0 oy
538 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben 1. Katta  oturuyorum ama baya yüksek giriş 2. Kat gibi altımda giriş kat sayılıyor neyse karşımda aile apartmanı var 5 gelin 1 de kaynanalarının dairesi ben gelinlerle sohbet ediyorum çokta iyiler ama dünden beri tesadüfen çamaşır asarken bir baktım gelinlerin kayınpederi balkonda sürekli bana bakıyor bende hemen içeri girdim bu konularda çok dikkat ederim ve kaynanaları ile de iyi anlaşırım sohbet ederim hatır sorarım bu sabahta çamaşırlar kurumuş mu diye baktım amca sokaktaydı Günaydın dedi hayırlı günler amca dedim bilerek ama gizlice o beni görmeden baktım benim katımı izliyor ya arkadaş yaşından başından utan 19 tane torunun var ben 28 yaşındayım sen yaşlı amcasın gerçekten insan yaşından utanmaz mı böyleleri yüzünden cama balkona çıkamıyorum bir daha denk gelirsem hiç kafamı dahi kaldırmam hemen içeri girerim yanlış mı anladım diye düşündüm ama yok baya baya gözünü dikmiş ** oğlu it  

21 Cevaplar

0 oy
(7,109 puan) tarafından
Yapiyolar bacım ben geçen çocuğu parka götürdüm hep kadınlar çocuklarını getirmişler o kadar kadının içinde 2 3 erkek var onlarda yaşlı biri girmiş kadınların arasına yaşı ben diyim 50 sen de 60 ağzında sigara bana bakiyo bende 153 boyum 43 kiloyum küçük duruyorum ya çocuk saniyolardir diye düşünüyorum çocuğa da kötü gözle bakmaz heralde çocuk çocuğu parka getirmiş diye ayıplar gibi bakiyo diye düşündüm hiç aklıma kötü niyet gelmiyo sonra takip ediyorum ben çocuğu ata bindiriyorum sallıyorum eğiliyorum dikkatli bakiyo beşikte sallıyorum dikkatli bakiyo o zaman dank etti dedim bu manyak belli ki gittim diğer tarafta oynattim çocuğu yapiyolar yani babam değil dedem yaşında adam 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 356 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Cennetcennet (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 452 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 519 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy