0 oy
574 göst.
Diğer kategorisinde (886 puan) tarafından
Bu gün eşimin Ailesi flan bendeydi güzel geçti kahvaltı flan sonra eltim dediki sarma flan sarvan ben sahile gidicektik hepberaber onca sofra bulaşık var etrafı topluyorum..kayınpederim aceleci biraz bağırıyor inin artık diye bende bulaşık topluyorum makinaya dizilcekleri dizdim elimde kalanları yıkıyorum velhasıl kelam neyse kayinvalimdeminde tarihi bi arkadsmz var oda geldi eşiyle oğluyla beraber geldi sahildeyiz biz resim çekiliyoruz esimide çağırıyorum gel diye eliyle tersleyerek yok flan dedi o kadar zoruma ağırıma gitti ki terlseyerek ama bundan sonra bende asla çekilmem asla çünkü çok ağrıma gitti evede gelmiş diyorki  bulasiklarin sana kalacağını toplayacağını bilmiyormuydun ona göre hareket etseydin ya bi resim ya bi resim çok üzüldüm her zaman beni öyle tersliyor kalbim çok kırıldı uzun oldu hakkinizi helal edin siz olsanız nasıl davranırdınız..

18 Cevaplar

+8 oy
(7,654 puan) tarafından
Allah daha büyük dert vermesin cok abartiyorsunuz
tarafından
Başkalarının yanında sürekli tersliyormus ama sen olsan incinmezmisn
(7,654 puan) tarafından
Valla her kadın incinir ama eminim eşi bugün huy degistirmemistir her zaman böyle saygisizdir
-Reklam-
+3 oy
(1,552 puan) tarafından
Sen de bulaşığın bana kalacağını biliyordun, iki dakika bekleyemediniz mi deseydin
(1,552 puan) tarafından
Sinir ediyor bu erkekler.. Tamam kadın bulaşıkları kendi yıkayacağını biliyor da, sen de o bulaşıkları kadının yıkacağını bilyon.. Ya azcık bekleyecen ya da çok aceleysen kadına yardım edecen çabuk bitecek, çabuk gideceksiniz.. Bi de niye elti ve kaynana varken bütün iş kadına kalıyor
tarafından
Artıladım bacım terbiyesize bak ya bulaşıkların kadına kalacağını biliyormuş o zmn yardımcı olaymış
(1,552 puan) tarafından
Demi, yardım etmeyecekse de kapatsın çenesini beklesin iki dakika :)
(692 puan) tarafından
Anlamak çok zor erkekleri sanki tüm işler kadının goreviymis gibi deli ediyorlar beni kendilerine resmen köle almış gibi davranıyorlar
(1,552 puan) tarafından
Aynen, herşey kadının görevi gibi davranıyorlar.. Ayda yılda bir bişey yaparlarsa da büyük bi ihsanda bulunmuş gibi konuşuyorlar
+2 oy
(7,972 puan) tarafından
Eşin ne kadarda dengesiz seni kuçuk duruma düşırmus resmen ne kadarda ayıp ya yuz verme tavrini koy eger koymazsan yine yapar
0 oy
tarafından

Valla canım pekde umrumda değil bana göre eşim foto falan çekmedi diye oturupda ağlayamam ona falan 

(886 puan) tarafından
Zoruma giden bna olan davranışı
0 oy
(818 puan) tarafından
Yani bi resim cektirmek yillari almiyo noluyo yani cektirseydi bence hemen yüz verme biraz tavrini koy anlasin hatasini
(886 puan) tarafından
Yoo bacim bıkmış gibi davranıyor yemin ederim
(818 puan) tarafından
Oturup konusmalisin cnm konusmadan çozemezsin
0 oy
tarafından
Aynısını benim eşimde yaptı kar yağmıştı kaynanam görümcem kaynım falan hepimiz fotoğraf çekmeye çıktık eşime hadi gel fotoğraf çekilelim dedim öyle bi kızdıki içeri git dedi bana kalbim o kadar kırıldıki seni çok iyi anlıyorum ama tavırlı ol eşine anlasın kalbini çok kırdığını
(886 puan) tarafından
Gerçekten çok zoruma gidiyor bu davranışı
0 oy
tarafından
Pek buyutulcek bişey yok sanrım 
0 oy
tarafından
Canı başka bir şeye sıkılmış olabilir ondan terslemiş olabilir 
0 oy
(670 puan) tarafından
Başkalarının yanında böyle davranması gerçekten can sıkıcı çektirme sende o desin cektirelim diye yada konuş açıklasın sende açıkla neden birakmadini tabağı kaynana laf eder diyemi bırakıp gitmedin ben bırakır giderim takmam
0 oy
(74 puan) tarafından
Benim eşimde benle foto çekinmeyi sevmez ablası abisiyle foto çekinir benimde o zoruma gider ama ne yapayım beni yakıştırmayanı bende yakıştırmam diyip geçiyorum boşveeerrr
0 oy
(418 puan) tarafından
Eşin ayıp etmiş ama bulaşıkla foto arasındaki bağı çözemedim
0 oy
tarafından
Boyle bisey için hiç ağlamam ama kirldimi söylerim 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Eşime bunu güzelce ifade eder  hayatın müşterek olduğunu bana destek sağlaması ı beklerdim yapmıyor mu peki der bende onun gbi hareket eder sorduğunda empati derdim
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Oyle durumda ben toplayip yikamadan cikiyorum evden zaten makinem yok yetismez.. esimle bile yiyip direk ciktigimiz cok oldu evimizde :) 

Canim bizde oykeyiz ben sonra gidip kocama gec kaldim diye kizdin mi bakayım sen siye falsn sirnasirim barisiriz o da aynisini yapar ben oma kizinca :)
0 oy
tarafından
Başkalarının yanında terslemesi gerçekten gurur kırıcı bacım eşinle konuş bu durumu
0 oy
tarafından
Rabbim daha büyük dersten kurtarsın seni

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 198 göst.
0 oy
23 cevap 891 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Ece111 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,032 göst.
2 Nisan 2020 Aile kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu