0 oy
468 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından
Kızlar eşiniz gün içinde işteyken sizi ve çocuğunu merak ettiği için arar veya mesaj atar mı napıyorsunuz falan diye sormak için benimki tövbe aramaz ayda yılda bir mesaj atarsa ancak birde oğlum hasta falan olursa onun için arar bi kere başka yok ben mesaj atarım ona da kaç saat sonra cevap yazar tövbe yarabbi ölsek kalsak haberi de olmaz sadece bi kez hastayken aramıştı ben de şaşırdım sevinmiştim meğerse onu da annesi demiş Kadriye kötü hasta ara bi sor bakalım demiş sizinkiler nasıl acaba 10 kez mesaj atarım bişey sorsam da öyle cevap verir anca benim mesajları hiç tınlamaz

38 Cevaplar

0 oy
(13,041 puan) tarafından
Niye cevap vermiyor sana açıklama olarak 
(58 puan) tarafından
Umursamıyor ki hemen canım üst üste yazarsam öyle cevap verir
-Reklam-
0 oy
(290 puan) tarafından
Günde 5 6 kez arar. Saatte 1 WhatsApp dan yazar benimki 
0 oy
tarafından
Genelde ben sabah uyandigimda yazarım yazsam o yazar veya arar rahatsız olduğumda kendisi uyanmadan yazıp arar 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
İşteyken öğlen arası arar işten çıkınca arar yanı Musa cvp vermemek nedir ya en sinir olduğum şey
0 oy
(1,412 puan) tarafından
Aksine ben aramam çalışıyor müsait olmaz diye eşim beni arar napıyosun sen neden beni aramıyorsun diye 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Aman canım boşver bizim kocalari ne yapacan öküz bunların hepsi ne anlar romantiklikten mesajdan ne takiyon kız takmaya değmez biraz geri çekil atma alıştı ya sürekli mesaj atıyorsun sana der niye mesaj atmıyon konuşursun 

Valla eşim bazen işten dönüşü markete uğrar geç gelir sürekli geç kalınca ararım merak ettim diye sonra markete gitmiş bende o günü aramadım eve geldi hayırdır canım beni aramadın dedi bende sen rahatsız oluyorsun diye dedim biraz geri çekil 
(58 puan) tarafından
Aynen haklısın canım öyle yapayım bnde
(7,376 puan) tarafından
Yap kız farkeder hep mesaj atardı atmamış diye
0 oy
(879 puan) tarafından
acil bişey olduğu zaman msj atarım arar yoksa ne için sürekli arasın canım zaten sabah beraber kahvaltı yapıp öyle çikiyor akşam da buluşacağız pek gerek yokki sık aramaya hem işte pek müsait olmuyorlar takma kafana canım böyle seyleri
0 oy
(5,500 puan) tarafından
İlk zamanlar 3 kere arardı çay ve yemek saatlerinde mesajlaşırdır sonra sonra hepsi de kesildi şimdi oda bende işimiz oldukça ararız sorarız:D ama eşimin işi yoğun ve ağır makinede o yüzden rahatsız etmek istemiyorum 
0 oy
(7,959 puan) tarafından
Nadir arar sorar hata arayınca ne oldu diye telaş ediyorum ayda yılda bir agrostis şiir yazar vatsaptan atar öyle 
0 oy
(531 puan) tarafından
Arar mesaj atar her zaman 
0 oy
(410 puan) tarafından
Evet gün içinde arar sorar ben aramayinca neden aramadın beni diye sorar çocukları sorar 
0 oy
tarafından
Mesaj atar surekli oğlum npiyir diye ogluu merak eder hep
0 oy
(1,555 puan) tarafından
Arar genelde:) ama pek yazmayi sevmez. Yazsam bile tek kelime cevap verir. Evet,hayir,yok gibi:) bende sinir olurum tabiki
0 oy
(1,878 puan) tarafından
benim hoşuma gitmiyor böyle şeyler çocuk hasta olursa arar naptınız diye bir de işten çıkıp gelirken çıktım geliyorum diye yazar zaten ben de çalışıyorum iş yerinde ben de atmam ona mesaj açıkçası gerek de görmüyorum. 
0 oy
(7,053 puan) tarafından

Benim 2 teyzemin çocukları evlendiler ablam abime mesaj atiyodu evde su yapilcak bu yapilcak su eksik var çocuğun okulu şöyle böyle 10 tane mesaj atiyodu abim bakiyodu cevap vermiyordu ablam emrahhhhh diyodu abimin cevabı FM efendim demekmiş adam yazdıklarına cevap vermeyi bırak lütfedip efendim yazmiyo ablam cevap versene diyo abim fotoğraf cekinip atiyo dalga geçer gibi o geldi aklıma :D

0 oy
(15,240 puan) tarafından
Benim eşim de aramaz. Arayacak zamanı olmaz. Sıkıştirilmış bir şekilde hızlı calisiyo. Çok boşta kalırsa öyle aklına geliriz ya da hasta olursak dediğin gibi. Ben dert etmiyorum . Çünkü nasıl yoğun çalıştığını biliyorum. Ben de pek aramam ayda yılda bir. Bı de geç kalırsa öyle 
0 oy
(3,408 puan) tarafından
Hemde nasil bana ulaşmazsa  kafayı yer okulu eve yakın  bana ulaşmayınca teneffüs  arasi bile eve gelip kontrol eder  aramaların  haddi hesabı yok
0 oy
tarafından
Günde en az 7 8kere arar sürekli yazar yeterki nefes alacak vakit bulsun hiç kaçırmaz ben aksine pek yazmam aramam bişi olmadığı surece

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 386 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde Asyahatunnn (434 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 541 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bucra1409 (3,730 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 264 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 530 göst.