafından
yaa bak suc sizde pyun evinde ne tehlilesi yaa bi rahat biraksaniz mudehale etmeseniz istedi gobi gonlunce eylense bisi olmaz bemde sizim gibiydim kuzeyi krese verdik ilk gun o sinifta ben camdan izliyom bi cocuk geldi vurdu ben bi ciglik ogretlen bunin iyi bisi olmadigini onun kendini savunmasi gerektini guzel bi sekilde izah etti o oldu dahada vurdu vuruldu agzimi acmadim hep diyorum kavga cikarma ama.kavga cikmissa dayak yiyip gelme diye 
-Reklam-
0 oy
(1,412 puan) tarafından
Kızlar bakıp çıkmayan yaşayan bilir anca biraz akıl verin napcam böyle 
0 oy
tarafından
Oyun yerinden çıkmakmı istedi sizmi çıkarttınız peki
(1,412 puan) tarafından
Hayır canım hiçbir şekilde sakinlesmedi mecbur gitmek zorunda kaldim
0 oy
(3,724 puan) tarafından
Benimde oğlum var 19 aylık bizde de yavaştan başladı ne tavsiye vereceğimi bilmiyorum çünkü sadece sakin olmak gerekiyor ve onları anlamaya çalışmak gerekiyor biliyorum zor süreç ama yapacak birşey yok sadece sakinlesmesini bekle ve sakinlestiginde sarıl 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 439 göst.
8 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Glsm444 (310 puan) tarafından soruldu
+2 oy
36 cevap 669 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 339 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.