0 oy
249 göst.
Diğer kategorisinde (528 puan) tarafından
Ya kızlar bebek bölümüne de sordum cevap veren yok belki burdan çıkar diye yazayım dedim ayağımda sallıyodum uyumak istemedi sinirlendi zaten sallamaya devam edince de dişini sıkıp elini ve kafasını titretti neden olur ya bilgisi olan var mı korktum valla internette farklı farklı şeyler yazıyor ayrıca B12 eksikliği de var kızımın ve 8aylik

14 Cevaplar

0 oy
(7,316 puan) tarafından
Arada bnmki irkiliyor onun gibi biseymi canım 
(528 puan) tarafından
Yok irkilme değil baya bir iki saniyeliğine falan titriyor
(4,234 puan) tarafından
E sinirlenio iste. İiihh diye de bagirir zamanla
(7,316 puan) tarafından
Sinir bacım o sinirden töt kadar şeylerde bile bı sinir varki :D
(528 puan) tarafından
Ay aman sinirden olsun ya
-Reklam-
0 oy
(84 puan) tarafından
Sende yazmışsın salladım uyumak istemedi diye sinirden olmuş öyle kötü düşünme hemen 
(528 puan) tarafından
İnşallah öyledir canım ya
(84 puan) tarafından
Öyle öyle benim kızımda aynı öyle 4 yaşında hala sinirlenince dişlerini sıkar titrer refleks olarak
0 oy
(271 puan) tarafından
Benimki de 8.5 aylık canım her sinirlendiğinde yapıyor yer cücesi abahahah 
0 oy
tarafından
Bnm kız dişleri çıkarken yapıyordu öyle 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Normal canim korkma benimkilerde yapiyodu ellerini yumruk yapıp kendilerini kasıyolardı :D

0 oy
(13,887 puan) tarafından
Kız ufacıklar ama onlarda sinirleniyorlar korkma bisey yoktur
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Sinirlenmiştir canım eğer kendini titretiyorsa ve bunu yaparken gözlerini bir yere kitliyorsa elleri kolları kasiliyorsa o zaman çocuk nöroloji derdim ama senin anlatamina göre dert edecek bir şey yok. Benim bebeğimde aynısını yaptı götürdüm korktum ama hiçbir şey olmadı o yüzden rahatlıkla söylüyorum 
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Benim kız da öyle yapar sinirlenince. Sinirden yaptı bence.
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Aşırı sinir var ah benim oğlumda ayakta sallayınca sanki dövüyorum da ona ağlıyo oy oy yok böyle bi sinir ağlama bağırma yanımda emerek uyicak paşa onda da tepeme çıkıyo ki abartmıyorum cidden çıkıyo 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Belirli bi donem  oyle yapiyor bebekler sinirlenince
0 oy
(7,141 puan) tarafından
Sen benimki sinirliyken görsen kip kırmızı oluyo essek herif kızdığı için yapmıştır korkma aklına kötü getirme biliyorum nette yazanları düşünme öyle şeyler 
(7,141 puan) tarafından
Helal olsun bacım olur öyle şeyler boşver takılma o gün iyi kizdirdin ama kim tutmam kolay kolay :) iyi unutmamissin ama hee ben her tartıştığımı aklımda tutsam burda hiç bi postaceva yazamazdim hahaahah
(528 puan) tarafından
Ama o gün çok da güldürdün beni hatta burdan bı arkadaşıma da anlatmıştım günüm sayende b*ktanliktan çıkıp eğlenceli hale dönmüştü kin bende tutamam boşver en güzeli bende sırf merakımdan unutmadım seni o gün profiline falan da girmiştim ya ordan aklımda kaldın
(7,141 puan) tarafından
Nasıl güldürdüm kız orayı bende hatırlamıyorum bak :)
(528 puan) tarafından
Sen sınırlı cevap verdikçe ben güle güle cevap veriyordum aslında sana sinir etmek için yani :)
(7,141 puan) tarafından
Sağol ya Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Diş çıkartıyor ondan sıkıyorlar gıcırtıyolarda bazen patlatmak için normal canım benim kızımda öyle yapıyordu bazen sıkıp kan atıyordu sinirden. 
(528 puan) tarafından
Evet alt iki dişi çıktı zaten önceleri çenesini sıkıyordu ama böyle titreme ilk defa denk geldim teşekkür ederim
tarafından
Canım benim kızımda Bi kaç defa öyle elini yumruk yaptı dişini sıktı ııııı diye bağırdı bende senin gibi korktum hatta dişi bile kannattı. Meğersem dişini patlatıyorum diş çıkarıyor. Korkulacak bşy yok.
(528 puan) tarafından
Aman ya öyle olsun saolasin
tarafından
Korkma yani. :).
0 oy
(10,975 puan) tarafından
Ana boyu bacak kadar sinire bak.bacim o sana sinirlenmiş 
(528 puan) tarafından
Vallahada ya ne yapicam bakalım ben bu kızla ☺️
(10,975 puan) tarafından
Totosunu ısır bence :D
0 oy
(156 puan) tarafından
Tam aynı şekilde benimki de yapıyo sinirdendir
(528 puan) tarafından
Herkes öyle demiş ☺️

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,014 göst.
15 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Gamzesardunya (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.
16 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya9519 (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 135 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 100 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mrvyilmaz (588 puan) tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,183 cevap

34,941 kullanıcı

...