0 oy
85 göst.
Aile kategorisinde (63 puan) tarafından
Önceki doğumum kışti o yüzden herseyi kıslk kalın kalın aldk. O yüzden buna ne alacağimi bilmiyirum bi de Urfadayim çok çok sicak. Mesela şapka takar mi battaniye kullanir mi kisa kollu mu uzun kollu mu giyer. Eger uzun kollu giyecekse o kadar ince uzun kolluyu ince battaniyeyi nerden bulurum. Çorap patik gerekir mi. Klima var en düsuk ayarda kullansak yine de çarpar mi bebeği. Kullanmasak mahvolur diye düsünüyorum. Fikir verebilecek olan var mi

5 Cevaplar

0 oy
(6,219 puan) tarafından
Oyyyyy anam böyle sanırım daha zor 

Muslim kullanırsın muhtmeleen 

Uzun kollu giyeceğini çok sanmıyorum giyersede tek kat ince pijama tarzı al 

Patik tabiki gerekli değil 

İnce çoraplar alabilirisin hafif serin olursa giydirirsin 
(63 puan) tarafından
Evet ya hasta ederim diye korkuyorum. Çok çok sicak burasi yani ama o yeni doğmus olacak yine de üsür mü bilemiyorum. Dediğin gibi ince çoraplar ince örtüler falan bulmaliyim
(6,219 puan) tarafından
Muslin bakabilirsin en incesi ve en terletmeyeni o zaten
(63 puan) tarafından
Tamam onlara bakaym o zaman teşekkürler:-)
-Reklam-
0 oy
(15,928 puan) tarafından
Bende ogustos sonu doğum yapacam sanırım ya da Eylül başı gibi. Oğlum kışın doğmuştu onun kıyafetleri var onları yıkadım ütüledim onları kullanacam ekstra bir şey almayacam. Havalara bağlı sıcak ise zıbın giydiririm soğuk ise uzun giydiririm. Benim evim esiyor gündüzleri öyle sıcak değil yenidoğan için 
(63 puan) tarafından
Ben de ilk oğlumun kiyafetlerini kullanacaktm ama mevsim uymuyo mecburen ilk bi kaç ay için yeni seyler almam lazim
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Klima olacaksa uzun kol ince 0amuklu battaniye yelek alablirsin.
(63 puan) tarafından
Yelek sıcak olmaz mi ki
(3,101 puan) tarafından
Klima acacaksaniz gerekir canm.bende 2 cocugumda agustos.alttan askili.citcitli uzerine zibin alt ust yada tulum uzerinede ince.yelek gydirdim.ama klima acikti hep arada havalandirrdim  .adanada klimasiz.cok zor
0 oy
(1,891 puan) tarafından
Ağustosta doğurdum klima açtım bn dayanamam çünkü. Çıtçıtlı yenidoğan kıyafeti sapka, eldivende takiyordum .kundak birde ince bir battaniye örtüyordum.
(63 puan) tarafından
Hastalanmadi de mi
(1,891 puan) tarafından
Hayır canım
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Yok be canım Urfa sıcağında kalın şeyler bence giydirilmez ama şöyle Hani uzun kollu alırsın ama müslin örtülerden olan kıyafetleri daha çok tercih edersin ya da böyle penye Pamuklu şeyler yani benim bebeğim ocakta doğdu Ona rağmen çok kalın giydirmedim Çünkü Evim aşırı sıcaktı bir dışarıya çıkarken öyle kalın giydiriyordum Aba gibi ama canım hep Ağustos sıcağı hem çok sıcaktır Urfa düşünemiyorum bile oranın sıcaklığını Ben Çanakkale'de yaşıyorum buna bile şu an bugün az önce dışarıdan geliyorum Bu ne Böylece cehennem ateşi gibi diyorsun oraya asla düşünemiyorum
(63 puan) tarafından
Valla öyle gerçekten çatır çatır kuruyo insanin içi dısı. Klimasiz asla yasanmaz. Ben de öyle ince seyler alirim ama tenini açik birakmam o zaman klima çarpmasin
(2,104 puan) tarafından
Aynen canım bide klima açıkken çok üşümesin diye de arada balkon kapını ya da soğukta ama en yüksek derecede kalsın
(63 puan) tarafından
Evet öyle yapayim. Insallah hasta etmem minicik bebeği
(2,104 puan) tarafından
Yok canım hasta etmezsin sen hiç korkma öyle şeylerden annesisin Sen iyisini de biliyorsun Onun için kötüsünü de bilirsin
(63 puan) tarafından
Ay insallah. Kısın kolaydi da yaz olunca korktum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 197 göst.
5 Ağustos 2021 Moda kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 153 göst.
19 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 238 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,035 puan) tarafından soruldu