0 oy
170 göst.
Aile kategorisinde (186 puan) tarafından
Ya kızım gayet hem hamılelıkte hem bebeklıkte masallahı vardı ne bulsa yerdi baya bı toplu bi bebektı ama bu bır bucuk yasından sonea bı degsıtı ekmek yemıyor bende yumurta kırınca ıcıne koyuyorum yada banarak ben yedırmeye calısıyorum ama sade kendı yese yemıyor var mı basına gelen napabılırım

13 Cevaplar

0 oy
(3,823 puan) tarafından
Yemesin canım ekmek faydalı birşey değil zaten.. benim kızım da gönlü olursa içini yer 
-Reklam-
0 oy
(1,604 puan) tarafından
Ekmek yemesi zaten çok da lazım değil ki
0 oy
(9,967 puan) tarafından
Ekmek niye yediriyosunki canim :) benimki 3 yasinda olacak ekmek pogaca borek yeni yeni basladi yemeye. Oncesinde agzina surmezdi
tarafından
Bnde benm derine yeni yeni veriyorm :) 1 haftadır sıcak ekmek almaya gidiyorz fırına :)
(9,967 puan) tarafından
Masallah :) kiz ben derdimki yese keske ya arada disarda falan hani simit pogaca yese karni doyar. Yok illa yemek olcakti. Simdide alisti kendisi alip yiyo :)
tarafından
Canm simit çekti pazarın caddesindeki simitçiden :)
(9,967 puan) tarafından
Haha kiz c.tesi babasiyla disari ciktilar c3binde nakit yokmus esimin. Buda simitci gormus istemis adam alamamis anaaağ bir uzuldu :))
tarafından
Yaaaa kıyamam :) hiç olmadık zamanda istwrler zaten
0 oy
(410 puan) tarafından
Yumurtalı ekmek kızart ya da ekmeğine çikolata sür bnm başıma gelmedi ama yazıyım dedim 
0 oy
tarafından
Mayalı tandır ekmekleri var birde onu deneyin benim kuzenimde çok miymiy 3 yaşında bir o ekmeği yiyor hemde tek te yiyo poaca gibi diye
(186 puan) tarafından
Evet lavas tandır hosuna gıdıyor
tarafından
Hem daha sağlıklı zaten beyaz ekmek yedirmek iyi değil ben 6 aylık bebeğim mayalı ekmek veriyoruz iyi olurmuş çocuklara o da yediğinden değil de iste elinde gevisleyip yalaniyor :)
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Benim kizim kilolu bir çocuk hiç yemez yemesinde zaten ben tam buğday veriyorum daha iyi 
0 oy
tarafından

Ben ekmek vermıyorum versem yer ama o potansıyel var :D

0 oy
(6,859 puan) tarafından
3 yaş olcak yemez cnm çorbada bı. Sevmiyor bende aramam hiç ekmek
0 oy
(703 puan) tarafından

derde bak :D yemesin zaten boş boş hamur ne faydası var ınsana

(186 puan) tarafından
Ay cevapları okudum cok rahatladım ya cok teşekkür ediyorum ıcımı kemırıyordu bu konu ama cok vıtamınlı seyler yer sebze meyve cok sever
(703 puan) tarafından
benım kızım 3 yasında nadıren sulu bıseye banar verırım verırsem makarna pılav patates vs varsa zaten asla ekmek sofraya koymam bende yemem beyaz ekmek
0 oy
(15,025 puan) tarafından
Yer yine sonra. Çocuklar çok huy değiştirir. 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Kendi kendine yemez sıcak pide ise fln bn veririm onun dışında bnde vermem pek çok kendinin de Arasi yok 
0 oy
(12,531 puan) tarafından
beyaz ekmek vermedım hiç 1 yaşında kızım 
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Küçük kızım sadece çorbasına doğrayınca yer başka yok kahvaltı akşam yemeğinde asla ekmek yemez bende vermiyorum zaten 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 555 göst.
21 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bebegimmm (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,698 göst.
26 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,814 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
5 Mayıs 2023 Aile kategorisinde El1997 (1,900 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 168 göst.
3 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde mrvd (107 puan) tarafından soruldu

378,326 soru

11,323,778 cevap

34,775 kullanıcı