0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından
Günaydın kızlar sivilce tedavisi olan varmı memnun musunuz 

5 Cevaplar

+1 oy
(645 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Bir tane krem kullanmıştım şuan tek tük hasta olcam zaman çıkıyor sonra kendi kendine düzeliyor 

(645 puan) tarafından
Doktor yazmadan alamyz bide ağır ilaç emzirirken kullanılıyor mu bilmym
(194 puan) tarafından
Teşekkürler cnm bende bi alıp deneyim Doktora sorup
(645 puan) tarafından
Sor canım ama çok sivilce yoksa yazmıyorlar bunu doktor oyle demişti
(194 puan) tarafından
Benim sadece yanak kısmımda aslında çok değil ama ben rahatsız oluyrm iz kaldığı için:(
(645 puan) tarafından
Anladım sor bi bakalım canim
-Reklam-
0 oy
(471 puan) tarafından
6 ay boyunca zoretanin hap kullandim kuzum şuan elhamdulillah sivilcelerim tamamen gecti
(194 puan) tarafından
Ama hamilelik falan olmaması gerekiyormuş sanırım o hapı kullanınca cnm birde karaciğere zarar veriyor diyorlar ne yapsam bilemedim:/
(471 puan) tarafından
Doktorum bana ilaç bitiminden 6 ay sonra hamilelik dusunebilirsin demisti ben hicbir yan etkisini gormedim canim
(194 puan) tarafından
Peki kullanırken nelere dikkat ettin cnm ilk başta çok mu sivilce çıkartıyor birde sivilcelerin yerinde iz kalıyor mu geçiyor mu
0 oy
(683 puan) tarafından
Ay ben varya güzelim yüzü nasıl mahvedilir onu yaşıyorum benim yüzümde çıkmazdı hiç böyle bi tane küçücük çıktı ben onu oldum patlatmadım yoldum ondan sonra elim alıştı en ufak bişeyde yolmaya başlıyorum kendimi durduramıyorum resmen sürekli elim yüzüme gidiyor ve yolluyorum nasıl dur diycem kendime bilmiyorum normalde pürüzsüz yüzüm tam iyileşmeye dönüyor bi bakmışım oturup elim yüzümde bi yeri yolmuşum yine 
(194 puan) tarafından
Keşke öyle yapmasan cnm iz kalır.. Ben hiç yolmam sivilceleri sıkmam ama buna rağmen iz kalıyor ve geçmiyor orda öylece aylarca kalıyor
(683 puan) tarafından
Ay canım elimde degil psikolojik gibi bişi oldu hiç fark etmiyorum bide bakmışım anlık yüzüme gitmiş elim yüzüme götürmemeyr çalışıyorum inşallah bu huyumdan vazgeçerim
(194 puan) tarafından
Insallahh çünkü iyi birsey değil gerçekten cnmm. Normalde de yüzümüze çok dokunmamak gerekiyormuş
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Üniversite zamanlarında zoretanin mi ne öyle bir şey kullanmıştım.  Şuan tekrar çıkıyor sivilce ama o kadar değil şükür.  La roche ve babe kullanıyorum yüz yıkama jeli. Faydasını görüyorum. 
(194 puan) tarafından
İlacı kullanalı kaç sene oldu ki cnm. Aslında kullandıktan sonra tekrar çıkmaması gerekmiyor mu
(1,837 puan) tarafından
Yaklaşık 10 sene olmuştur canım ama çıktı.  Bende de aynı kız kardeşimde de. Öyle aşırı veya iltihaplı değil tabii şükür.  Bende polikistik var bir de o da yapıyor sivilce
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Bende de aynı sorun var hasta olmaya yakın daha çok çıkıyor sinir oluyorum 
(194 puan) tarafından
Evt o zaman daha çok çıkıyor malesef hormonlardan dolayi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 130 göst.
0 oy
2 cevap 66 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
20 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miniklerin annesi (1,024 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
19 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,348 soru

11,324,567 cevap

34,775 kullanıcı

...