0 oy
369 göst.
Aile kategorisinde (242 puan) tarafından
Mrb kızlar sırf bu yüzden eşimden boşanmayı düşünüyorum. Bana bin lira attı onada evin ihtiyacı ne varsa al felan diye neyse benimde ihtiyaçlarım var ne zamandır söylüyorum para artarsa alırsın diyor hep beni ikinci plana atiyordu bu hep böyle ben bişey begensem asla gidip söyleyemiyorum sürekli laf yapicak diye korkuyorum. 85 TL harcadım kendime iç camasirina ihtiyacım vardı ne zamandır inanın eskimiş hep yirtilmisti yenilemem gerekiyordu ve uzun zamandır da söylüyordum dedim işte aldım felan hemen başladı sana para vermek iyi değil şu bu gerçekten boğmak istiyorum bu adamı ben fuzuli masraf yapmam gezmem tozmam, daha kontör bile atamadım kendime evdeyim wifi var diye idare etmeye çalışıyorum ama beni para konusunda çok darliyor paylaşmak istemiyor hiç. İş bulsam ise girmek istiyorum. Evlendiğime okadar pişmanım bu adamla. Birikim bile yapamıyorum kendime.

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız 85 tl ye tek sütyen zaten kafayı mı yemiş bu devirde 100 TL 10 TL gibi olmuş gerçekten Rabbim yardımcın olsun iş bulmasanda o senin ihtiyaçlarını almak zorunda 
(242 puan) tarafından
Aslında 105 TL ydi toplam hesapta benim paramda vardı yani onun prasinin içinden 85 TL harcamış oldum, indirime girmişti hemen aldım. Sürekli söylüyorum bana bağırdı sus diyor beni konusturmuyorki. Sürekli üste çıkmak için bağırıyor bende odaya geldim baktım sonra koltukta uyumuş her zamanki klasik haraketler.
-Reklam-
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Iste yapacaksin. O da senin ihtiyaclarini karsilamak zorunda. Direk desene yirtik camasirla gezdirmeye de utanmiyon diye.
(242 puan) tarafından
Söyledim tamam sus sus diyor. Önce evin ihtiyacıni düşün diyor. Sende birkerede beni düşün ne eksiğinvar alalım de diyorum. Kız ben kendime hiç bişey almıyorum.duzgun 3 yıllık evliyim şunu bana al demeye utanıyorum sürekli laf yapıyo.
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Takma diyeceğim ama daha önceden açtığın postları hatırlıyorum senin bu kocadan koca olmaz ya düzelir diye ugraşiyorsun belki ama yok yani 
(242 puan) tarafından
Evet çok haklısın çocuk için bir aradayiz ama kendime yazık ediyorum ben farkındayım ama gidicek bir ailemde yok işte çok üzülüyorum kendimede
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Pardon ne demek senin ihtiyacın için para vermiyor sen çalışan bir bayan deilsen senin her türlü ihtiyacını karşılamak zorunda konusabilrsiniz bence bu konuyu
(242 puan) tarafından
Konusturmuyorki canım bağırıyor bana sus sus diyor yeter diyor, anlatmama bile izin vermiyor bende sinirden odaya geldim snra baktım uyumuş koltukta her zamanki klasik haraketler
0 oy
(2,810 puan) tarafından
Benimkide ediyor ama unutuyor sürekli aynı şey takmıyorum 
(242 puan) tarafından
Ama sürekli etmesi bneim zoruma gidiyor hep aynı tantana birkerede istediğini al ne istersen demedi. Ben hiç bişey alamıyorum kendime
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Çok büyük bir sorun bir erkek karısınım çocuğunun ihtiyaçlarını karşılamıyor da neden çalışıyor 
(242 puan) tarafından
Kendine çalışiyor beyfendi. Evin seylerini karşılayinca kendini bir *** zannediyor. Ama beni hiç düşünmüyor onu geçtim çocuğumu bile düşünmüyor bayram geldi şunuda çocuğa alalım demedi daha hiç bir zaman düşünmedi bıktım yani parasızlıktan
0 oy
tarafından
Söylen sende çalışmıyorum parayı sen vermez almazsan nasıl giyecek don bulucam ciplakmi gezeyim yirtikmi dolasayim g.tüm gözüksün istiyorsun nereden bulmami bekliyorsun ihtiyaçlarımı sen karsilamadiktan sonra diye söylen iyice yaptığı gerçekten çok ayıp ne demek paranın lafını yapmak hiç ihtiyacın bile olmayan beyendin birşeyi almış olabilirsin bunun fiyatı 85 TL değilde 500 TL de olabilir 
(242 puan) tarafından
Cnm söylüyorum konusturmuyor bağırarak beni bastırmaya çalıştı sus sus TM yeter diyor sonra ben odaya gittim baktım koltukta uyumuş her zmnki halı işte. Beni anlamayan biriyle beraberim.
(242 puan) tarafından
Okadar gamsizki üstünü mustunu bile ötmedim. içimden gelmedi.
tarafından
Deli deliyi görünce sopasını saklar başka türlü hakkından gelemezsin önce kendini duyurman lazım
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Canım bu kadar cimrilik iyi değil Allah sabır versin mezara mı götürcek parayı sanki 
0 oy
tarafından
Keşke böyleleri hiç evlenmese 
0 oy
tarafından
Sizin benzeri durum yengem birşey istediğinde para mı var canım der dayım ama diline dolanmış Bi laf bu az sonra ne ihtiyacın varsa karttan al der annem babam da öyle annem ne alırsa alsın babam hiç karısmaz maaşı annem ceket babam cekmesini bile bilmez degişik yani o senin esin senin ihtiyaçlarını almak zorunda evliyken bende aynı seyleri yasadım sonra dedim bana bakmayan kocanın bana geregı yok dedim ayrıldım manevi olarakta sorunumuz vardı ama maddi durumu da iyiydi durumu kötü olsa tamam ama parası varkende almaması kötü
(242 puan) tarafından
Bende ayrılcam sanırım..
0 oy
tarafından
Al aldığını söyleme sende ...

Yada bilsin istediği kadar konuşsun dursun sen aldıktan sonra söyle evlenmeseymis ozmn
(242 puan) tarafından
Cnm hesabima baktı 1 milyardan 760 kalmış dedi ne yaptın dedi ? Söylemek zorunda kaldım gerçekten o almazsa ben nerden bulup parayı alcam yani.
0 oy
tarafından
Goremeyecegin kadını niye aldın babamın evinde aç açıkta mi oturdum burda oturacam tabi yapacaksın diye biraz söylen karşılık ver böyle koca gerçekten çok zor 
0 oy
(156 puan) tarafından
Bacım totona bir don bile alamayan adama ne kadınlık yap ne eşlik. Böyle hayat geeeeçmezzzz. Sen şimdi Bi işe girsen kendi paranı bile yedirmez o sana. 
(242 puan) tarafından
Kendi paramada aynısını yaparsa gerçekten biter benim için
0 oy
(645 puan) tarafından
Bir ara bana da esim aynı şekilde davranıyorsun şuan duzeldi gibi o kadar laf etmiyor ne düşündün de yapmıyor bilmym 

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 666 göst.
16 Mayıs 2022 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 588 göst.
1 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ❤sevgi seli❤ (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 408 göst.
16 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nedirsinoglumm (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 838 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,064 soru

11,377,378 cevap

34,864 kullanıcı

...