0 oy
462 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından
Kızlar eşiniz gün içinde işteyken sizi ve çocuğunu merak ettiği için arar veya mesaj atar mı napıyorsunuz falan diye sormak için benimki tövbe aramaz ayda yılda bir mesaj atarsa ancak birde oğlum hasta falan olursa onun için arar bi kere başka yok ben mesaj atarım ona da kaç saat sonra cevap yazar tövbe yarabbi ölsek kalsak haberi de olmaz sadece bi kez hastayken aramıştı ben de şaşırdım sevinmiştim meğerse onu da annesi demiş Kadriye kötü hasta ara bi sor bakalım demiş sizinkiler nasıl acaba 10 kez mesaj atarım bişey sorsam da öyle cevap verir anca benim mesajları hiç tınlamaz

38 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Sabahtan akşama kadar arar mesaj atar bende öyle.

Ama burda böyle şeyler sormak yersiz çünkü herkesin eşi farklı dertlerle uğraşıyor, herkesin eşinin huyu farklı.

Yani benim eşim böyle diye senin eşin de aynı olacak diye bir kural yok.

Gelen cevaplar seni üzmesin diye yazıyorum bunu☺️
(58 puan) tarafından
Yok canım tabiki öyle ama fırsatı olsa da aramıyor ben biliyorum yani ben yazarım onu da üstten bakar görüldü yapmaz görmemiş gibi sanki umursamaz sonra bi kaç kez daha yazınca en sonunda cevap yazar yani
tarafından
Kendi işi degilse çok normal canım.
Zaten bazı iş yerlerinde telefon la uğraşanlar göze batar her zaman. Onun için çok darlama adamı
-Reklam-
+1 oy
(2,273 puan) tarafından
Ne ben ararım ne de eşim zaten akşam yüzünü görüyorum yetiyo vıcık vıcık ilişki sevmiyorum sürekli aranmayı da aramayida  
0 oy
(9,972 puan) tarafından

Ay surekli got goteyiz aramaya firsat yok:D

0 oy
(13,806 puan) tarafından
Benim eşim sürekli arar mesaj atar. Günde en az 2-3 kere görüntülü arar. Tabi şunu belirteyim eşimin kendi iş yeri. Yani kimseye hesap vermiyor istediği gibi ariyor. Başkasinin işinde çalişan birinin bu kadar aramasini beklemek doğru olmaz.
0 oy
(7,915 puan) tarafından
Ben uyanana kadar aramaz ben uyandıktan sonra sürekli arıyor bazen ben arayıp uyucam ben arama diyorum artık :) 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Gerektikçe ben yazarım genelde o okur gelince konuşuruz çünkü kendi iş yeri değil 
0 oy
(12,537 puan) tarafından
genelde benim ağzım durmadığı için ararım işim var yaz der vatsaptan surekli yazışirız zaten 

ben yazmadıysam arar napyonuz diye 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
İnsanlar farklı farklıdır cnm senin eşinin huyu buymuş iyi olsun da en kötü özelliği bu olsun bnm eğ işte var yok arasa da aramada da farketmez her işi bn görüyorum.
0 oy
(3,454 puan) tarafından
Bazen musait olursa arar ama meslegi disiplin gerektiren bir meslek her an musait olamayabiliyor ben de cok umursamiyorum acikcasi 7/24 iletisimde olmak sıkıcı gelir bana
0 oy
(77 puan) tarafından
Hasta isem yada işi cok yogun olmazsa belki çocuğumuz dogdu 6 gunluk ama yine yoğun çalışıyor bende rahatsiz etmem işi ağır olduğundan cok önemli ise ararim ancak yada msj atarim doner görünce 
0 oy
tarafından
Benim eşim de hiç yazmaz aramaz çok nadiren
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Şuan şehir dışında her gün yazar arar yan yana iken teli arızalı idi uzun süre ortak kullandık teli bakalım şimdi yan yana gelince arar mi bemce arar ama yoksa niye teli taşıyor taşmasın
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Telefonu  duymadım   diye eve gelmiş ligi var (✿ ♥‿♥)(✿ ♥‿♥)(✿ ♥‿♥)çok aşık bana
(58 puan) tarafından
Maşallah canım allahım bozmasın
0 oy
(999 puan) tarafından

Sabah kalktığımda günaydın mesajı atmazsam Trip atar. Günde 5 6 kez arar nasilsin diye . Sabah giderken her gün öper :D sıkıcı bir durum bir zamandan sonra sıkıyor :D

0 oy
(847 puan) tarafından
Telefonla konuşulduğu görülürse maaşını kesiyorlar devlet memuru ama o halde en az 1-2 defa arar bir şey olduysa saatlerce konuşur bu yüzden çok maaşının kesilmişligi var ben kızarım kapat artık işine odaklan diye ama kişiden kişiye değişir ya aramasada bir şey değişmezdi bir sorun olmadıkça 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Ara sıra arar ama hergun değil 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Ben aradığımda makinelerden dolayi bazen duyamaya biliyo o yüzden genelde eşim arar ben arasam duymasa görünce döner 
0 oy
(113 puan) tarafından
Mesaj atmadigim zaman nerdesin napiyon diye mutlaka mesaj atar arar merak eder
0 oy
(6,248 puan) tarafından
Benim eşim sürekli toplantılarda olduğu için pek aramaz çok yoğun. Ama ben ya da kızım hasta olursak fırsat bulup arar 
0 oy
tarafından
Valla öyle dakika başı aramaz. Günde 2 3 kez konuşuruz napıyorsun vs diye. Eve gelirken de bişey lazım mı diye arar :) 

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 386 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde Asyahatunnn (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 541 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bucra1409 (3,723 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 261 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 529 göst.