0 oy
89 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (64 puan) tarafından
Anneler gaz damlasini kacinci aya kadar verdiniz. Oğlum üç aylık mama içiyor sütüm yok denecek kadar az.  Kabızlık problemi vardi oglumun biogaia ve nurse harveys damla veriyorum malum fiyatlar baya uçuk mamasi aylik iki bin damlalarla uc bini buluyor ne zaman kesmeliyim acaba. 

3 Cevaplar

0 oy
(7,444 puan) tarafından
Canım gaz damlası yerine iki oğlumda da kiraz çekirdeği kemeri ve patikleri kullanıyorum büyük oğlum 23 aylık gaz damlasından daha çok işe yaradı küçük oğlum 5 aylık onda da kiraz çekirdeği kemeri ve patikleri kullanıyorum sorun olduğunda 
(8,900 puan) tarafından
Deneyip gorcez :))))
(64 puan) tarafından
Üç aylık ama be ararsan var. Kolik , reflü , egzama.. şu üç ayda otuz sene yaslandim
(8,900 puan) tarafından
Uzman doktorların isi bu hepsi biraradaysa doktor ne diyor
(64 puan) tarafından
Alerjik diyorlar bende oyleymisim abimin çocuklar da öyle genetik geçiyor bir veya iki yaşında geçmesi gerekiyor. Ben diyet yapıyorum egzama icin deterjan secimi ev temizliği vucut losyonu hep ayrintili iki
(8,900 puan) tarafından
Off kötü o yaa çocuğa hep dikkatli olmak gerekiyor :)))
-Reklam-
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Kabızlık için de her bir ölçek mama için bir çay kaşığı zeytinyağı koyabilirsin böylece daha rahat sindirir 
(64 puan) tarafından
Zeytinyağı alerji yaptı egzamasida var. Denedim onu maalesef
0 oy
(591 puan) tarafından
Doğduğunda gazlı dendi aile hekimi verdi gaz damlası ilk 1 ay kullandık ama kendine içiremedim ben içtim sütten geçsin diye dr öyle söylemişti sonra ara ara içmeyi unuttuğumu fark ettim gaz problemi de yaşamıyorduk tekrar dr sorarak bıraktım kullanmadım şuanda 5 aylık oldu bu aralar kabızlık problemi var kimyon suyu içiyorum o gazına yardımcı oluyor ama tuvalete olmadı bide zeytinyağı 1 çay kaşığı ona veriyorum 1 yem.kas. ben içiyorum şuan bu şekilde gaz kemeri de vardı kiraz çekirdeğinden ısıtıp onu koyunca da yardımcı oluyordu ama Bi yerde unuttuk suanlik bu kadar fiyatlar gerçekten yetişilecek gibi değil Allah hepimizin yardımcısı olsun 
(64 puan) tarafından
Öyle gerçekten rabbim yardim etsin hepimize çocuk ürünleri altinla yarisiyor resmen. Bende kesmeyi düşünüyorum ama korkuyorum vallahi tekrar gaz sancisi cekip aglar diye aklim gidiyor. Emmiyor oglum sütüm de az mecbur mama veriyorum. Hele birde paralı aşılar falan derken bu ay yetisemedim bitmek uzere gaz damlasi almasam mi diye düşünüyorum ama aci da ceksin istemiyorum öyle zor ki bu devirde cocuk buyutmek

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 193 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sgb (2,014 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 78 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 69 göst.
6 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (680 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Asabii (206 puan) tarafından soruldu

379,153 soru

11,349,566 cevap

34,814 kullanıcı

...