0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (7,375 puan) tarafından
Ondan önce hiç bir sorun yaşamadım ama yalıtım oldu bu duvarlar küflenmeye başladı kiradayım niye oluyo cözemedim

2 Cevaplar

0 oy
(2,757 puan) tarafından
Artık yalıtımdan dolayı hava sirkülasyonu yeterli olmuyor. Düzenli olarak kapı pencere açık olması lazım.
(7,375 puan) tarafından
Bundan önce daha ıyıdi ya keşke yalıtım olmasaydı
(970 puan) tarafından
tam ben yazmaya geliyordum bol hol havalandir aşko evi çok kötü bişey rutubet ya biz bı sene oturduk evdeki eşyalar yastık yorgan mahvoldu
(7,375 puan) tarafından
Okadar kötü diğil canım duvarların üstü oluyo biraz hemen temizliyom hergün havalandırıyom evi şimdi evi değiştirem kiralar palı bılıyom bende 1 sene kaldım öyle evde duvarlar dahi kalkmiştı en son evi değiştirdik. Eşyalar giti şimdi aynı şeyi tekara yaşamam
-Reklam-
0 oy
(582 puan) tarafından
Temel ve tavan izolasyonu hatalı yapılmışsa, sonradan yalıtım yapılan binalarda rutubet icerde hapis kalıyormuş. Eşim inşaat mühendisi, merak ettim ona sordum :) üstten açılan caminin var ise, gub icinde çift cepheden onları açık bırakıp havalandırin.  Icerde hapis kalan nem sağlık için de iyi değilmiş 
(7,375 puan) tarafından
Çok sağol canım olan yer acık 1 aydır ne zamana kadar geçer ki
(6,220 puan) tarafından
Ne olacak peki hep kuflencekmi
(582 puan) tarafından
Çatının izolasyonunu düzenlemek gerekiyormuş, bir bilir kişiye göstersinler durumu, onlar çözer dedi
(7,375 puan) tarafından
Aynen hep böyle ölçek uzun zamandır acık bıraktım camı geçer mı ki
(7,375 puan) tarafından
Ev sayibine söyleyem ben bende çatı katın altında duruyom en son kat

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 340 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 105 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,095 göst.
4 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 314 göst.
13 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde emirinannnesi (216 puan) tarafından soruldu

379,285 soru

11,353,055 cevap

34,824 kullanıcı

...