0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde (2,104 puan) tarafından
Kızlar bebeğime dolaptan hoppala aldım bugün elime ulaştı zıplamak için olan yay yok ve oturak ile altınj birleştiren demirleri yok kadın asla kabul etmiyor ben koyduğum şekli biliyorum diyor oyuncak kırık geldi hatta o kırığın suçunu kargo firmasına atıyor bana da resmen hırsız diyor istiyorum kapalı ama ne yapacam 4 yay 4 demiri kendime monte etmicem ya iade sürecini başlattım yenisini alıcam bir sürü şey aldım dolaptan ilk defa başıma böyle bişey denk geldi benim için dolap faslı bitmiştir 

8 Cevaplar

0 oy
(27 puan) tarafından
Öyle birsey yok canım iade hakkına sahipsin dodo ile görüş mutlaka 
(27 puan) tarafından
O onaylamasa bile iade hakkı oluyor yani bende dolapta satış yapıyorum hatta açıkça söyleyeyim bende iade kabul etmiyorum diyorum 45 tane ürün sattım hiçbirinde problem yaşamadım ama eğer gönderdiğim ürünü alıcı iade etmek isterse mecbur paşa paşa iade alicam yani yok öyle birsey
(2,104 puan) tarafından
İşte bu suçu bi bana bi firmaya atıyor  diyorum ya o parçalsrı ne yapacaksam sanki zaten iade de fotoğraf yükledim hepsinin tek tek ayrıntılı d
Şekilde kırıl gelen oyuncağa göre bak bana daha önce de bebek yıkama filesi aldım dolaptan 0 ürün babayjem marka işin çatlak geldi adama yazdım kırık geldi diye adam iade edin isterseniz ama kargo hatası tamamen dedi en ince ayrıntısına kadar fotoğraf mevcut dedim gerek yok kullanıma engel değil insan olsun canımı yesin en son dedim zaten sağolun benim işime böyle yaramıyor iadeyi onaylayın diye yazmadı daha işine gelene cvp veriyor anlaşılan birde demez mi kargo firmsdı ile görüş
(27 puan) tarafından
Sen irtibatını kes o satıcı ile müşteri hizmetleri ile görüşmeniz sağla dolap uygulamasi bu konularda titiz davranıyor canım küvet filmlerini kimden almıştın acaba bende satmistim dw
(2,104 puan) tarafından
Valla canım hatırlamıyorum dolabımı sildim yeni hesap açtım eski hesap olsa  bulurum da şimdi asla bulamam mavi birşey di duşakabin için olanlardan
(27 puan) tarafından
AA yok değil canım
-Reklam-
0 oy
(809 puan) tarafından
Benim de ilk adım arabası kırık ve eksik parçalı geldi zaten kırık gönderilmiş. Bunu dolaba yazdım hemen kadın da sağolsun hemencik iade etti üstüne araba bende kaldı. Eğer ki böyle büyük oyuncak vs aldığında alır almaz video çek . Şikayet var coma yaz. Dolap bu konuda hassas . Gardırops asla yardımcı olmuyor.
(2,104 puan) tarafından
İşte foto çektim ama hatam açarken video almamak oldu ama sayısısz şeyler aldım ordan hiçbiri hatalı gelmedi hatta hep bebek hediyeli geldi öyle diyim sana bebek arabadı aldım korona dan dolayı adamlar kullanamamış 1 kere bile mama sandalyesi aldım Fisher price kafın tertemiz yıkamışta göndermiş hediyeli daha neler neler bak bir tek bu sandım gelmez sorunlu bir daha ne alırsam alayım video çekicem
0 oy
(3,380 puan) tarafından
Kargoda bile olsa dolap seni haklı bulur çünkü iyice kırılmicak şeklde kargolaması gerekio 
(2,104 puan) tarafından
Ben aldım ürünü bana dedi ki 3 güne anca veririm kargoya büyük olduğu için koli ayarlıcam dedim tamam sorun değil 5 gün geçti yazdım kargolamadınız eğer göndermeyecekseniz söyleyin iptal edeyim yarın vericem dedi sonuç çöp poşetine sarmış göndermiş bırakta başına bilet gelsin yaaani birde 2 kat sarmış allah razı olsun ya
(3,380 puan) tarafından
O zaman dolapa aynı bu şeklde yaz satıcı hatası die iyi kargolanmamasından dolayı ürün kırık geldi kargolar da sigortasız olduğu için onlara bişi olmuo
(2,104 puan) tarafından
Aynen dodo ya yazcam
0 oy
(534 puan) tarafından
Bana da çalışmayan bisey gönderdiler israr ediyo calisiyodu diye fotoğraf ekledim iade sürecini başlattım kabul etmezse dodo ile görüş var yani sizin kıracak haliniz yok ya bide eksik parçası ne yani şahsen ben sıfırlar çok pahalı olduğu için sifirina o parayı gereksiz buluyorum ömürlük değil sonuçta kullanıcaz ve sonra işi bitecek o parayla daha çok şey alirim diye dolaptan alıyorum bozuk şeyleri alıp parasını ödeyip elimde patlaması için değil yani 
(2,104 puan) tarafından
Aynen bende öyle düşünüyorum csnım 4.5 aylık şuan en fazla 6. Ya da 7. Aya kadar kullanacak ama param geri yatsın 0 alacam
(2,104 puan) tarafından
Birde kırık olunca kargo firması eksik olunca bams atıyor diyor MNG kargo kötü hep öyle oluyor madem biliyon öyle ne diye MNG ye verdin o zaman
0 oy
(2,723 puan) tarafından
İade et . 

Bu arada hesabım Dielfa takipleselim HANIMLAR mutlaka size göre şeyler vardır burdan gelenlere indirim yapacağım 
(2,104 puan) tarafından
Hemen ediyorum canım takip zaten bağımlılık yapıyor illa girip bi bakınıcam
(2,723 puan) tarafından
Aynen öyle hahaha
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Müşteri hizmetleri vr mı dolapta onlar ne diyoe ve kaç tl verdin kadının duvarındaki yorumları okudun mu
(2,104 puan) tarafından
Canım ana kucağı birde bir kaç kıyafet falan satmış valla 350 tl aldım kargo hizmet bedeli derken 500 ü buldu 200 daha ekleyip keşke 0 alsaydım diyorum pişman oldum
(7,768 puan) tarafından
Ah be kuzum arada az fark vrken sıfır almak en mantıklısı
(2,104 puan) tarafından
Ahh ahhh slk gibi bakmadım sıfır fiyatına elimde dedi öyle bişey olduğu bilseydim izin vermezdim dedi
(7,768 puan) tarafından
Yaşanacak varmıştı üzme kendini müşteri hizmetleri ne diyor
(2,104 puan) tarafından
Hiç bir şey demiyor ürünün iade talebini kabul etmezse eğer satıcı ürün bende kalıyor ona da para hesabına yatıyor
0 oy
(3,131 puan) tarafından
Dolap her türlü iadeyi kabul ediyor ama gardrops öyle değil malesef satıcı kabul etmese bile dolap iadeyi onaylar merak etme
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Kargoda sorun varsa senin ne suçun var sonuçta parasını odemisin kadın güzel paketleseydi ne yapalım yani aa kargo kırmış bişey olmaz mı diyekim bosunami aldık verdik o parayı ikinci el diye böyle yapıyorlar paramız olsa ztn ikinci el almayız sıfır alırız 
(2,104 puan) tarafından
Valla canım bana toplam 500 e falan geldi 700 tl sıfırı keşke 200 tl için buna vermeseydim paramı alayım geri 0 ürün alacam e bebekten
(2,104 puan) tarafından
Bide eksik parça da beni kırık olanı kargoya atıyor suçu poşet ile gönderilir mi o
(1,189 puan) tarafından
Bannane deseydiniz kargoyu arayın o zmn deyin kadına o size masrafınız karsilasin ben karşılamak zorunda değilim deseydin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 422 göst.
0 oy
8 cevap 261 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 2 pırenses annesı (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 199 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 266 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,304 puan) tarafından soruldu

378,255 soru

11,321,583 cevap

34,766 kullanıcı

...