+1 oy
435 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim mesela dükkan önünde yanlışlıkla karıncaya basmıştım sonra Allah ım nolur bana günah yazma  diye karıncanın basında ağlamıştım:D öyle ailem Allah tan haşa korkutan dini olarak psikolojik olarak  bir aile değildir tam tersidirler ama iste çocukluk masumluk olarak geliyor şuan da :)))) 

33 Cevaplar

0 oy
(115 puan) tarafından
Ben hep annemi kaybetmekten çok korktum nesen bilmiyorm ölmesinden aşırı korktum yani neredeyse bu yaşıma kadar öyle ta ki çocugumoldu hala korkuyorum ama eskisi gibi değil önceliğim evladım oldu ama annem.hala herseyim bu korkum yüzünden hep annemin dizinin dibinde oturmak isterdim.baya baya hep ama yani okula gitmicem disari cikmicam kimseyle gorusmucem hep annemin yanında olmak ve her dakikasına sahip olmak isterdim
tarafından
Ben de küçükken sürekli annemin öldüğünü uzak olduğumuzu görürdüm o korkuyla yatip kalkınca bende çok duskunumdur anneme
-Reklam-
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Kıyamet koparsa çamaşır makinesinin içine saklanırım diyordum 
tarafından
:D :D
0 oy
(1,416 puan) tarafından
Küçükken camiye giderdik sure falan öğrenmek için hiç unutmam hocamız bi konu anlatmıştı bi tane adam gece gündüz dua edermiş Allah'ı görmek için rüyasında mı yoksa gerçek mi bilmiyorum böyle orman yolunda kimsenin olmadığı bi yerde Allah kendini göstermiş ve adam ölmüştü ben çok etkilenmiştim bende dua etmeye başlamıştım Allah'ım seni çok görmek istiyorum diye annem ormana oduna giderdi ben arkasından bilerek yavaş adımlarla yürürdüm ve sürekli dua ederdim Allah'ım seni çok görmek istiyorum nolur bana  kendini göster diye ormanın ortasında durup dakikalarca gökyüzüne bakardım göreyim diye ama görememiştim çok üzülüyordum her seferinde 
tarafından
Ya :)))
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Depremi desem yapıyor sanıyordum desem kocaman oluyor binadan da yüksek ev sallıyor sansrdım kimsede böyle Bişey dememişti bana ama niyeyse çocukluk işte şimdi 2 ay falan oldu öleli mekanı cennet olsun 
tarafından
Allah rahmet eylesin
0 oy
(33 puan) tarafından
Ayy siyah kedileri şeytan sanırdım korkup kaçardım bide geceleri korktuğum için anneme ben bundan sonra geceleri uyumasam olurmu derdim:)
tarafından
:D ya birileri kesin söylemiştir sizin aklınızda kalmıştır
(1,022 puan) tarafından
Öyle değilmi zaten ben hayla öyle sanıyorum hahahah geceleri kedi kılığına girer özellikle siyah kedilerden uzak durun felan diye çöplğklerde daha çok olur geceleri vs vs hahaha değilmi öyle ya
tarafından
Kız öyle şey mi olur saçmalama ayten :D
0 oy
tarafından
İzmir'e gitmiştim daha ilk okula yeni baslamisim yengem ekmek almaya yolladı ben Kürtçe biliyom sadece adama Kürtçeyle ekmek ver diyom anlamiyo sonra kuzenim geldi nerde kaldin dedi ona Kürtçeyle durumu açıkladım sen ekmeğin ne olduğunu bilmiyonmu dedi daha öğretmen demediki ekmeğin Türkçesini nerden biliyim dedim bana çok gulmuslerdi
tarafından
Tam yerinde olmuş olanda :)
0 oy
tarafından
Arabadayken güneş hep peşimde geliyor diye mutlu olurdum aklıma ilk gelen o daha çok var tabi:)
tarafından
Yaa bende gece ay bizi takip eder sanardim:))
(1,022 puan) tarafından
Ay dede  de aynıydı
tarafından
:))keşke o günlere donebilsek
tarafından
Ay dede ay dede ayın olayım  bahçende açmış gülün olayın diye şarkı söylerdim:D
tarafından
:))hahahhha
0 oy
tarafından
Senin yazını ilk okuduğumda aklıma şey geldi amcamin cocuklari ezan okununca hareket etmek konuşmak günah sakın hareket etmeyin derdi bizde inanır hareket etmezdik hjhjhjhj 

Bir tane daha var fenerbahçe ve beşiktaş oyuncuları bir birleri ile kardeşler derlerdi bende derdim onlar yerinde olsam kardeşim kazan diye gol yerdim falan dersim çocukluk işte hjhjhj

Hem amcanın çocukları yüzünden 
tarafından
Erkekmilerdi hepsi :D
tarafından
Evet hjhjhjhjj
0 oy
tarafından
Yaa bende anlatacam hala aklımda hiç unutmam annem bana para vermisti kendime abur cubur alayım diye bende fakir oldugumuz icin parami asla çar çur etmezdim pazar vardı o gün pazara gittim 3 kilo portakal şu fiyat diyordu fiyatı hatirlamiyorum ama benim param 1 kilosuna yetiyordu bende sevindim 1 kilo portakal çok önemliydi sonra sectim poseti uzattim adam kac kilo olsun dedi 1 kilo dedim bana dalgamı geçiyosun diyip poşeti dökmüştü .Ya o kadar çok ağrıma gitmiştiki o kadar gururuma dokunduki anlatamam ağlamıştım
tarafından
Pislik adam ne olcakti küçük çocuğu kirmasan
(1,022 puan) tarafından
Bende annem bana 5 TL vermişti Anadolu kırmızı büyük paket 5 tlydi bakkalda kalmamış bende 5 tlye koca poşet dolusu aburcubur almıştım gelince bir dövmüştü bir dövmüştü sonra gidip iade etmiştik 5 TL ne büyük parayı cipsler kollar jelibonlar joleler dolup taşımıştı poşet
tarafından
Köye gittiğimizde bizde 1 liraya bile neler aliyoduk neler valla ... ah ah
0 oy
(62 puan) tarafından
Ev taşımayı altında tekerlek var öyle taşınır sanırdım sjsjsj 
tarafından
:D oda iyimis
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Babam her işten geç geldiğinde hiç gelmeyecek zannederek bend3 çok dua ederdim cok üzülürdum camın önünde gelene kadar beklerdim☺️☺️
tarafından
Yaaa ♥️
0 oy
(3,251 puan) tarafından
Birine kızarken de günah etdiğimi düsünüyordum.
tarafından
Ben çocukken dövüyordum milleti :D
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Minareleri Allah saniyodum ben de sjsjsj Allah her yerde en büyük o diyolardi. Gittiğim her yerde kocaman minareleri görünce gerçekten de hem en büyük hem de her yerde diyodum sksjjsjs
tarafından
Ben se minareleri biberon sanarmisim:D anneme dolmusta giderken giderken aaa kocaman biberon diye bağırmışım:D
(8,969 puan) tarafından
Sjsjjsjsj çocukluk işte ya. Masumiyet valla. Okudum herkesin cevaplarini hem çok güldüm hem çok hoşuma gitti

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 490 göst.
0 oy
21 cevap 637 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 381 göst.
22 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 814 göst.
28 Ekim 2019 Aile kategorisinde ☆☆☆hry☆☆☆ (3,149 puan) tarafından soruldu