0 oy
125 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (276 puan) tarafından
Kızlar günaydın dün doktora gittim doğumdan sonra emzirmediğim halde 62 günde bir adet görüyordum ve son 4 gündür göğsümden kolostrum gibi sarı sıvı geldi ama süt değil yapış yapış yapısı vardı süt gibi kalmıyor kendiliğinden kuruyordu doğuştan yumurtalıklarımda kist yumurta tembelliği varmış zayıflamam gerekliymiş kilo artışı oldukça risk taşıyorsun dedi şuan doğuma gittiğim kiloyla aynı kilodayım 72 hamile kalmadan önce ideal kilom 60 civarıydı doğum olduktan sonra zayıflamam çok zor hale geldi bana önereceğiniz bişey var mı? 

Bebekten dolayı kahvaltı edemiyorum az bişey atıştıyorum öğlende öyle bir 6da akşam yemeği yiyorum ara öğün de yok

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evde egzersiz birde dukan birası için çok iyi yorumlar var 

Yeşil çay 

Limon

Su 

Soda karışımı 
(276 puan) tarafından
Hepsini mi karıştırıcaz
tarafından
Suyu kaynatın ve çayı demleyeceğiniz kaba aktarın. Çayı ilave edin ve 15 dakika kadar demleyin.Demlediğiniz çaya limon suyu ve maden suyunu ekleyin.İster ılık ister soğuk tüm güne yayarak tüketebilirsiniz.
-Reklam-
0 oy
(683 puan) tarafından
70 kiloda kaldım benimde gögsüm den süt geliyor sarı sıvı bende 60 kiloya inmek istiyorum ama bogazımı tutamıyorum ben ya
(276 puan) tarafından
Bende çok açlık çekiyorum sürekli kadın doğuma git ama sarı sıvı için
(683 puan) tarafından
Ultrasona girdim genel cerraha yönlendirdilerdi beni kadın doguma gitmedim ama dogum koçum oraya git dedi gittim ultrason kan aldı bişey çıkmadı strese girme deyip gönderdş

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 88 göst.
23 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
0 oy
2 cevap 138 göst.
31 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efsun88 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,393 soru

11,326,103 cevap

34,778 kullanıcı

...