0 oy
469 göst.
Diğer kategorisinde (2,356 puan) tarafından
tarafından kapalı
kízım doğdu doğalı beni hayattan soğuttu resmen 2 yasinda günde 20 sefer yapma diyorum yapma dedikce kızıp kendini yerlere atıyor valllahi artik kendimi zor tutuyorum yemek yemez masada oynar koca gün ağlar sebepsizce uyucağı zaman saatlerce aglar ne varmış gibi temizlik yapicam ayagimin altinda aksamlari oyun oynar bir anda atar kendini yere ciglik cigliga aglar belki beni linçliceksiniz ama bir anne evladından bıkarmı ben bıktım bana resmen kan kusturdu bu çocuk artik canıma tak ettirdi benim 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

13 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
2yş sendromu hepimiz neler çekşyoruz benim oğaln 13 aylık aynı yeminle 
(2,356 puan) tarafından
ya gercekten bunaltiyolar insanı
(93 puan) tarafından
Bnm ilk anneliğim bebeğim 2.5 aylık bunları okudukca  korku salıyor yüreğim ben ne yapicam o zmn gelince ins uslu olur
(33 puan) tarafından
Sabredicez canım rabbim bize sabır vermiş aklı ermeyen çocuğa ne yapacaz ki herşey geçer benim de ilk bebegim benimki de 2 aylık
-Reklam-
0 oy
tarafından

10 da uyudu 11de uyandı suan hala uyumadı makınede camasır var, askıda kuruyan camasırlar butun gun pesınde kosmaktan bıtmıs bır ben :(

(2,356 puan) tarafından
al bendende o kadar
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Vallahi herkes ayni hemen hemen ekimde 4 yasina girecek oglum hala aglak uyanir yatakta bile aglar dusun gerisini kalkip gelmez 4 yasina girecek cocuk ayyy 
(2,356 puan) tarafından
bu cocuklar neden böyle anlamiyorum
0 oy
tarafından
Ee vallahi canım benim de öyle yemek yemez önüne koyuyorum oyun oynuyor onunla da akşama kadar da dibimde hiç ayrılmaz hiç oyuna bile dalmaz eskiden ne güzel tek başına oturur oynardı onca oyuncak var hiç birinin yüzüne de bakmıyor artık ne yapalım canları sağolsun bugünlerde geçer elbet sabır lazım 
(2,356 puan) tarafından
insallah canim
0 oy
(8,061 puan) tarafından
Bizimki daha 11 aylık olmasına rağmen bu saydıklarınızın hepsi var 2 yaşını düşünemiyorum bile 

Allah yardımcın olsun canım 
(2,356 puan) tarafından
amin canim seninde
0 oy
(7,376 puan) tarafından
2 yaş sendromu bu canım bizde uzun süredir bu durum böyle şuan 2 buçuk yaşında hayla devam 1 buçuk yaşından beri yani inat aglama krizleri uykuya direnme yemek yemek istememe yani helimizde bu durum böyle ne yapalım evladımız 
0 oy
(4,628 puan) tarafından
Gececek diye avutuyorum canim kendimi ben kasim sonu 3diyecek ev dahi supuremiyorum okula goturuyorum orda herkes Allah yardimcin olsun diyor dusun bugun parka goturdum orda taktiravelliyi kaldirdi kendi kalkti diye agladi iki saat neyse kizlar geldi sapkasi var bi tane 4gundur ona takinti yapti disari cikarken kafasindan dustu diye agladi gitti kafasini salincak demirine vurdu disarda millette ayyyy  ayyyy dedikce sinirlndim eve götürdüm bu sefer asansore binmiycem diye agladi 6kat merdivenle ciktik dizim simdi sizliyor dusn sabah okulu var uyandırdın diye aglayacak servise bincez araba gidiyor diye agliycak.d.s.s
0 oy
(970 puan) tarafından
10. aydan selamlar gözüm korkuyk buraya yazılanları okuyunca vallaha Allah yardımcınız olsun
0 oy
(12,954 puan) tarafından

Oğlum da basen öyle 

Teyzem torunu ile anneme gelmiş oda 2 yaşında annem diyor götürdü yatırdı 1 saatnuyudu uyandı me ağladı ne bir şey diyor 

Benim çocuklar uykudan uyanınca 1 tur ağlarlar :)

0 oy
(1,030 puan) tarafından
25 aylık benimki de aynı 
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Oğlum 2.5 yaşında fazlası var eksiği yok.bwnimki bir de üstüne ablayla dalsiyor.ikisine yapma derken nevrim dönüyor
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Benim kızda öyle çok miz miz 17 aylık bu ara sinirlenmeyi keşfetti istediği birsey olmasın hemen ağlar eşyaları fırlatır sonrada kendini yere atar 
0 oy
(6,297 puan) tarafından
13 aylık aynı durumdayız bir de gece uyumuyor bari uyusu doğru düzgün bende uyusam enerji toplasam. Saat sabah 5 ben hala uyutmaya çalışıyorum.

Böyle çok çocuk var ve benim anlamadığım ikinciye bu anneler nasıl cesaret ediyor. Ben daha istemiyorum olursa aldırırım o derece 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 327 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,031 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 262 göst.
26 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 484 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,089 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 522 göst.