0 oy
249 göst.
Aile kategorisinde (483 puan) tarafından
Şu son zamanlarda kendimi çok bitkin yorgun hissediyorum hiçbir şeye yetişemiyorum artık sanki, dünya hızla dönüyor ben yakalayamiyorum artık onu sonra diyorum ki bu yükü neden birisi omzumdan birazcık olsun almıyor valla çok yoruldum her şey üzerime üzerime geliyor sanki bebeğimizin sorumluluğu evin sorumluluğu üzerime pat diye bırakılmış gibi hissediyorum tam evet güzel gidiyorum her şeyi idare ediyorum gün harika derken ertesi gün yine saçlarımı yoluyorum içimden sadece bağırmak geliyor var mı beni feraha çıkartabilecek bı sözünüz bişeyiniz 

9 Cevaplar

0 oy
(8,581 puan) tarafından
İnşirah dinle bol bol sesli şekilde 

Annelik zor tabiki o yüzden kutsal♥️
-Reklam-
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Depresyona girmişsin bacım sen 

Rutin yaptığın şeyleri yapma bı sure rahat bırak kafanın içini herşeye koşturma 

Kendine bakım yap saçını boyat kestir yada kendine biseyler al yada evine al 
tarafından
Daha neler ya.kadin az nefes almak istiyor surda iyice delirtirsinjz adami
(6,512 puan) tarafından
Canım piskologa gitmek kötü bişey değil aksine her sağlıklı insanın bile gitmesi gerek bence
Her piskologa giden deli olmuyor yani
tarafından
Her halini derdini anlatana depresyona girmişsin denmez ki .ben zaten deliler gidiyor demiyorum ki.ben seans başı okadar para versem iyice bunalıma girerim kız :)))
(6,512 puan) tarafından
Hiç bir türlü rahatlayamıyorsa ki saçını 3 e vurmuş bence normal değil onun için piskolog tavsiye ettim
tarafından
İnşallah refaha çıkar
0 oy
(868 puan) tarafından
Bende yalnızım bu konuda tek destekçim eşim ama sorun etmiyorum takmıyorum artık kafama yemek yokmuş ev pismiş falan alıyorum çayı çorbayı oğlumu Piknik yapıyoruz kurslara yazılıp ders çalışıyorum kendimce e-ticaret yapıyorum evde yani hayatın içinde olmaya çalışıyorum 
(483 puan) tarafından
Benim evde aktivitelerim bitti de sosyal olmaya vakit bulacam sende iyi beceriyormuşsun çocuk büyümüş heralde benimki daha küçük
(868 puan) tarafından
1 yaşında canım büyük değil kafamı başka şeylerle meşgul etmezsem çok depresif hissediyorum
0 oy
(4,637 puan) tarafından
canim tekim esim gorevde kizin ozel egitimi var hafta da 3 bazen 4gun gidiyorum her gun evi toplamaktan biseyleri yapmaktan oluyorum biraksam evi bk götürüyor temizlesem bir saat surmuyor daha yeni klozetin icinden bir acilmamis tvlet kagiydla terlik cikardim dusun yorgunluktan cok skildim 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Her gün bir saat Mezdeke aç evde oyna bak depresyon kalmayacak sende. 
0 oy
(984 puan) tarafından
Knkaa böyle zamanlarda inşirah suresi var. Onu dinle hatta Abdullah altın çok güzel okuyor için rahatlar. Ayetel kürsi oku dinle. Kendini biraz oku. Güzelce namazını kıl Allaha dua et secde et. 

Knk sen bayağı depresyona girmişsin. Bunalımdasın. Rahat Bi nefes alman lazım biliyorum o da şu an zor. Taşınma işin falan var. Yat uyu uykunu al iyice. Şunu yapıcaktım unuttum deme. Boş ver işin yarıda kalsın. Çok değil 2gün bile yapsan bu seni az da olsa rahatlatır. Allah gönlüne ferahlık versin
0 oy
tarafından
Bende aynı durumdayım kafam aşırı yorgun
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Esınden dostundan yardım iste canım cocugundan biraz da olsa gün içinde uzak dur ve kendı sevdıgın bişeyi yap kac yasında cocugun
0 oy
(100 puan) tarafından
Seninle aynı durumdayım yetmiyor evin kufuyle rutubetiyle uğraşıyorum iki üç haftada bir oyaba bu yana çevire çevire bütün eşyalarım pert oldu bende 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 271 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,278 göst.
0 oy
5 cevap 481 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 403 göst.
23 Ocak 2022 Aile kategorisinde e2000 (32 puan) tarafından soruldu