0 oy
529 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben 1. Katta  oturuyorum ama baya yüksek giriş 2. Kat gibi altımda giriş kat sayılıyor neyse karşımda aile apartmanı var 5 gelin 1 de kaynanalarının dairesi ben gelinlerle sohbet ediyorum çokta iyiler ama dünden beri tesadüfen çamaşır asarken bir baktım gelinlerin kayınpederi balkonda sürekli bana bakıyor bende hemen içeri girdim bu konularda çok dikkat ederim ve kaynanaları ile de iyi anlaşırım sohbet ederim hatır sorarım bu sabahta çamaşırlar kurumuş mu diye baktım amca sokaktaydı Günaydın dedi hayırlı günler amca dedim bilerek ama gizlice o beni görmeden baktım benim katımı izliyor ya arkadaş yaşından başından utan 19 tane torunun var ben 28 yaşındayım sen yaşlı amcasın gerçekten insan yaşından utanmaz mı böyleleri yüzünden cama balkona çıkamıyorum bir daha denk gelirsem hiç kafamı dahi kaldırmam hemen içeri girerim yanlış mı anladım diye düşündüm ama yok baya baya gözünü dikmiş ** oğlu it  

21 Cevaplar

+3 oy
(9,626 puan) tarafından
Bazı adamlar (yaşlılar) dikizleme amacıyla değilde merakından bakar bu napiyo falan diye sever yani milleti izlemeyi kim ne yapmış diye,meraklı kadinin erkek versiyonu gibi düşün 
(999 puan) tarafından
Benim karşı apartmanımdaki amca gibi :D ne zaman karşılaşsak geçen gelen kayınpederinmiydi baban miydi, kardeşlerinmiydi diye sorar , aynı şekilde kız kardeşi de öyle sorar :D resmen evime girip çıkanı izliyorlar :D
-Reklam-
0 oy
(3,612 puan) tarafından
Utanmaz canım utanmaz yaşını basını alanlar daha çok yapıyor Allahın cezalari
tarafından
Pislik herif ya !
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Meraklı Melahat nolcak 
tarafından
Kimm amca mı
(2,679 puan) tarafından
Amca heralde balkonlara baktığına göre :)) ben yaşlılara pek güvenmiyorum açıkçası yaşlıdır vs diye.
tarafından
Şu saatten sonra ben de güvenmem
0 oy
(6,206 puan) tarafından
Zaten ne oluyorsa bu yaşlıları oluyor vallahi bak dün bir haber izledim adama videoyu çekiyorlar kadın tişört giymiş Altına da kot pantolon kadınla bir kavga ediyor tahrik ediyorsun sen beni  kadın bir pantolon bir tişört giymiş

Sonra adam kamera ile yanına gidiyor o dedenin Ben 76 yaşındayım diyor utanmıyor mu beni tahrik etmeye yani böyle bir kesimden ne beklersin ki
tarafından
Kudurmuş bu amca belli
tarafından
Aynı şeyi yazmak için girdim sen yazmışsın
0 oy
(6,253 puan) tarafından
Benim dedemde aynı 80 yaşında p.ezevenk
tarafından
Bir yaştan sonra hormonları sapıkça çalışıyor bunların
0 oy
(119,172 puan) tarafından
kiz ca tahmini 65 70 yas civaridir o yastaki adam yan gozle bakmaz yaaa namazinda niyazinda evde vakit geciremezdir boyle bos bos bakardir neden ters anladinki
tarafından
Kız sevda burda sapiklarin hepsi yaşlı sen ne şaniyon yaşlıya da güvenmiyoruz
(119,172 puan) tarafından
tovbe yarabbim
tarafından
Hiçte ters anlamadım ***** değilim ki ben kimin ne niyetle baktığını anlarım yiyecek gibi bakıyor
0 oy
(7,435 puan) tarafından

O yaşlı amca :Dyasli amcalar daha cok bakiyor

0 oy
tarafından
Balkonuna perde çektir canım cam balkonsa sadece  tül perde taktirsan yeter, yok cam balkon değilse içe tül perde , disinada balkon perdesi taktırirsin öyle çok karşı karşıya gelmek için hani neden tül perde dersen sen dışarıyı görürsün gündüz karanlık olmaz ,onlar seni göremez gece oldumuda kalın balkon perdeni  kapattırsin 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kız abartıyosun belki,adam kızı gibi görüyo olabilir kastıyla sohbetin varmış sonuçta 
tarafından
Adamla sohbetim yok neden abartıyım dün çamaşır asarken dakikalarca balkonuma bakması normal mi ??? Bugünde öyle yaptı
0 oy
(1,308 puan) tarafından
Annem gençlerden korkma yaşlılardan kork derdi hep çok doğru valla ***** teke sjsjs
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Canm benm üst komşum olan amcada öyle yicek gibi bakıyor.kaciyorum resmen onu görünce
0 oy
tarafından
Birdaha denk gelirsen rezil et apartmana onu esinede söyle 
tarafından
Eşime söylersem onu öldürür
0 oy
(6,956 puan) tarafından
Valla bu yaşlılardan korkulur bekarken çalıştığım yerde markete falan giderdik bi gün yine markete giderken 80 küsür yaşında adamın biri önümde durmuş korna çalıp bön bön bakıyor ve ben daha 19 yaşındaydım düşün yani.
tarafından
Sapık
(6,956 puan) tarafından
Hem de ne sapık.
0 oy
(1,195 puan) tarafından
Bidahakine amca deme DEDE de direk sapık pislik
0 oy
(7,928 puan) tarafından
İğrenç gerçekten iğrenç o yaşa gelmiş hala aklı seyinde 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Yaşlı erkekler daha iğrenç oluyo mal gibi bakarlar pis nefisli adi yaratıklar nolcak
0 oy
(970 puan) tarafından
herkez kudurmuş dicrm olmicam
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Teneşir paklar diye boşa dememişler canim utanmazlar benim bi arkadasim evli barkli akrabalari var imam yaşini başini almiş torun torba sahibi arkadaşin ogluda kuran kursuna gidiyo orda musallat ol yok aşik oldum yok kendimi tutamiyorum bilmem ne gebermedikler bak onun ustune postunu okudum allah bildigi gibi yapsin kapini bacani kapat bacisi bakmadan acma boyleleri evide yoklar allah uzak etsin 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Normal yaşlı bakması da olablr başka şeyler de olablr günah almak istemem bana normal amca slmi gibi geldi 
0 oy
(392 puan) tarafından
Yaşlılar gençlerden fena cnm hiç güvenmiyorum. Heleki parklarda fln otırup çocuk izliyorlar ya ayar oluyorum. Hepsi bir degildir tabiki ama geneli öyle. Birde dün videolarda bi dede gördüm kız gayet normal giyinmiş dede ona beni tahrik ediyosun diyor utanmaz pislik

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 444 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 513 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 344 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 21minnak21 (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 632 göst.