0 oy
271 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
tarafından kapalı
Ben tam 5 senedir evliyim eşim sag olsun çok iyi bir adam yalnız ben ona karşı eskisi gibi değilim neden böyle oldum anlamıyorum eskisi gibi olmak istiyorum ona karşı lütfen akıl verin onu görünce artık heyecanlanıyorum istek duymuyorum içim parçalanıyor ne yapmam lazim
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(186 puan) tarafından
Ne dertler var ya keske benım adamda böyle olsa da bende ağlasam 
-Reklam-
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Kendinize zaman verin 

Önceden eşiniz ile yapmaktan hoşlandığınız durumları tekrar yapın örngin siz ailenize gidin kalmak için hazır bayramda geliyor zaten biraz bekarlık zamanlarınızda gibi olun mesajlaşıp görüntülü konuşun heyecan katın ilişkinize bu bir örnekti sadece 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Neden peki sorun ne ozaman eşinin iyiliklerini gör onu daha çok sev bence 
0 oy
(12,814 puan) tarafından
Evliliğin bir süre sonra monqtqnlaşması gayet olağan bir durumdur nefret boyutuna ulaşan bir duygu yoksa normaldir bence. 
0 oy
(465 puan) tarafından
Temas etmiyor musunuz birbirinize yani yatarken sarılmak Elele tutup uyumak ne biliyim bunun gibi şeyler 
0 oy
(1,308 puan) tarafından
Çocuk var mı çocuktan sonra kendinize vakit ayıramadıysanız ondan olmuş olabilir sabit geçiyor çünkü günler başbaşa vakit geçirmek zor oluyor 
(1,308 puan) tarafından
Sen şimdi eskisi gibi hissetmediğini söylemissin ve üzülüyorsun bu yüzden aslında ona çok değer veriyorsun bu üzüntü onu gösteriyor
Sanırım birbirinize vakit ayıramadığınız için sıkılmıssın sevgililik dönemindeki heyecanlı evlilik farklı oluyor hele çocuk olunca kadın eve çocuklarına odaklanıyor adam işine ev geçindirmeye sorumluluk sahibi oluyoruz
Sana tavsiyem eşinle konuş tabi eskisi gibi hissetmiyorum deme kalbi kırlır birbirimize vakit ayıramıyoruz ben eski günlerimizi çok özlüyorum falan gibi konuş tatile gidin bir kaç gün bak gör daha iyi hissediceksin kendini

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 327 göst.
9 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Eslem (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 571 göst.
0 oy
16 cevap 607 göst.
10 Nisan 2024 Aile kategorisinde Masum anne (304 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 276 göst.

378,430 soru