0 oy
403 göst.
Aile kategorisinde (327 puan) tarafından
Kızlar son bir yıldır çok zor şeyler yaşadım ailevi olarak eşimde hep bunlara şahit oldu en son 1 ay önce abimin eşiyle tartıştık ve eşim buna şahit olduğu için iyice saldı kendini bakın her ay ticket kartını verir ne para verir ne bişey markete tek giderim pazara tek giderim akşam isten gelir sürekli beni asagilar sırf kızım üzülmesin diye ağzımı açmam bazen annem falan para verir onları biriktirip kendime bı toplu iğne alsam söylenir sürekli çalış der kızım 3 yaşında kaynanam köyde ailem başka şehirde kaynanam köyde bakarım diyor bende oraya yollayamam kızımı önümde kaybetti hemde köyde nasıl güvenirim tam gün kreşe verip çalışsam akşam eşime ben mesai kalicam kızımizi sen al desem bir sürü laf söyler böyle bir adamla nabicam bilmiyorum her fırsatta git diyor bu akşam yine söylendi söylendi önüne koyduğum yemeği bile yemedi hemen diyorki çocuğu bana bırak git insan evladını nasıl bırakır nasıl vazgeçer ki bende dedimki sen davayı aç ben kızımı alır giderim özel guvenligim ama ilçede yaşıyoruz iş bulamadim burda bulsam saatleri nasıl ayarliycam siz olsanız naparsiniz nolursa olsun ayaklarımın üstünde durmam lazım kızım için kendim için eşim kimsesiz görüyor o yüzden istediği gibi davranıyor ama çok sıkıldım bu arada kızıma herşeyi alır tek derdi benimle beni sevmiyor artık sanırım 

10 Cevaplar

0 oy
(13,090 puan) tarafından
Çalışırsan ilk işin bir avukat bulup o kocayı boşamak olsun 
(327 puan) tarafından
Çok istiyorum çok bunaldım artık hep huzursuzluk çıkarıyor kızıma e bebekten elbise aldım dizinin altına gelmiş 1 yaş büyük almışım diye demedigi laf kalmadı bazı kalıplar küçük oluyor bilemedim bende değişim talep ettim mesajda kargoya su kodla götürün yazıyordu bende bugün çıkamadım bu sefer kargo almaya gelmiş neden poşetlememisim diye kafama vuruyor gene bişey demedim artık sofrada laf söyleyince tutamadım kendimi tartıştık iste
(13,090 puan) tarafından
Karısına beş kuruş masraf yapmayıp git çalış diyen kocaya verdiğim bir bardak suya yazık
-Reklam-
0 oy
(8,325 puan) tarafından
İstemediğim yerde sanırım durmam canım 
(327 puan) tarafından
Bende durmiycam ama annemle babam ayrı annem şizofren hastası ananem bakıyor annem orda kalıyor babamın hayatında başkası var onunla yaşıyor ananemde dayımla yengemde kalıyor bı abim vardı onunda hanımıyla tartıştık sürekli beni asagiliyor diye kime gideyim nereye gideyim oda bunu biliyor ondan böyle rahat
0 oy
(2,651 puan) tarafından
En iyisi boşanıp ailenin yanına gitmen gibi duruyo canım böyle biriyle ömür geçmez annen kızına bakar sen çalışırsın yada kreşe verirsin ailenden biri elbet alır yani sen alamazsan 
(327 puan) tarafından
Ailem de var ama yokki canım
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Işte tamda bu yüzden ailen görüp kendi ailenizin sorunlarını yanında açmayın el oğlu el kızı bir bakarsın yanında bir bakmışsın fırsatını bulunca yaranı eze eze başına kakar 
(327 puan) tarafından
İşte eşin ya o yüzden ailene abine onunla gidiyorsun ama burnumdan getiriyor herseyi
(1,798 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ama demiyorum ki kavga et sen mümkün oldukça kimsesiz yalnız olduğunu sunmasına musade etme bu mesajı almasını gerek lafla gerekse davranışlarla göster ki seni ezmeye çalışmasın
(327 puan) tarafından
Haklısın babamla kusmustum barıştım babama o çocuğu diyor terbiyesiz nolursa olsun babam sonuçta ne yasadiysam benim içimde kızım diyorki dedemle konuştum o senin deden değil diyor çok kötü bı insan
(1,798 puan) tarafından
Terbiyesiz gerçekten boşver takılma kendi ailesinden bahsediyor olmalı kötü söz sahibine aittir
(327 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(5,345 puan) tarafından
Aynı mikroptan bendede var ama çalış diyemiyor onun ailesine yakınız annesi bakmam diyor. Özel sektörde mesai saatleri fazla kreşe uymuyor zaten kreslerde pahalı artık. Her gün huzursuz yaşıyorum. O evde yokken huzurluyum eşim geçimsiz en ufak şeyde kavga çıkarır. Balık baştan kokmustu zaten güvenip çocuk yapmiycaktim buna ama kızımida çok seviyorum iyi ki olmuş. Sadece eşim sorunlu biri 
(327 puan) tarafından
Aynı benim durumum canım sabrediyorum kizim büyüsün ikimize bı hayat kurayım istiyorum bakalım gittiği yere kadar ama zor
(5,345 puan) tarafından
Öyle. Evde yokken daha mutluyum bu gece nöbette kızımla keyif yapıyoruz
(327 puan) tarafından
Şuan uyuyor huzur içindeyim adeta eve gelmesine bı saat kala içim daraliyor acaba gene neye soylenicek diye
(5,345 puan) tarafından
İşte bu adamlara istediğin kdar iyi davran bişey değişmez. Kavgadan gürültüden hoslaniyorlar.bende saldım artık umrumda değil ama çok pişmanım bide onla evlenmek için ailemi karşıma aldım ne aptalmisim
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Bence kizinla birlikte daha mutlu yaşarsın evladına ve kendine huzurlu bir hayat kurarsın yani ne desem bilemedim daha ama Allah bildiği gibi yapsın o adamı da insan bir eşine bir kızına bakamaz mı ya bu kadar mı zor gelir 
(327 puan) tarafından
Evet biliyorum kızımı çok seviyorum onun için sabrediyorum eğer kendime bı düzen Kurana kadar beni idare edicek bı ailem olsaydı bı dakika durmaz giderdim kızım büyük olsa gene alır giderim ama şuan mecbur sabrediyorum
(1,070 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun umarım en kısa zamanda kurtulursun
0 oy
(413 puan) tarafından
Onu terk et bence biraz yalnız kalın bu süreçte birbirinizi isteyip istemediğimizi daha iyi anlarsınız

Bazen ayrı kalmak iyi geliyo 
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Benim koca da birsey olunca bosanmaya cikiyor her fırsatta git diyor kizimi alirim diyor bende onu sevmiyor um biliyor ya aslinda sevgi karsiliksiz oluyor sadece biz kadınlar çekiyoruz mecbur arkada aile olmayinca
tarafından
Sevmemenin bir sebebi varmı birde nasıl oluyo eşini sevmeyince evlilik zorlanıyomusun yada iyi davransa sana çok iyi bir eş olsa o zaman severmisin
(1,439 puan) tarafından
Bir suru olaylar yaşandı canim skintilar şu saatten sonra pişmanım dese bunu gerçekten her vakit gösterse belki düzelir ama onu da yapN ypk evlilik çok zor gercek bir sevgi anlayış olmayınca
0 oy
(774 puan) tarafından
Malesf bende de buna benzer bi.adam var ve daha yeni bi işe girdim çalılıyorum kaynanam da çocuğa bakıyo Vel sabrediyorum sebretmeye çalışıyorum hem Allah için hemde çocuğum için en azından çocuk büyüyyene kadar sabredicem o da buna rağmen kendine çeki düzem vermezse bende gerekeni yapıcam mecbur
0 oy
(156 puan) tarafından
Kendi dertlerimi unutup burda yazılanlara dertleniyorum valla. Bacım bu hayat çekilmez. Para için her şeyden vazgeçip sevgisiz bir hayat sürmektense ailenin yanına git çalış daha huzurlu olursun

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 157 göst.
14 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde B. Sema (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 100 göst.
0 oy
5 cevap 150 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde birerkekannesii41 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Dicleeee (3 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,610 cevap

34,862 kullanıcı

...