0 oy
143 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (33 puan) tarafından
Merhaba kızlar ben 20 haftalık hamileyim 2 kere kız denildi ama etrafımdakılar  güzelleştin erkek olucak bu düşünce doğru mu erkek olunca güzelleşib kız olunca çirkinleşmelimi kadın doğru mu bu?

17 Cevaplar

0 oy
(7,266 puan) tarafından
Etrafindakiler doktordan daha mı iyi biliyor??
(33 puan) tarafından
Valla anlaamadım ki o kadar da ciddi ciddi söylüyolarki  benimde içime kurt düşdü
(7,266 puan) tarafından
Boş boş konuşuyorlar işte
(847 puan) tarafından
Benim bir oğlum bir kızım var oglanda cirkinlesmistim çünkü midem çok bulanmisti zayiflamistim daha da kızda güzelleşiyor bence ve doktordan daha iyi kimse bilemez :))
(7,266 puan) tarafından
Bende ikisindede başta kilo verdiğim için güzelleştim jsjssj
(847 puan) tarafından
Ben baya baya zayıfladım zaten çırpı gibiydim kanım düştü şekerim düştü ve 17ydi yaşım ilk çocuğuma hamile kaldığımda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende de aynısı oldu kıza hamileydim ama hep güzelleştin erkek dediler o kilo alıyorsun yüzün doluyor ondan bence
0 oy
(7,447 puan) tarafından
İki oğlumda da bana bi güzellik gelmişti ama cinsiyeti doktor söyler canım 
0 oy
(341 puan) tarafından
Bende kızımda çok çirkin oldum ilki siyah oldum bütün vücudum kara oldu şimdi hamileyim 12 haftalık daha cinsiyetini bilmiyorum herkes diyo güzelleştin beyaz olmuşsun bilemiyorum vala
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Benim de karnımın şekline bakarak dogurana kadar annem dahil erkek dedi. Detaylı ultrasona bile girdim ama ikna olmuyorlardi. En son kızım oldu teoriler çürüdü 
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Kiz dediler ama dort ayligim henüz bi eblek surat goremedim kendimde. Kendime de guzel gorunuyo olabilirim tabi :))
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Onlara inanma benimde arka tampon büyüdü herkes bu kız dediler ama erkek
0 oy
(499 puan) tarafından
Bende kızımda guzellestim herkes erkek dedi sonuç kızım okdu
0 oy
(5,240 puan) tarafından
2 kızımda da çok güzeldim saçma sapan hurafeler 
0 oy
(7,758 puan) tarafından
Saçma hiçbir ilgisi Yok doktor ilk kere kız demiş doktora inanmıyorsun millete inanıyorsun 
0 oy
(320 puan) tarafından
Güzelleşiyor mu bilemiyorum ama sivilce hiç çıkmıyor :) (erkek bebek)
0 oy
tarafından
Ben oğlumda güzel olmştm kızımda çirkin herkese denk gelmiyor sanırım ama inanmama öyle şeylere arkadaşım bebeği erkek çok çirkin olmş 
0 oy
(3,574 puan) tarafından
İkisinde de cildim bebek gibi oldu biri kiz biri erkek
0 oy
(993 puan) tarafından
Doktorla paylaş birdahaki kontrolde bu tezi :))) tıpta yanılma olur teyzelerde olmaz falan:))) hep yalan dolan iki hamileliğimde de karnim aynıydı yüzüm gözümde hicbirseyim yoktu bir kızım bir oğlum oldu.
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Bende 24 haftalık gebeyim cnm güzelleştim mi bilmiyom ama kızımda sürekli güzelleştin diyorlardı alakası yok yani güzellikle onun 
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Yahu şu çok bilmiş millet denen illet ne okumuş hangi tip fakültesinden mezun olmuşlar hangi doktora eğitimi almışlar hangi bilimsel tez ve makale yazmislarda doktorların işine burunlarını sokuyorlar 
0 oy
(15,289 puan) tarafından
Bende öyle oldu gerçekten. Kendimi şimdi çirkin hissediyorum. Cenemde lekeler oluştu. Kızım olcak inşallah. Oğlumda leke falan olmamisti

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 297 göst.
0 oy
8 cevap 172 göst.
0 oy
16 cevap 185 göst.

381,110 soru

11,409,269 cevap

34,946 kullanıcı

...